Şimdi Ara

Romoss Taşınabilir Batarya İncelemeleri [Ana Konu] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
605
Cevap
19
Favori
36.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: romoss

Merhaba;

Neredeyse tüm powerbanklerde benzer pil teknolojileri kullanılmaktadır. Belirttiğiniz marka ve ürünle arada bulabileceğiniz tek fark marka faktörüdür. Ancak Romoss, sadece powerbank ve şarj aleti üretimi üzerine uzmanlaşmış bir markadır. Ürün kalitesinde bilindik markalara oranla hiçbir eksik olmadığını rahatlıkla söyleyebilirim.

Kullanan arkadaşlar da görüşlerini paylaşabilirler.

Saygılarımızla,
    Romoss Türkiye

Teşekkürler yanıtınız için. Zaten hiç niyetim yoktu 100 lira vermeye
  • dun romoss turkiye hesabindan gg vasitasiyla 13000 mahlik pili aldim.satis once ne hikmetse cevap gelirken satis sonrasi msjlarima cevap vermediler.ayni gun kargo bilgisi veriliyor fakat suana kadar kargo bilgiside girilmedi.
    cok hos bir davranis olmasa gerek.beklememek icin burdan almistim yoksa aliexpressten yari fiyayina alirdim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • airarmada A kullanıcısına yanıt
    kaça aldınız bilmiyorum ama alttaki linkten alıp aynı gün kargo ile ertesi gün ürünüze ulasabilirdiniz...
    inanılmaz ilgili bir arkadaş...
    Ben sizin aldığınız siteden 10 gün önce form doldurdum ama allahın kulu aramadı sormadı...
    satış sonrası destek bekleyenler avucunu yalayacak gibi geliyor..

http://www.hepsisat.com/?urun-357-Romoss-sailing5-13000-mAh-Mobil-sarj-cihazi-power-bank.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekksl6 -- 20 Mart 2014; 13:12:49 >
  • su saate kadar haber yok,yakismadi romoss turkiye.

• airarmada A kullanıcısına yanıt
    Ürün kargoya verildi ise Kargo firmanızı arayıp isim soy isim söylerseniz size takip numarasını verirler.
    Bana ups kargo ile gönderildi ben direk UPS'den takip kodu rica ettim facebook sayfası üzerinden
  • kargo bilgisi girilmedi ki verilmedi herhalde.
    bu saatten sonrada istemiyorum gg ye ilettim iptal edecegim.boyle hizmet olmaz.

• icoolpower dan sofun 1 aldım usb giriş yerinin yanında küçük led bilgi lambası yok ph10-104 bu seri mi böyle yoksa ürün çakma mı anlayamadım.
  • drkimble kullanıcısına yanıt
    İ cool Power banada aynı ürünü gönderdi.Durumu belirtim özür dileyerek ücretsiz olarak tekrar gönderdi.Haftaya elime gecer sanırım.Gerceten dürüst bir satıcı Türkiye'de böyle bir satıcı bulamaazsınız.
  • boyut açısından karşılaştırdığımızda sailing 2, 3 ve 4 aynı mı? 4 biraz büyük gibi sanki pek incelemedim ama?

Edit: İnceledim. 4 ile 5 arasında fark yok. Çok büyük duruyor açıkcası. 3 biraz daha boydan kısa yaklaşık 4 cm. Sailing 2 ise Sailing 4'ten 5 cm daha kısa ve 1 cm kadar enine dar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shkoksal -- 20 Mart 2014; 22:35:02 >
  • icoolpower icin bir satici linki atabilirmisiniz

• shkoksal kullanıcısına yanıt
    Sailing 1 ile Sailing 5 karşılaştırma videosunda gördüğünüz gibidir.
    Sailing 4,Sailing 5,Sense 4 aynı boyuttalar.Sofun 1 ve Sailing 1 de aynı boyuttadır.
  • Yok hocam 4 alcaktım vazgeçtim. Çok büyük. 3 ideal
  • beyler icoolpower da satılanlar fake bilginize. sofun 1 2600, htc one x+ ı ancak %70 dolduruyor
  • Sofun 1 aldim sarj %20 iken iPhone 5s %100 yapıyor ve oldukca isimi görüyor cihaz dahasını beklemeyin ama 80 ile 100 arası dolum yapıyor

• drkimble kullanıcısına yanıt
    telefonu açık halde şarj ediyorsan bi yandan kullandığı için tam doldurmayabilir. one x in bataryası kaç mah bilmiyorum ama bu kadar fark olmaması gerek. haklılık payın yüksek
  • Celsa teknolojiden aldım bende gg'den 1günde elime geçti çok ilgili bir satıcıydı stokları bitmiş nisanın ilk haftası tekrar yeni stoklar gelecek demişti başka arkadaşlar alacaktıda.

Bu arada Romoss'un Sailing cihazlarını alın kesinlikle, sofun falan değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Porthos. -- 21 Mart 2014; 20:50:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shkoksal

telefonu açık halde şarj ediyorsan bi yandan kullandığı için tam doldurmayabilir. one x in bataryası kaç mah bilmiyorum ama bu kadar fark olmaması gerek. haklılık payın yüksek
    telefon açıktı ama kullanılmadı. one x+ ın bataryası yanılmıyorsam 2100 mah. ayrıca usb portunun yanında küçük bilgi led i de yok. 15 fazla verip garantili almak daha mantıklı beyler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: drkimble

quote:

Orijinalden alıntı: shkoksal

telefon açıktı ama kullanılmadı. one x+ ın bataryası yanılmıyorsam 2100 mah. ayrıca usb portunun yanında küçük bilgi led i de yok. 15 fazla verip garantili almak daha mantıklı beyler.

+1

• acil bir soru sorucam ben burdan sipariş versem elime gelir mi 15-27 gün arasında gümrükden geçermi
    http://www.aliexpress.com/item/HighQuality-10400Mah-Romoss-Sense-4-For-IPhone-Ipod-Ipad-Mini-Smartphone-Charger-Dual-USB-Backup-LED/1721149449.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arda1043 -- 22 Mart 2014; 4:57:54 >
  • Upupup yardim

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.