Şimdi Ara

İptal Edilen BioShock Filminden Konsept Çalışmalar

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •     BioShock serisini takip eden kişiler, 2012 senesinde üzerinde çalışılan BioShock filminden haberdar olmuşlardır. Yönetmenin ayrılmasıyla birlikte iptal edilen BioShock filminden ilk konsept çalışmaları ortaya çıktı. İlk başta yönetmenlik koltuğunda Gore Verbinski'nin yer aldığı film, Verbinski'nin ayrılmasıyla iptal edilmişti. Çalışmaların hepsine http://buradan ulaşabilirsiniz.

• Valla Bioshock 1 ile Infinite'i ard arda oynayıp bitirdim daha pazartesi günü...şunu söylemem gerek eğer oyun olarak değil de film olarak çıksaymış Fight Clup Godfather Kill Bill gibi efsane filmlerin arasına adını yazdırabilirmiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu kadar iptal olan başka bir film yoktur heralde :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: TLOU

Valla Bioshock 1 ile Infinite'i ard arda oynayıp bitirdim daha pazartesi günü...şunu söylemem gerek eğer oyun olarak değil de film olarak çıksaymış Fight Clup Godfather Kill Bill gibi efsane filmlerin arasına adını yazdırabilirmiş

Doğru demişsin. Film gibi oyun valla. İnsan bitirince etkisinde kalıyor resmen :D

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • üzücü mütiş bir filmden mahrum kaldık
  • bır kac yıl sonra tekrar yapmaya karar verırler muhtemelen.
    hıkaye kurgu muhtesem ama acıkcası kısa olsun ıstemezdım 150 dakıkalık muhtesem bır fılm cıkartılabılırdı ortaya.
  • Holywood için müsait bir kurgusu var halbuki. Şöyle sağlam bir yönetmen ile harikulade bir film çekilebilir, yönetmen ve başrol faktörü çok önemli yalnız... Hazır Script mevcut zaten.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.