Şimdi Ara

Sharp, Windows 8.1 işletim sistemi ve 15-6-inç ekranlı yeni tabletini duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Sharp, Windows 8.1 işletim sistemi ve 15-6-inç ekranlı yeni tabletini duyurdu

Son dönemde üst düzey özelliklere sahip tablet modelleri altına imzasını atan teknoloji devlerinden Sharp, Windows 8.1 işletim sistemi ve 15-6-inç ekranlı yeni tabletini kullanıcıların beğenisine sundu.

Sharp'ın RW-16G model koduyla karışımıza çıkan yeni tablet bilgisayarı, teknik olarak 15.6-inç boyutunda 3200 x 1800 (WQHD) piksel IGZO dokunmatik ekrana, Intel Core i5-4200U işlemciye, 4GB RAM ve 128GB SSD depolama birimine sahip. Daha çok iş dünyası hedeflenerek hazırlanan tablet, belirtildiği kadarıyla ortalama 9 saat aktif kullanım ömrü ortaya koyabiliyor ve Windows 8.1 Pro işletim sistemi üzerine kurulmuş olarak geliyor. 1.2 kg ağırlık ve 0.5-inç kalınlık değeriyle hazırlanan RW-16G, stylus kalem desteğini de bünyesinde barındırıyor.

USB 3.0 portu ve SD kart yuvası diğer detayları arasında yer alan Sharp RW-16G, ilk olarak Japonya merkezli, daha sonra ise dünya geneline dağıtılmak üzere Mart ayında satışa çıkıyor. Ürünün fiyatı hakkında ise açıklanmış bir bilgi henüz bulunmuyor.

• Şahane olmuş ama o çözünürlükte photoshop falan çalıştırmaya kalkarsak hd graphics yanar büyük ihtimal

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tabletlerin boyutu normal laptop boyutlarına geldi sonunda gerçekten özellikleri itibariyle iyi duruyor. Kapasiteyi artırabilirlerse geleceğin teknolojisi bence bu yönde ilerler. Klavye aksesuarlarıda çıkar yakında.
  • O çözünürlüğe o donanım olmamış.Aslında çözünürlük hiç olmamış Full hd yeterdi bence pili ne kadar gidiyor 2 saat mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hi Guy

O çözünürlüğe o donanım olmamış.Aslında çözünürlük hiç olmamış Full hd yeterdi bence pili ne kadar gidiyor 2 saat mi?

9 saat aktif kullanım süresi varmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

quote:

O çözünürlüğe o donanım olmamış.Aslında çözünürlük hiç olmamış Full hd yeterdi bence pili ne kadar gidiyor 2 saat mi?

Pilin boyutu ne kadar ki? O kadar gitmeyi başarıyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

quote:

Pilin boyutu ne kadar ki? O kadar gitmeyi başarıyor?

IGZO panel Lcd'nin 1/40'ı kadar enerji tüketiyor ayrıca 4. Nesil intel işlemciler de enerji verimliliği konusunda çok daha başarılı

• Gelecek notebookların tamamı bu şekilde olacak zaten, büyük ihtimalle de klavye dock tarzı birşeyle birleştirip tabletten notebook a çevireceğiz. Harici ekran kartı, harici disk, ekstra batarya, usb çıkışları gibi bir çok özelliği de bu taktığımız dock üzerinden alacak. Windows XP çıktığında söylemiştim taa bunu :)

• Teknoloji çok hızlı gidiyor.şöyle kenara cekilelimde ezilmeyelim.

• vay be donanıma bak

• sharp panel yapmıyor muydu sadece yahu

• quote:

Orijinalden alıntı: iboocum

sharp panel yapmıyor muydu sadece yahu

bir iki tane örneği var tabletlerinin. hepside deli gibi istenecek türden ama japonyaya özel çıkıyor hep
  • Cok begendim, cerceveler daha estetik olabilirdi bence ama ilk calisma olarak harika tek kelimeyle.. Pil omru W8.1 ile sasirtici!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.