Şimdi Ara

DriveClub Yeniden Ertelendi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•     Orijinalinde PlayStation 4'ün Batı çıkışına planlanan yarış oyunu DriveClub, verilmeyen nedenlerden dolayı ertelenmişti. Konsolun Japonya çıkışına ertelenen DriveClub'tan ikinci bir erteleme haberi geldi. 

Gelen haberlere göre Sony Japonya, Japonya kaynaklı sitelere oyunun ertelendiğiyle ilgili basın bültenleri yayınladı. Bültende yer alan bilgilere göre DriveClub, 'çeşitli nedenlerden dolayı' PS4'ün 22 Şubat'taki Japonya çıkışına da yetişemeyecek. Şu an için Sony'nin Amerika veya Avrupa ayaklarından henüz bir açıklama gelmiş değil. Bekleyip görelim...

• Çıkış oyunun durumu nelere geldi...

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Aceleye gelip patlayan oyunlarıda görüyoruz.

Killzone şaheser olacakken illa çıkışa yetiştirelim diye eksik bıraktılar oyunu.

Adam akıllı çıksında isterse 1 sene ertelensin.

• Aslında ertelenmesi oyundaki problemlere daha çok özen gösterildiği anlamına geliyor bir eksiklik görülmezse çıkış oyunu kolay kolay iptal edilmezdi x86 platformuna geçildiği için bilgisayara daha yakın düzeyde oyun geliştiriliyor ve bu da sanırım daha kolay olsa da problem sayısı daha fazla oluyor

• Oncelikle haber icin tesekkurler. Yanliz bir detay var. Sony resmi olarak oyunun ertelemeden sonra cikisina dair bir aciklama yapmadi. Subat-Mart ayi olabilir diye dedikodular vardi ama hala hazirda avrupa ve amerika icin resmi bir tarih Sony tarafindan verilmedi. Bu konuda cok eminim zaten birdaha arastirdim emin olmak icin.

2014 baslarinda cikacagi resmi sitesinde hala duruyor Sony'nin. Yani Japonya'da cikisa yetistirilmek istenmis ama yetistirilememis. Avrupa ve Amerika icin hala tarih yok. Bu yuzden ertelendi demek yanlis. Zaten haberin kaynagida bu olayin sadece Japonya ile alakali oldugunu soylemis.

Benim tahminim Mart ayi gibi piyasada olacak oyun. Haber basligi biraz genelleme yapmis gibi duruyor. Ama isin aslinda ortada genel olarak ne tarih nede bir aciklama yok. Belirtmek istedim. Tekrardan tesekkurler bilgilendirme icin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Oncelikle haber icin tesekkurler. Yanliz bir detay var. Sony resmi olarak oyunun ertelemeden sonra cikisina dair bir aciklama yapmadi. Subat-Mart ayi olabilir diye dedikodular vardi ama hala hazirda avrupa ve amerika icin resmi bir tarih Sony tarafindan verilmedi. Bu konuda cok eminim zaten birdaha arastirdim emin olmak icin.

2014 baslarinda cikacagi resmi sitesinde hala duruyor Sony'nin. Yani Japonya'da cikisa yetistirilmek istenmis ama yetistirilememis. Avrupa ve Amerika icin hala tarih yok. Bu yuzden ertelendi demek yanlis. Zaten haberin kaynagida bu olayin sadece Japonya ile alakali oldugunu soylemis.

Benim tahminim Mart ayi gibi piyasada olacak oyun. Haber basligi biraz genelleme yapmis gibi duruyor. Ama isin aslinda ortada genel olarak ne tarih nede bir aciklama yok. Belirtmek istedim. Tekrardan tesekkurler bilgilendirme icin.

Sony Japonya resmi konferanslarında DriveClub'ı Japonya çıkış oyunu olarak gösterdi. Bu da Japonya'daki çıkış listesi,

http://www.thesixthaxis.com/2013/12/03/driveclub-outed-as-japanese-ps4-launch-title-potential-release-date-in-feb/

• Benim bu oyunun sürekli ertelenmesi ile ilgili bir komplo teorim var: Bana kalırsa Sony bu oyunun çektiği ilgi sonrası, PSN Plus alanlara Instant Collection altında ücretsiz verme kararından vazgeçti ve bu oyundan ziyadesiyle para kazanacağını düşünüyor. Bu yüzden pata küte bütün region'ların çıkışına yakın oyun erteleniyor.

• North America: 03/03 Driveclub kayıtlara geçmiş , Avrupa için çıkış tarihi belirtilmemiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackBeasT -- 16 Ocak 2014; 13:15:43 >
  • project cars bana daha iyimiş gibi geliyor. ps4'e plus üyelere drive clubun kısa bir veriyonu bedava verilecek onu oynarım

• Alet zaten ex fakiri daha fazla erteleme olursa tum fanlar kalpten gidecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Avrupa da ertelenmemiş iyi ki...

• ps5 in çıkışına yetiştirseler bari.

• FORZA YA ASLA RAKIP OLAMAYACAK BİR OYUN ZATEN FREE OLACAK BU BİLE DÜŞÜK KALİTEDE OLDUGUNUN İSPATI
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.