Şimdi Ara

YouTube, kanal sahipleri için hazırladığı yeni yorum yönetim sistemini hayata soktu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• YouTube, kanal sahipleri için hazırladığı yeni yorum yönetim sistemini hayata soktu

Dünyanın çevrimiçi video tarafındaki en büyük oyuncusu YouTube, kanal sahipleri için hazırladığı yeni yorum yönetim sistemini hayata soktu.

Resmi YouTube bloğu üzerinden duyurulan gelişme doğrultusunda kanal sahipleri artık, Topluluk menüsü altında yer alan Yorumlar bölümünden ekledikleri videolara gelen yorumları onaylayabilecek, bu yorumları silebilecek veya spam olarak işaretleyebilecekler. Diğer alt menüden ise yasaklı kullanıcıları değiştirerek, istenildiği taktirde videoları yorumu kapatabilecekler.

Yeni yorum sistemi hakkında YouTube tarafından hazırlanan sayfaya buradan ulaşabilirsiniz. 

• kotu elestırı yapılmayacak desenıze :)
  • Bizim ülkemizde bu site engellendikten sonra ne anlamı var ki? YouTube' suz günler kapıya dayandı...

• güzel olmuş spam yapan çok kişi vardı.

• wayy desene küfürbazlar işsiz kaldı :D

• Bi dur you tube zaten ortalık karışık

• " Yorumum ustte gorunsun diye 1 yildiz verdim."

Bi de sunlara cozum bulsalar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O değil de artık yorum yapacak Bi Youtube bile kalmayacak

• böylesi daha iyi oldu. diğer türlü 10 yorumdan biri gelen kutusuna düşüyordu.
  • Youtubenin kalmamasının sebebi hükümet değil "BU VİDEO İZLE ÜLKE KARIŞACAK" türevindeki ülkeyi karıştırmaya çalışan yabancı uyruklu kişiler veya sadece reklam tıklattırıp para kazanma derdinde olan aptalların suçudur.boşuna hükümeti eleştirmeyin o aptal videolar YouTube de oldukça hükümet en iyisini yapıyor.en azından ülke rahat olacak.varsın YouTube olmasın giren yine girer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Kayaba Akihiko -- 15 Ocak 2014; 0:24:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neyinkafasi

Youtubenin kalmamasının sebebi hükümet değil "BU VİDEO İZLE ÜLKE KARIŞACAK" türevindeki ülkeyi karıştırmaya çalışan yabancı uyruklu kişiler veya sadece reklam tıklattırıp para kazanma derdinde olan aptalların suçudur.boşuna hükümeti eleştirmeyin o aptal videolar YouTube de oldukça hükümet en iyisini yapıyor.en azından ülke rahat olacak.varsın YouTube olmasın giren yine girer.

Bu ne kadar saçma yobazca bir düşüncedir.yaşasın hükumet tarzı videolar yaygınlaşsa kapatılmasına gerek olmayacak mıydı yani ? hükümete ne oluyor kim ne paylaşırsa paylaşsın.ben hayatımda bu kadar saçma bir şey okumadım.ciddiyim abartmıyorum

• sağlam yiyici, sağlam irade de bulunur !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProjectMan -- 15 Ocak 2014; 8:20:00 >
  • YouTube kapanacagi dogru mu?

• Yobazın anlamı ile ilgili şöyle bir yazı buldum :bütün doğruların kendisinin düşündüğü gibi olduğunu sanan, bu düşünceleri de etrafına kabul ettirmeye çalışan, acıklı yanı ise kendini aydınlar sınıfında zanneden tip.bunun sence anlamı bence anlamı yok...diğer konuya gelirsek siz kimsiniz ki benimle böyle konuşabiliyorsunuz ? bira içerim sizin deyiminizle "karı kız " peşinde koşarım veya koşmam sana ne be adam ? Ben sana ne anlatmaya çalıştım sen bana ne cevap verdin.hukumet 3 maymunu oynayıp kendisine karşıt görüşlü olan tüm siteleri kapatacagına bunlardan kendilerine ders çıkarmalılar.allahtan senin gibi kara muratlardan az var ulkemde

• MustafaPasam kullanıcısına yanıt
    Benim gibi "kara muratlar" zamanında boyun eğmeselerdi burada olamazdın zaten.kimsenin yaşam tarzına müdahale etmiyorum benim alıp veremediğim sizin dini yok etme çabalarınız.ister ateist ol ister budist ister mason ol görüşlerime saygı duymak zorundasın.duymazdan karalamaya çalışırsan aynı tepkiyi benden de alırsın hatta fazlasını alırsın.başbakanın evlerinde zorla tuttuğumuz en az %50 var lafı çok doğrudur bazen bu tepkiyi hakediyorsunuz.bizi geride tutan kafa yapısı din değil din düşmanlığıdır yıllarca bununla uğraşmışız.ama yok saygı gösterirsen görüşlerime bende senin görüşlerine saygı duyar iyi günler deyip çeker giderim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Kayaba Akihiko -- 15 Ocak 2014; 14:05:31 >
  • Çok yanlış bir uygulama. Haklı eleştiriler ve cevap verme hakkı da engellenecek.
  • Yorum onaylama sistemi yıllardır var ki zaten? Sadece silme eklenmiş birşey değişmez merak etmeyin.
  • quote:

Benim gibi "kara muratlar" zamanında boyun eğmeselerdi burada olamazdın zaten.kimsenin yaşam tarzına müdahale etmiyorum benim alıp veremediğim sizin dini yok etme çabalarınız.ister ateist ol ister budist ister mason ol görüşlerime saygı duymak zorundasın.duymazdan karalamaya çalışırsan aynı tepkiyi benden de alırsın hatta fazlasını alırsın.başbakanın evlerinde zorla tuttuğumuz en az %50 var lafı çok doğrudur bazen bu tepkiyi hakediyorsunuz.bizi geride tutan kafa yapısı din değil din düşmanlığıdır yıllarca bununla uğraşmışız.ama yok saygı gösterirsen görüşlerime bende senin görüşlerine saygı duyar iyi günler deyip çeker giderim.

Ya şizofreni hastalığın var yada bu hesabı 2 kişi kullanıyor.daha demin bana ayyaş,"karı kız" peşinde koşan densiz senin gibilerin kökünü kazıyacağım dinim için demedin mi ? bide buna saygı duymamı mı bekliyorsun daha demin ayyaşdım şimdide din düşmanı oldum sonumuz hayrola...

• kötü eleştiri göremeyeceğiz demek
  • quote:

Youtubenin kalmamasının sebebi hükümet değil "BU VİDEO İZLE ÜLKE KARIŞACAK" türevindeki ülkeyi karıştırmaya çalışan yabancı uyruklu kişiler veya sadece reklam tıklattırıp para kazanma derdinde olan aptalların suçudur.boşuna hükümeti eleştirmeyin o aptal videolar YouTube de oldukça hükümet en iyisini yapıyor.en azından ülke rahat olacak.varsın YouTube olmasın giren yine girer.

"Nick mesaj uyumu."

Der çekilirim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.