Şimdi Ara

Kablosu müzik transferi için hazırlanan WP8 uygulaması Music Drop kullanıma sunuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Kablosu müzik transferi için hazırlanan WP8 uygulaması Music Drop kullanıma sunuldu

Gelişimini sürdürmeye devam eden Windows Phone platformu için hazırlanan yeni uygulamalardan Music Drop, kablosuz olarak bilgisayarlar ile telefonlar arasında kolay aktarım sağlayabiliyor.

Codeceptive Studios tarafından hazırlanan yeni uygulamalardan Music Drop, aynı ağa bağlı bilgisayarlar ile Windows Phone 8 cihazlar arasında kablosuz müzik aktarımı yapabiliyor. Bu işlem için uygulama başlatıldığı zaman verilen adres HTML 5 destekli bir masaüstü tarayıcısına yapıştırılıyor, daha sonra ise bu adresten açılan sayfaya sürükle bırak şeklinde atılan parçalar direkt olarak telefonlar içerisine gönderiliyor.

Faydalı bir yapı sunan ve ücretsiz olarak elde edilebilen Music Drop uygulamasına buradan ulaşabilirsiniz. 

Kablosu müzik transferi için hazırlanan WP8 uygulaması Music Drop kullanıma sunuldu

• Guzel gelisme begendim, aynisi market icinde olsa ya, playstoreda sectigimiz uygulama veri baglantisi varsa direk telefona kuruluyor wpde de boyle bir gelisme olsa cok guzel olacak :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beklediğim işlemi yapan bi uygulama. Çok iyi oldu bu
  • Yararlı bir uygulama PC'm servisten donsun denicem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nymphadora

Guzel gelisme begendim, aynisi market icinde olsa ya, playstoreda sectigimiz uygulama veri baglantisi varsa direk telefona kuruluyor wpde de boyle bir gelisme olsa cok guzel olacak :)

Bahsettiğiniz siteden yükle dediğinizde cihaza otomatik yüklenmesi ise o zaten var wp8 de.

• Dayımın pc de denedim ama çalışmadı yani siteye girdim benim müzikler görünüyordu ama ben müzik atamıyordum pc si mac acaba ondan mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 71212514 -- 16 Ocak 2014; 20:16:57 >
  • QuexSeeL kullanıcısına yanıt
    Hocam emin misiniz, ben siteden yukleye tikladiktan sonra uygulamanin linki mail olarak geliyor, nasil yapildigini anlatabilir misiniz?

• quote:

Hocam emin misiniz, ben siteden yukleye tikladiktan sonra uygulamanin linki mail olarak geliyor, nasil yapildigini anlatabilir misiniz?

Ayarlardaki telefonumu bul açık olması lazım. O zaman direk indiriyor bağlantı müsaitse.

Bende zaten açık o

• quote:

Bende zaten açık o

Siteden baktığımda açıklama bu şekildeydi bende de başta kapalıydı dediğiniz gibi bir link geliyordu e-posta olarak ayarlardan teli bul açınca direk yüklemeye başladı.

• Iyi gelişme wp8 gün geçtikçe daha iyi oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: QuexSeeL

quote:

Guzel gelisme begendim, aynisi market icinde olsa ya, playstoreda sectigimiz uygulama veri baglantisi varsa direk telefona kuruluyor wpde de boyle bir gelisme olsa cok guzel olacak :)

Bahsettiğiniz siteden yükle dediğinizde cihaza otomatik yüklenmesi ise o zaten var wp8 de.

War amam w8 pc gerekmiyor mu

• aenescan1994 A kullanıcısına yanıt
    Boyle bi sey varsa hic sasirmam

• quote:

Orijinalden alıntı: aenescan1994

quote:

Orijinalden alıntı: QuexSeeL

quote:

War amam w8 pc gerekmiyor mu

Hayır bende win7 var telefondaki Windows kimliğiyle pc den siteye girip yükle dediğinizde bağlantı müsaitse telefon uygulamayı yüklemeye başlıyor. (ayarlardaki telefonumu bul açık ise, kapalıysa mail olarak link geliyor)

Pcye gecince deneyecegim hocam. Tesekkurler ilginiz icin

• Bir iki şarkı dışında çoğunu gönderdim pcden. Ama bazı Türkçe şarkıları gönderemedim. Asya - Olmadı Yar'ı inatla göndermiyor anlamadım

Edit: Dosya adında Türkçe karakter varsa göndermiyor. Dosya adını Olmadi Yar yapınca gönderdi. Aynı şekilde isminde ş harfi olan parçaları, ismini değiştirince gönderebildim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paul Klee -- 17 Ocak 2014; 12:57:08 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.