Şimdi Ara

Eski zaman denemeleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    pdf si var mı internette?

• up
  • Anakarada olanlar, mesrutiyetten asayi inerken solda kök carsisi var, icindeki fotokopici yayinlanmis tüm zaman denemelerini satiyor. Fiyati uygun. 26 denemeyi 21 liraya almisligim var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aoulle

Anakarada olanlar, mesrutiyetten asayi inerken solda kök carsisi var, icindeki fotokopici yayinlanmis tüm zaman denemelerini satiyor. Fiyati uygun. 26 denemeyi 21 liraya almisligim var.

keşke İstanbulda da olsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: lalelim

quote:

Anakarada olanlar, mesrutiyetten asayi inerken solda kök carsisi var, icindeki fotokopici yayinlanmis tüm zaman denemelerini satiyor. Fiyati uygun. 26 denemeyi 21 liraya almisligim var.

keşke İstanbulda da olsa

Kardeş arastir mutlaka bulursun. Bu tarif ettiğim fotokopiciye en yakin maltepe şubesi 100 adim uzakta korkulari olmuyor bu adamlarin ama çok da dillerdirmiyorlar el altindan adamlar ciddi ciddi günde +300 TL kar yapiyorlar en az. İstanbul da yapan daha çok yer vardir eminim.

• quote:

quote:

quote:

keşke İstanbulda da olsa

Kardeş arastir mutlaka bulursun. Bu tarif ettiğim fotokopiciye en yakin maltepe şubesi 100 adim uzakta korkulari olmuyor bu adamlarin ama çok da dillerdirmiyorlar el altindan adamlar ciddi ciddi günde +300 TL kar yapiyorlar en az. İstanbul da yapan daha çok yer vardir eminim.

neyse çarşamba gününü bekleyim bari,ozamana kadar fem denemelerimle idare edeyim

• quote:

quote:

keşke İstanbulda da olsa

hocam istanbul'da bulursanız bende bir pm istiyorum
  • onu geçtim eski zaman denemelerinin çözümlerini nasıl bulcaz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertgoldgg

onu geçtim eski zaman denemelerinin çözümlerini nasıl bulcaz?

Teknofem

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mertgoldgg

onu geçtim eski zaman denemelerinin çözümlerini nasıl bulcaz?

Teknofem

teknofemde sadece bu senenin çözümleri var, mail attım feme geçen senenin çözümleri nerde diye, cevap olarak sadece bu seneninkiler var sitede demiş

geçen senenin çözümlerini kaldırmışlar
  • Pdf olarak olanlar olmayanlara atsa?
  • Bende geçen sene (2013/14) denemelerini toplu bir halde arıyorum. Geçen sene çıkan bütün denemeleri nasıl bulabilirim?

• Geçen senenin çözümlerini kaldırmaları kötü olmuş.Ben de birikmişti bayaga.Toplu mail mi atsak geri getirmeleri için
  • hepsinin cevap anahtarı var ama çözüm videoları yok
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.