Şimdi Ara

Romoss Taşınabilir Batarya İncelemeleri [Ana Konu] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
605
Cevap
19
Favori
36.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    10.400 veya 13.000 Tavsiye ederim Tablet icin muhteşem oluyor.
    Ebay ve Aliexpress'den alınanları inceledim.Romoss yazıyor fakat USB Cıkışlarında ve girişlerinde sarj değerleri yazmıyor.10.400'de Samsung SDI kullanıldımı yazmıyor. Yani Orjinalliği gercekten şüpheli oluyor.
    Fiyat farkını hesapladım. 10.400 Mah icin 20 Dolar yani 44 küsür + gümrük muanesi var 2.6 tl falan yani 47 küsür liraya geliyor.Gümrüğe girmeden direk gelirse 15 -20 gün icinde geliyor.Gümrüğe girerse 15-20 gün icinde Türkiye'ye giriyor sonrasında 1-2 hafta gümrükte bekliyor.RomossTÜrkiye'den alnan ürün 10.400 Mah ile arasında 28 tl gibi bir fark var.Hem kargo ücretsiz hemde faturalı ürün hani zamanı değerli olana orjinal ürün isteyene bence fiyatı uygundur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: seeder

Bende bunu düşünerek romoss Türkiye den 2 adet Sailing 1 yani 2600lük aldım. 5200lük alacaktım ellerinde yokmuş. Yurtdışında çoğunlukla 10400 satılıyor 5200 ya da 7800e rastlamadım 10400lükte fakat o da çok büyük ürün işlevsel değil bence.

Bunun dışında 10 Dolara Ebay da satılan üründe romoss yazmıyor orjinalliği şüpheli bence.

Arada fiyat olarak dağlar kadar fark olmadığı sürece yurtiçi ürün almak gerek bence.

Merhaba,

Size göre boyutunun büyük olması = işlevsel olmaması demek sanırım.

Işlevsellik = Cihazın üstlendiği işi yerine getirebilmesidir.

Şimdi Size soruyorum, yurtdışından gelen ürün (10.400 mAH) bana 19.80 $ + bedava kargo ile geldi. Bu da 40-45 arası bir rakam demek. TR fiyatı ise 75 TL. Ürün orjinal ROMOSS.

Sıcak fırsatlar konusunu takip eden biriyseniz eğer, burada insanların 5-10 TL farkları dahi değerlendirmeye çalıştığını bilirsiniz.

Takriben 30-35 TL'lik fark bu ürün özelinde sizce yurt içinden almayı gerektirmeyen bir fark değil mi???

YAŞASIN HAYVAN GIBI ÖTVSİZ XSİZ ZSİZ ALIŞVERİŞ!

Not: Bu ürün, Samsung Galaxy S3 ü tam 3 kez dolduruyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esperante -- 26 Şubat 2014; 11:03:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben 18650 sarj Aleti kullaniyorum. 4 adet Panasonic 3400 mah pille calisiyor ve S4 u tam 4 kere, iphone 4'u 7 civari sarj ediyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar karşılaştırmayı yaptım ve Youtube'ye videoyu ekledim.Elimden geldiği kadar anlatmaya caliştim.
    Suan elimde Solo 1 2600 Mah bir cihaz var.Önümüzdeki ay icerisinde Romoss Sailing 1 alıp incelemesini yapmayı düşünüyorum.Herhangi bir problem yaşamazsam o ürünüde inceleyeceğim.
  • esperante E kullanıcısına yanıt
    İşlevsel değil de denilebilir kullanışsız da denilebilir fakat şöyle diyeyim; 133 gr (Samsung S3) telefonu şarj etmek için 260 gr powerbank taşımak kullanışlılık açısından mantıklı değil. Ha sürekli sırt çantası taşısam ve içinde tabletim olsa 10400lük alırdım ama 1 telefonu şarj edeceğim diye 260 gr powerbank taşıyamam.

Bunun dışında fiyat için ben 2600lüğü baz aldım tabiki 10400lük alacak olsam yurtdışından alırdım. Ayrıca 2600lük olan ürünlerin ilan başlığında dahi romoss yazmıyor e orjinal olsa neden yazmasın? Bence şüpheli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seeder -- 27 Şubat 2014; 8:23:41 >
  • Sitelerinde ki formu doldurdum 3 gundur donus yapmadi kimse. Cok satma bir satis stratejileri var nasil alabiliriz bu romos u

• merhaba
    Ben size gerekli linklerı gonderecegım.
    Suan mobılım 1 saat ıcınde ıletısım adreslerını gonderirim

• quote:

Orijinalden alıntı: White Aura

merhaba
    Ben size gerekli linklerı gonderecegım.
    Suan mobılım 1 saat ıcınde ıletısım adreslerını gonderirim

Hocam senle konusmustuk sailing 5 modelini almaya karar verdim önümüz yaz bide bazen olur olmadık yerde elektrik kesiliyor bunlarıda göz önünde bulundurdum sailing 1 almak mantıksız geldi o yüzden kararı değiştirdim.Şimdi stokta gözükmüyor ön sipariş formu doldurdum.Bu 13000 mah gerçek değerimi yoksa 13000 mah yazıp 10000 mah filan mı dolduruyor.iPhone 5S bilindiği gibi 1560 mah normal şartlarda 8.5 kere sarj etmesi lazım.Bide batarya 8 saatte mi doluyor sailing 5 lerde hiç ölçtünüz mü

• quote:

Orijinalden alıntı: seeder

Sanalpazarda 39 liraya satılıyor oradan neden almıyorsun kargoda bedava. İstersen ben gelince birini satarım istersen fazla aldım Bonus kampanyasından faydalanmak için ancak kargo ile aynı tas aynı hamam olur

Vazgeçtim romoss 5 alıcam

• VioLee kullanıcısına yanıt
    :) Bende sattım zaten ürünü.

1320 Mah bir bataryayı 6 kere falan sarj ediyor.Cihazın kendi sarj olma süresi 8 ile 10 saat arasında sürüyor.
    Sailing 5 stok'da olmadığı icin sizi aramamışlardır.Stoklara girdiğinde mutlaka ön sipariş başvurusu yapan herkezi ararlar.
  • Dün gece 3 mü neydi ön sipariş formu verdim o saatte dönüş yaptılar mail ile tahmini 1 hafta sürermiş gelmesi

• 6 kere dolduruyorsa o zaman 7920 mah eder ?? 13000 mah ile arasında 5000 mah fark olması pek normal değil hadi 500 mah filan olsa anlarımda eğer böyleyse almaya gerek yok diye düşünüorum

Firmanin bana söylediği bilgiye göre her 2600 mah bir dolum anlamına geliyormuş.Yani bu mantığa göre benim doldurmam normaldir.
    Ben direk firmanın aktardığı bilgiyi söyledim. Aynı sekilde firma yetkilileri S3-S4-Note 3 vs sarj edip kac kere sarj ettiğini belirtirse daha iyi olur cünkü benim akıllı telefonum yok.
  • mrb arkadaslar romoss sailing 1 almak istiyorum boyutlarından dolayı rahat taşınabilir olduğunu düşünüyorum. Sailing 2 ile aralarında boyut farkı fazla mı ve son sorum da sailing 1 iphone 5 i tam olarak 1 kez doldurabilir mi teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxpisiko41xx

mrb arkadaslar romoss sailing 1 almak istiyorum boyutlarından dolayı rahat taşınabilir olduğunu düşünüyorum. Sailing 2 ile aralarında boyut farkı fazla mı ve son sorum da sailing 1 iphone 5 i tam olarak 1 kez doldurabilir mi teşekkürler

Doldurur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Murat_5320

quote:

mrb arkadaslar romoss sailing 1 almak istiyorum boyutlarından dolayı rahat taşınabilir olduğunu düşünüyorum. Sailing 2 ile aralarında boyut farkı fazla mı ve son sorum da sailing 1 iphone 5 i tam olarak 1 kez doldurabilir mi teşekkürler

Doldurur

teşekkürler sailing 2 ile 1 arasında çok boyut farkı var mı ben rahatca cebimde taşımak istiyorum sailing 2 yi almam sorun yaratır mı sizce

• quote:

quote:

quote:

Doldurur

teşekkürler sailing 2 ile 1 arasında çok boyut farkı var mı ben rahatca cebimde taşımak istiyorum sailing 2 yi almam sorun yaratır mı sizce

Sailing 1 ölçüleri 90*30*21mm

Sailing 2 ölçüleri 89.5*48.5*21mm

• quote:

quote:

quote:

quote:

Doldurur

Sailing 1 ölçüleri 90*30*21mm

Sailing 2 ölçüleri 89.5*48.5*21mm

teşekkürler kardeşim. İlerisi için bataryada sıkıntı yaratır mı ya da ekranın dokunmatiğinde sıkıntı oluşturuyor mu? ben orjinal olmayan şarj aletiyle bir kaç kez şarj etmek zorunda kaldım ve telefon şarjdayken dokunmatik biraz sapıttı. Bu harici batarya ile şarjı yaparken de aynı sorunla karşılaşır mıyım belki de en önemli soru buydu ama en sona kaldı

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.