Şimdi Ara

Android 4.3 ve Mesajlar ile Galeri Sorunları -Acil

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar. Cihazıma 14 Ocak günü resmi 4.3 güncellemesi geldi ve kurdum. Telefonum üzerinde hiçbir root ve rom işlemi yapmadım, bir senedir aldığım gibi kullanıyorum resmi yazılımıyla
    Ancak güncellemeden sonra telefonumda iki problem meydana geldi. Birincisi, mesajlar artık hiç açılmıyor, girmeye çalıştığımda ve telefonu kapatıp yeniden açtığımda "Mesajlaşma Durduruldu" uyarısıyla karşılaşıyorum. Bana gelen hiçbir mesajın da bildirimi bile gözükmüyor, telefonumda mesaj olayı tamamen iptal olmuş durumda anlayacağınız. Bu sorunu yaşayan birkaç insana telefonlarına format atmaları önerilmiş ama bu kimsenin sorununu çözmemiş. İkinci sorun ise, galeriden direkt paylaşım yapabilmekle ilgili. Güncellemeyle birlikte galeriden seçtiğim fotoğraf veya fotoğrafları paylaşım ikonuna tıklayarak paylaşmaya çalıştığımda, daha paylaşılabilir uygulamaların listesi gelmeden galeri hata veriyor ve durduruluyor. Bu arada teknik konularda hiç bilgim yoktur, yardımcı olurken açıklayıcı bir dil kullanabilirseniz çok memnun olurum, teşekkürler şimdiden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krasnaya -- 16 Ocak 2014; 5:03:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: krasnaya

Merhabalar. Cihazıma 14 Ocak günü resmi 4.3 güncellemesi geldi ve kurdum. Telefonum üzerinde hiçbir root ve rom işlemi yapmadım, bir senedir aldığım gibi kullanıyorum resmi yazılımıyla
    Ancak güncellemeden sonra telefonumda iki problem meydana geldi. Birincisi, mesajlar artık hiç açılmıyor, girmeye çalıştığımda ve telefonu kapatıp yeniden açtığımda "Mesajlaşma Durduruldu" uyarısıyla karşılaşıyorum. Bana gelen hiçbir mesajın da bildirimi bile gözükmüyor, telefonumda mesaj olayı tamamen iptal olmuş durumda anlayacağınız. Bu sorunu yaşayan birkaç insana telefonlarına format atmaları önerilmiş ama bu kimsenin sorununu çözmemiş. İkinci sorun ise, galeriden direkt paylaşım yapabilmekle ilgili. Güncellemeyle birlikte galeriden seçtiğim fotoğraf veya fotoğrafları paylaşım ikonuna tıklayarak paylaşmaya çalıştığımda, daha paylaşılabilir uygulamaların listesi gelmeden galeri hata veriyor ve durduruluyor. Bu arada teknik konularda hiç bilgim yoktur, yardımcı olurken açıklayıcı bir dil kullanabilirseniz çok memnun olurum, teşekkürler şimdiden.

fABRİKA AYARLARINA dönmeyi denedin mi ?

ben 4.3 yükledikten sonra tek sıkıntım s note oldu ondada senin aldıgın hatayı alıyorum.ve açılmıyor Knox kurmuştum daha sonra ordaki s note açıldıgını farkettim.

• Farkında olmadan aynı başlığı iki kez daha açmışım, herkes de farklı başlığa yanıt vermiş... Ben buradan toplu cevap vereyim. Telefona format attım ve galeri vs gibi sorunlar çözüldü. Ancak mesajlar hala açılmıyor. Açılmayacak da herhalde. Sanırım en iyisi bir mesaj uygulaması yüklemek...
  • bendede 4.3e yükselttikten sonra wsapp ve diğer sosyal iletişim ağlarında upload ve bağlantı sorunu var :(
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.