Şimdi Ara

Romoss Taşınabilir Batarya İncelemeleri [Ana Konu]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
606
Cevap
19
Favori
36.976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Romoss Taşınabilir Batarya İncelemeleri [Ana Konu]

Merhaba Arkadaşlar;
    Romoss Türkiye'nin Romoss Bataryalarını satışa cıkarması ile birlikte ben de 1 adet 85 lira ödeyerek aldım.Romoss Sailin 5 13.000 Mah olan bataryayı aldım.Pazartesi günü sipariş verdim Salı günü yani bu gün 11-12 gibi UPS Kargo tarafından getirildi.

Romoss Sailing 5 13.000 Mah Kutu Acılımı ve İnceleme

Romoss Sense 4 ile Sailing 5 Karşılaştırması

Kücük bir video daha cektim.Detaylarını göremeyen arkadaşlar bu videoda biraz daha belli oluyor.1-2 Hafta icersinde Romoss Sense 4 ile Romoss Sailing 5' karşılaştırmasını yapacağim.ROMOSS ürünlerini kullanıyorsanız konuda belirtirseniz sevinirim hep beraber toplanalım.

Romoss Sofun 1 Kutu Acılımı ve Sailing 5,Sense 4 Karşılaştırması

Romoss Orjinaliği Konusunda herkezin şüphesi vardı Kutusunu falan merak ediyorduk.Ben ön inceleme olması acısından kutunun resimlerini paylaşmak istiyorum.
    Romoss Sailing 5 13.000 Mah Paket İceriği bu şekildedir.
    1 Adet Romoss Sailing 5
    1 Adet Taşıma Kılıfı
    1 Adet İngilizce bir bilgi broşürü

Kutu Tasarımı (Bu bir inceleme değil sadece kutunun görünümüdür.)

Romoss şefaf bir pet kutuda geliyor.Bu kutu karton kutuya göre daha şık ve darbelere karşı daha iyi koruyor.Ön yüzünde bir takım bilgi sertifikaların olduğu 6 adet bandrol var.Bandrollerde SDI,IR,Power Booster,Fast Charging,İntelligent Charge-discharge synchronization bandrolleri var.

Arka kısmı Cihazın bir şekli ve neyin ne olduğunu anlatan yazılar mevcut.
    Alt Kısmı Romoss Fİrmasına ait adresler var.
    Sağ Tarafta kutu iceriği ve usb'lerin ne kadar güc verdiği ve ebatları yazıyor.
    Romoss Sailing 5 ön kısmından bir görüntü
    Romoss Sailing 5 hakkında bilgilerin bulunduğu bir broşür ön tarafı
    Romoss Sailing 5 hakkında bilgilerin bulunduğu bir broşür arka tarafı
    Taşıma Kılıfı bence gok güzel kumaşıda hoşuma gitti

Taşıma Kılıfı
     Romoss Taşınabilir Batarya İncelemeleri [Ana Konu]  Romoss Taşınabilir Batarya İncelemeleri [Ana Konu]  Romoss Taşınabilir Batarya İncelemeleri [Ana Konu]  Romoss Taşınabilir Batarya İncelemeleri [Ana Konu]  Romoss Taşınabilir Batarya İncelemeleri [Ana Konu]  Romoss Taşınabilir Batarya İncelemeleri [Ana Konu]  Romoss Taşınabilir Batarya İncelemeleri [Ana Konu]  Romoss Taşınabilir Batarya İncelemeleri [Ana Konu]  Romoss Taşınabilir Batarya İncelemeleri [Ana Konu]

Cihaz incelemesi

Romoss ön tarafında Mini usb,led göstergesi ve buton var.Yan tarafında ise 2 tane usb ve led var.
    Romoss Sailing 5 daha önce incelediğim Romoss 10400 ile aynı tasarıma sahip fakat bağzı farklılklar göz ile görünüyor.Gözüme ilk carpan farklılık USB cıkışları oluyor.Romoss Sailing 5'de ki USB cıkıslarında Volt ve Amper değeri yazıyor fakat Sense 4 olan cihazda sadece şimşekler vardı.Ayrıca Sailing 5'de sarj esnasında USB'lerin yanındaki yeşil led yanıyor.
    Ön Kısımdan bir görünüş
    Romoss Alt Tarafında Samsung SDI batarya kullandığına dair bir yazılar falan bulunuyor.
    Nokia 5800 ile boy karşılaştırması
    Nokia 5800 ile kalınlık karşılaştırması
    Romoss sarj esnasında diğer Sense serileri gibi led göstergesini calistirmiyor.Sailing 5'de USB'lerin yanındaki yeşil led calisiyo sadece bence güzel bir özellik.

Romoss Sailing 5 13.000 Mah incelemem bu kadar arkadaşlar.Akşama doğru videoyuda upload edeceğim.Sorularınızı sorabilirsiniz.

İmzamız
    [center] [image]https://store.donanimhaber.com/24/27/03/242703eaf8ad4827cac6aeced4492d44.png[/image] [center] 
    [link=http://forum.donanimhaber.com/m_86516842/f_//tm.htm#86516842]
    [color=#20b2a6]Romoss Taşınabilir Batarya Ana Konu[/color][/link]

Kullanıcı listesi
    1) ÖzgürUlupinar - Romoss Sailing 5 13.000 Mah
    2) blue34 - Romoss Sailing 5 13.000 Mah
    3) yassu - Romoss Sailing 5 13.000 Mah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TulparHAN -- 25 Mart 2014; 0:26:24 >

• Takipteyim...
  • Kardeşim iyi güzel hoş ürünü tanıtmıssın emege saygı ama nerden aldıgını paylasmamıssın .... nerden aldın ürünü ???
  • mivesa M kullanıcısına yanıt
    Merhaba

"Romoss Türkiye'nin Romoss Bataryalarını satışa cıkarması ile birlikte ben de 1 adet 85 lira ödeyerek aldım" Adresiwww.romossturkiye.com
  • Hangi telefonu kullanıyorsunuz.
    Misal note3 yada 5s bu iki telefonu kaç defa tam şarj eder.
    Herhangi bir sorun yaratır mı bataryada batarya ömrünü kısaltma felan yapmasın
  • senpaituyun kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    Nokia 5800 Kullanıyorum.5.5-6 kere sarj edebiliyor.Bir zararı olacağını sanmıyorum.Firma zararı yok diyor.Bu cihazların zararı olsa Sony vs üretmezdi sanırım.
  • Dh kullanıcılarına özel bir kampanya yapmayı düşünüyor musunuz?

Bende bu markadan almak istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakuza07 -- 24 Ocak 2014; 3:52:53 >
  • bilgin için tesekkurler sizden sonra arastırmalarım sonucunda telefona hiçbir şekilde zarar vermiyor ve cihazın içerisinde samsung batarya kullanılmıs adamlar kaliteden ödün vermemişler . samsung s4 ve iphone 5s telefonlarımın ikisini aynı anda sarj edebilmek için hangi ürünü almam lazım o konudada yardımcı olabilirmisn ? :)
  • mivesa M kullanıcısına yanıt
    Merhaba iki tane usb olan modeller Sailing 3 7.800 Mah,Sailing 4 10.400 mah,Sailing 5 13.000 Mah fakat fiyat olarak aralarında büyük bir fark yok.Almışken sailing 5 almak daha mantıklı olarak görüyorum.
  • yakuza07 Y kullanıcısına yanıt
    Merhaba;

Şu anda tanıtım amaçlı olarak ürünlerimizi indirimli fiyatlarla satıyoruz.
    Ürünler faturalı ve kargo dahil olarak ertesi gün size ulaşıyor.

Saygılarımızla,

Romoss Türkiye
  • gittigidiyor, sanalpazar, n11 gibi satın alma aracılarıyla satışınız yok mu acaba??

düzeltme: gittigidiyorda buldum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uzaktan Kumandan -- 28 Ocak 2014; 11:13:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: romoss

Merhaba;

Şu anda tanıtım amaçlı olarak ürünlerimizi indirimli fiyatlarla satıyoruz.
    Ürünler faturalı ve kargo dahil olarak ertesi gün size ulaşıyor.

Saygılarımızla,

Romoss Türkiye

Hocam aklima takildi baya sizin sarj aletleri Samsung pili kullabiyormusunuz.HTC One icin almayi dusunuyorun sekli tasarimi guzel "Sofun1" temin etmek istiyorum.Urunu temin edebilecegim bir yer varmi?

Direk kendi sitenizden alabiliyormuyum?

Alamiyorsam alabilecegim linkleri veya satilan yerleri soylermisiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • R3PL4C3R kullanıcısına yanıt
    Merhaba;

Dilerseniz web sitemizdeki formu doldurun, sizi arayarak siparişinizi alalım. Bunun haricinde Gittigidiyor, Sanalpazar gibi sitelerde de satışımız mevcut.

Sofun 1 olarak bahsettiğiniz modelde Samsung pil kullanılmıyor. Samsung pil kullanılan "Sailing" serisinin ithalatını yapıyoruz.

Detaylı iletişim bilgileri web sitemizde mevcuttur.

Saygılarımızla,
    Romoss Türkiye
  • romoss kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim sofun1 de Samsung pil kullanıldığını bilmiyordum.

Peki bir sorum olucak eğer Samsung pil kullanılmıyorsa ne çeşit ne kalitede bir pil mevcut?
  • romoss kullanıcısına yanıt
    Tekrardan merhaba ben bu ürünü almaya karar verdim.

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/romoss-2600-mah-premium-powerbank-103508974

Zannedersem direk "romoss" Türkiye Distribütörü satıyor.

Bu ürün sofun1 mi yoksa sailing1 mi oluyor? Açıklamada Samsung batarya falan yazıyor ama emin olamadım.Bide sofun1 mi yoksa sailing1 mi olduğunu nasıl anlayacağım? Samsung pil kullanılmayanların kutusu kartondan oluyormuş onu biliyorum fakat ancak sipariş verilip teslim aldıktan sonra farkı anlayabileceğim.

• R3PL4C3R kullanıcısına yanıt
    RomossTÜrkiye sadece Sailing satıyor.Kendi sitelerindeki ürün Sailing.
  • Saolun hocam yarın almayı planlıyorum.
  • iPhone 5s uyumumlu mu acaba?
    Piyasadaki çoğu ürün maalesef 5s desteklemiyor.
  • hozkara H kullanıcısına yanıt
    başka bir konuda bir arkadaş Romoss 10400'ün İos 7 ile uyumlu olduğunu belirtmiş.
  • bende bu ürünü almayı düşünüyorum sarjı denildiği kadar gidiyor mu yani gerçekten 13.000 bin mAh birde sarj etmediğimiz zaman sarjında ne kadar bir azalma oluyor arkadaşlar
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.