Şimdi Ara

İlk İzlenim: NBA Live 14

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
753
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ertelenmeler, isim değişikliği derken nihayet yeni nesil ile birlikte karşımıza çıkan NBA Live serisi başarılı bir viraja mı giriyor, yoksa büyük bir hayal kırıklığı mı oldu?

• Çöp

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Tabelada GS görünce biran heyecan yaptımda golden state olduğu öğrenince sakinleştim :(

• animasyonlarda büyük sıkıntı var hiç bir spor oyununda sporcuların bu kadar iç içe geçip samimi olduğunu görmedim
  • çöp grafikler o kdr iyi gözkmüyor nba2k14 karsısında biraz daha kötü nba2k14 bakıyosun grafiklere oha diyorsun

• 2K nın yanında esamesi bile okunmaz artık !!
  • En severek oynadığım NBA oyunu NBA Live 2003'tü....ondan sonra bir daha NBA oyunu almadım. Zaten soğudum, sevmiyorum basketbolu.

• levent abide dönmüş sonunda güzel olmuş.

• Hazır olmadan piyasaya çıkmış oyunlardan birisi daha.

• Bedava verseler alınmaz abi
  • adamların yüzü belli olmuyor la :D
  • Leveti de uzun zamandır görmüyorduk adam tam işi öğrendi, bi kaç güzel video yaptı derken yok oldu sonrasında
  • Editörler, NBA2k14 yeni nesil versiyonu olmasa nasil elestirecekler oyunu merak ediyorum.video boyunca kafalarinda NBA2k dir gidiyor. videonun basinda bariz geride deyin bitti .
    EA nin politikasi geregi büyük beklentiye girmek sacma :) onlar kücük eklentiler koyup. upgrade yerine ahan yap yeni oyun ver bakil 60..70.. dolar vsvs
    oyun nba2k daha cok müsik yoksunu oldugunu gördüm bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mementopolis -- 16 Ocak 2014; 21:24:11 >
  • 2 dakika falan izledim sonrasına bakmadım bile.nba2k14'ün yanında anca ismi geçer bu oyunun
  • dedikleri gibi uzun süreleri vardı ama genede çok aceleye gelmiş tamamlanmamış bir oyun gibi duruyor daha ilk ekran görüntülerinden belliydi hayalkırıklığı olacağı

• Levent abi işi bıraktı sanmıştım ben iyi oldu videoda sesini duymak ayrıca oyunun ps2 de oynadığım basket oyunlarından tek farkı grafik diyebilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlginç bir oyun olmuş... Adamın eli... neyse. Anladınız siz videoyu izleyenler :)

• Basketbol oyunlarını fazla oynamam ama bu nba live 14 kesinlikle leş bir oyun oyun piyasaya sürülmeden önce hiçmi bakılmaz yada oynanmaz tamamen rezalet bence.

• yolda görsem yolumu değiştiririm
  • BSC incelemesi özledim...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.