Şimdi Ara

Gerçek zamanlı strateji oyunu Allies in War, iOS için yayınladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Gerçek zamanlı strateji oyunu Allies in War, iOS için yayınladı

Crazy Hamster ve Doodle Fit gibi popüler yapımlara imza atan Gamelion Studios, bu kez gerçek zamanlı bir strateji oyunu ile karşımızda.

Asker temalı bir devasa çoklu oyuncu oyunu olan Allies in War, Command & Conquer serisinden pek çok esintiyi de beraberinde getiriyor.

Oyunda üsler kurmak, ordular oluşturmak, düşmanları yok etmek şeklinde klasik ögeler bulunurken, oyuncular isterse tek kişilik senaryo modunu oynayabiliyor, dilerse çoklu oyuncu modunda ittifaklara katılıp büyük savaşlar yapabiliyor.

Diğer benzer oyunlardan pek bir farkı olmasa da firma oyununu eğlenceli, basit, grafik ve ses anlamında üst seviye tecrübe sunan bir yapım olarak tanımlıyor. 

Allies in War ücretsiz olarak sadece iOS için indirmeye sunuldu. Android versiyonu ise yıl içinde kullanıcılarla buluşacak.

• Clash of clansdan sonra milyar tane türedi bu tarz oyunlar ee nede olsa taklitler aslını yaşatır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlliedSL

Clash of clansdan sonra milyar tane türedi bu tarz oyunlar ee nede olsa taklitler aslını yaşatır

onu bile yükleyip oynamadım hiç. nasıl bir oyun değer mi indimeye?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bradley Cooper

quote:

Orijinalden alıntı: AlliedSL

Clash of clansdan sonra milyar tane türedi bu tarz oyunlar ee nede olsa taklitler aslını yaşatır

onu bile yükleyip oynamadım hiç. nasıl bir oyun değer mi indimeye?

Oynamaktan zevk alırsınız ama amacı yok mesela o kadar geliştiniz sizi random bi köye atıyo ona saldırmaya zorluyo siz saldıracağınız yeri seçemiyosunuz oyunun klanla alakası yok helede topluca hareket edip savaşmayı seviyorsanız uzak durun :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • indirme bağımlı olursun:D

• Bi tane vardı simdi simini unutuum. Oyun sayesinde amerikadan bi ton arkadas edinmistik. Gecenin bi saatinde kalkıp koy basıyoduk. Sonra baktım olacak gibi degil bıraktım oyunu.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.