Şimdi Ara

Sony'nin yeni amiral gemi modeli Şubat ayı sonundaki MWC 2014 etkinliğinde tanıtılabilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
1
Favori
1.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Sony'nin yeni amiral gemi modeli Şubat ayı sonundaki MWC 2014 etkinliğinde tanıtılabilir

Sony'nin bu yıl amiral gemi modeli olarak Xperia Z1 ile devam edeceklerini açıklamasına rağmen, kısa süre içerisinde yeni bir amiral gemi modeli iddiaları bitmek bilmiyor. 

Firmaya yakın kaynaklardan sızan bilgilere göre Sony, Xperia Z2 veya Sirius kod adlı yeni amiral gemi modeli üzerinde bir süredir çalışmalarına devam ediyor. Xperia Z2 pek çok açıdan Xperia Z1 ile benzer ögeler taşıyacak. Snapdragon 800 yongaseti, 20.7MP çözünürlükte kamera, Xperia tasarım konsepti bunlar arasında yer alırken bazı ögeler ise oldukça farklı.

Sony'nin yeni cihazında ekran boyutunu 5.2 inçe, çözünürlüğü ise 2560x1440 piksele yükselteceği belirtiliyor. RAM miktarı 3GB olurken, batarya da 3700mAh seviyesine çıkacak. Ancak pilin daha fazla yer kaplayacak olması tasarım anlamında bazı değişiklikler olabileceğinin sinyalini veriyor. 

Toza ve suya dayanıklılık sertifikalarını aynen devam ettireceği dile getirilen yeni modelde Sony görüntü kalitesini artıran Mobile Bravia Engine 3 ve geliştirilmiş X-Reality teknolojilerine de ilk kez yer verecek. 

Modelin beklenen lansman tarihi ise MWC 2014 etkinliği. Sonrasında modelin global olarak satışına başlanacağı belirtiliyor. 

Kaynak:http://vr-zone.com/articles/sony-sirius-go-official-xperia-z2-mwc-quad-hd-5-2-inch-screen-tow/69334.html

• Kendimi bildim bileli sony kullanırım ve samimi olarak söylüyorum her zaman bir ayrıcalığı vardır sony'nin. Kullanan kolay kolay vazgeçemez ama kullanmayan da asla bu duyguyu bilemez

sony make believe yavrıım
  • Sony biraz daha zarif telefonlar üretip, şu sanal tuşlardan vazgeçse alır götürür.
  • Sony sağlamlığı apayrı bir şey cidden.Umarım çerçeveleri biraz ince tutarlar.O zamam albenisi yüksek olur.

• Sağ alttaki kamera mı la

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • resimdeki xperia zl dir.ölesine konulmuş.
    ama bu sefer zl tasarımı su geçirmez özellıkli bir z2 bekliyorum inşallah.(amin)
  • sony önce tasarım konusunda yenilik yapmalı. Şu anki z serisi telefonları çok kaba ve çerçeveleri aşırı derecede büyük. Bence çok çirkin görünüyor.

• SONY de iyi alıştı ikidebir amiral gemi çıkarmaya. Z1 piyasaya gireli 3 ay oldu daha...

• Htc sürekli model çıkarırken yerden yere vuruluyordu millet sony'yi övmüş

• Bu ekran çözünürlüğü ne işe yarayacak cidden çok merak ediyorum? Bu çözünürlükte film mi var, mobil oyun mu var? Kandırmacadan başka bir şey değil. Full HD ekranın suyu çıktı sanırım.

• telefonun köşesi değil köşenin telefonu olacak yine. sony su geçirmez yapacam diye teli odun gibi yapıyor. ben belki su geçiren ama köşesiz ve ince sony z2 istiyorum o ne olacak?

• İşlemci S800 değil S805 olacak ayrıca Sony 3 ayda bir amiral gemi çıkarıyor diyen arkadaşlar piyasaya çıkacağı tarih itibariyle 6 ay oluyor ve bunada mecbur. Mobil Teknoloji çok hızlı gelişiyor S800 ile satışa çıkan cihazlar 2-3 ay sonra S805 lü cihazlar çıktımı ikinci plana düşecek sonrada eleştirirsiniz Bu Sony herzaman donanım olarak geriden geliyor diye.

• Note 3 almayıp bunu beklemeli acaba? Z1 den vazgeçip note 3e karar vermiştim bu habere kadar.

• ekranı tft olmasında

• şu su geçirmezlik olayıda Sony'de başımıza bela oldu...normal bir cihaz çıkar...,ekranı, pili iyileştir.isminle nereye kadar satacaksın...

• quote:

Orijinalden alıntı: web101

İşlemci S800 değil S805 olacak ayrıca Sony 3 ayda bir amiral gemi çıkarıyor diyen arkadaşlar piyasaya çıkacağı tarih itibariyle 6 ay oluyor ve bunada mecbur. Mobil Teknoloji çok hızlı gelişiyor S800 ile satışa çıkan cihazlar 2-3 ay sonra S805 lü cihazlar çıktımı ikinci plana düşecek sonrada eleştirirsiniz Bu Sony herzaman donanım olarak geriden geliyor diye.

Ne alaka yılda bir kez çıkarsın çıkardığı dönemin en yüksek teknolojisini kullansın bunu sony ve sen akıl edemiyo musunuz?

• Z1 in aslinda olmaai gereken telefon (2k ekran haric)

• Snapdragon 805 olmadıktan sonra o çözünürlükte o işlemci yetmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: cemoktem

quote:

Orijinalden alıntı: web101

İşlemci S800 değil S805 olacak ayrıca Sony 3 ayda bir amiral gemi çıkarıyor diyen arkadaşlar piyasaya çıkacağı tarih itibariyle 6 ay oluyor ve bunada mecbur. Mobil Teknoloji çok hızlı gelişiyor S800 ile satışa çıkan cihazlar 2-3 ay sonra S805 lü cihazlar çıktımı ikinci plana düşecek sonrada eleştirirsiniz Bu Sony herzaman donanım olarak geriden geliyor diye.

Ne alaka yılda bir kez çıkarsın çıkardığı dönemin en yüksek teknolojisini kullansın bunu sony ve sen akıl edemiyo musunuz?

Bunu ben ve Sony akıl ediyoruzda 6 ayda bir yeni işlemci çıktığını sen akıl edemiyorsun olmalı.

• Adamlar Z1 2014'te tek amiral gemimiz olacak diye bas bas bağırıyor.

Bizim DH zorla Z2'yi çıkartacak

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.