Şimdi Ara

Xiaomi Mi3 'En iyi(?)' Android cep telefonu ön inceleme (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
1
Favori
3.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu telefonun 64 gb lık olanını istıyorum bu işin ticaretını yapan varsa ban aulassın

• nalet olsun ya telefona bak burda ise samsung iphondan başka model yok

• Merak ettim acaba neden 32GB seçeneği yok.
  • Son günlerde telelefon sektöründeki gelişmeler ve ardarda çıkan telefonlar yüzünden , her nekadar aynı işlemci ve donanımlara sahip olsalarda , hangi telefonu almaya karar veremeyeceğimize karar verecek gibiyiz :)
    Bu da telefon üreticilerini bence samsung gibi değişik özelliklere itmeli , mesela ; Göz algılayıcı,temassız işlemler,sesle kontrol,4K,HDR video,42 megapixel ......

• Bugün Galaxy Nexusa videoyu izleyince kurasim geldi gayet stabil ve sorunsuz calisiyor .. Yeni telefon almis gibi güzel oldu. Android 4.2.2 sürümde yeterli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ülkemizde satılır mı acaba bu cihaz?

• çöp

• @lordamus çok doğru söylemiş wcdma versiyonunu geç çıkararak potansiyel alıcılarını bezdirdiler. yoksa bende almayı düşünüyordum. Galaxy s3 ü de 10 a yakın rom denedim miui yi denedikten sonra bu güne kadar s3 ten performans alamadığımı farkettim. çok akıcı stabil kullanımı keyifli bir arayüzü var. Böyle donanımlara sahip bir telefon (Xiaomi MI3) böyle bir yazılımla birlikte eminim ki androidin özgürlüğünü ve ios kalitesini bir arada yaşatacaktır.

• Şimdi arkadaşlar, bu telefon 2g hızında mı? Yoksa 3g hızında mı çalışıyor TR'de ? Ona göre alacağım da :)

• Tegra model 2g, snapdragon lu model 3g

• bu telefon türkiyeye gelecekmi gelirse ne kadar olur fikriniz varmı ?

• piranha da bu teli getirsin tr ye :)

• elimde Türkiye ye uygun işlemcili sıfır ambalajında bir adet var ilgilenenler ulaşsın bana ;)
  • kullanıyorum şuan şahane bir cihaz. testlerde note 3 G2 falan geçiyor çok şık ve güzel tavsiye ederim
  • 14 ocakta en iyi telefon diye lanse ediliyor 2-3 ay gecmeden daha iyisi cikiyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu telefon gelirse peynir ekmek gibi satar

• Bu telefonu bulgaristan a gondertsem orada gümrükte sorun çıkar mi acaba bilgisi olan var mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi royvicety -- 8 Mart 2014; 17:10:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gursuogr

aliexpress tel alsın çok almak isteyen mesut bey daha önce anlattı sanıyorum nasıl alışveriş yapılması gerektiğini aliexpress üzerinden.

o anlatmadıysa da google a yazalım küçük parmaklarımızı yorup.

inceleme için teşekkürler dh ekibi.

adamlar kurdu olmuş anında gümrüğe takılıyor ne yapsan yemiyorlar. sonra uğraş dur yüzü astarını geçiyor.
  • Arkadaşlar Cin de China Mobile fiyatı 1299 RMB yani yaklaşık 800 TL. Ortalama fiyat ise 1100 - 1300 RMB arasında.
    Bu hafta almayı düşünüyorum, Çin de herkes Samsung ve iphone kullanıyor. Ama teknolojiyi takip edenler hep Mi3 diyor. Bunu Türkiye de kulanmam için Tegra almamalıyım öylemi? Ben pek anlamadığım için bilgi verir misiniz. Teşekkürler

• Xiaomi bu yıl içinde Türkiye'ye gelicekmis. Kaynak
    https://m.facebook.com/miuiromchina/photos/a.163740900352160.40442.163658043693779/686990234693888/?type=1&source=46

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.