Şimdi Ara

Minik dev! Avuçiçi oyun bilgisayarı Xi3 Piston'u kullandık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
1.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Xi3 firması tarafından geliştirilen Piston isimli minik oyun bilgisayarı, boyundan büyük marifetleriyle dikkat çekiyor. Aynı zamanda Valve'in ilk Steam Machine cihazı olarak ta nam salan Piston'u, Las Vegas'taki CES 2014 Fuarı'nda kullandık. Erdi Özüağ'ın anlatımıyla detaylar özel videomuzda.

• fx57 kullanıcısına yanıt
    Hepimize hayırlısı olsun,

Erdi Özüağ ve emeği geçenlere teşekkürler. iyi seyirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şapkalı Mantar -- 15 Ocak 2014; 5:21:36 >
  • PISTON AŞAĞI!!

• Reklam başladıktan 54065465405261 saat sonra beliren "kapat" düğmesi, yavaş internet bağlantısı sahibi kullanıcılar için, aksiyon-gerilim konusunda son nokta gerçekten...

• Bence gerekli değil adı oyun bilgisayarı olan bir cihazın orta kalitede oyun oynatmasını geçtim ısınma sorununa bir çözüm bulması gereklidir bana göre.
  • Gereksiz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu anda 720p'de medium açıyor. Ya 6 ay sonra ?
  • İyiymiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Az daha büyük yapıp adam gibi bir soğutucu ile desteklense bence çok iyi işler yapabilir.
    Birde bellek boyutu nedir acaba HDD falan takamayız buna
  • Oyun oynatması bile mucize, avuç içi kadar bişey sonuçta.. İyi de bunun sabit diski ve güç regülatörü nerede? Yoksa adaptör ile mi çalışıyor. Eğer öyleyse pes derim. Zaten kendi bi güç kaynağından küçük..
    Anasitesitesine girdim de işlemci 4 çekirdek gözükmekte, Sunumda çift çekirdek demişsiniz, modeline göre değişiyor galiba.. Ayrıca 'Piston' için Console ibaresi geçmiş diğerlerinde Computer derken..Bu da ilginç, neden böyle bir ayrım var anlayamadım.. Gerçekten ilginç bi ürün, fiyatı biraz tuzlu olmuş orası ayrı.
  • Erdi abi başa aldım üç defa izledim. xD Süpersin.

• PSVita Nintendo3DS gibi el konsolları varken gereksiz buluyorum.Onun yerine adam gibi bir bilgisayar yapıp bize sunabilirlerdi.

• Cok gereksiz olmus gunumuz konsollari mevcut bu alanda

• + - basmak parayla olsa forumda keşke. ;)
    Eksici ergenler bi kenara çekilse.
    "2+2=4"e eksi basacak tip dolu.

(İyi seyirler diyen adama -10 vermişler ondan yazdım)

• ısınma sorunu ciddi değilse yer sıkıntısı olan iş yerleri için daha uygun.
  • Oyun bittikten sonra at çöpe :))

• Xagdas kullanıcısına yanıt
    Ya arkadaş bişeyi de beğenin ya. Bi saygı duyun artık bişeye de.. Daha iyisini yapamıyorsan, saygı göstermek zorundasın. Neymiş, 720p Medium muş. Adam sana ekran kartından küçük, çantana atıp gezdireceğin oyun sistemi yapmış. Laf ediyorsun... Apple canavar gibi makine yapar, yok çöp tenekesine benziyor, adam avuç içi kadar oyun sistemi hazırlıyor, yok olmamış... Ülkenin kaybettiği nokta bu zaten, bi b.ktan haberimiz olmadan herşeyi eleştirmeyi pek seviyoruz...
  • Bir televizyona en az 2000 3000 tl paralar veriliyor. Böyle ufak çözümleri televizyona dahil olarak eklesinler o halde. Mesela bizim uyduda bildiğin tetris gibi dandik oyunlar var televizyondan oynanıyor. Şimdiki zamane çocukları bu oyunları mı oynar? Çocuklara özel oyunlar diyerek satıyorlar birde. Ama bu ufak sistemleri gelecek televizyonlara entegre etsinler. Hem internet hem istenirse oyun bir arada olsun. İnternetten satın alırsın uygun fiyatlı bir oyunu ve televizyondan herhangi bir ekstra alete gerek kalmadan oynarsın kablosuz kumanda ile. Şayet yüksek kaliteli oyun deneyimleri isteyenler PS4 XBOX ONE gibi çözümlere kayarlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowmexo -- 15 Ocak 2014; 10:33:16 >
  • Ya arkadaş bişeyi de beğenmeyin ya. Bi saygı duymayın artık bişeye de.. Daha iyisini yapıyorsan, saygı göstermek zorunda değilsin. Ne değilmiş, 720p Medium değil miş. Adam sana ekran kartından küçük, çantana atıp gezdireceğin oyun sistemi yapmamış. Laf etmiyorsun... Apple canavar gibi makine yapmaz, yok çöp tenekesine benzemiyor, adam avuç içi kadar oyun sistemi hazırlamıyor, yok olmuş... Ülkenin kaybetmediği nokta bu zaten, her b.ktan haberimiz olup hiçbirşeyi eleştirmemeyi pek sevmiyoruz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowmexo

Bir televizyona en az 2000 3000 tl paralar veriliyor. Böyle ufak çözümleri televizyona dahil olarak eklesinler o halde. Mesela bizim uyduda bildiğin tetris gibi dandik oyunlar var televizyondan oynanıyor. Şimdiki zamane çocukları bu oyunları mı oynar? Çocuklara özel oyunlar diyerek satıyorlar birde. Ama bu ufak sistemleri gelecek televizyonlara entegre etsinler. Hem internet hem istenirse oyun bir arada olsun. İnternetten satın alırsın uygun fiyatlı bir oyunu ve televizyondan herhangi bir ekstra alete gerek kalmadan oynarsın kablosuz kumanda ile. Şayet yüksek kaliteli oyun deneyimleri isteyenler PS4 XBOX ONE gibi çözümlere kayarlar.

çok mantıklı değil mi?

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.