Şimdi Ara

Toshiba'dan 4K 'İş istasyonu' notebook ön inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 4K çözünürlük standartı televizyonlar ardından bilgisayar dünyasında da kendini göstermeye başladı. CES 2014 kapsamında Toshiba'nın 4K ekrana sahip, üst düzey işlemci ve profesyonel grafik kartlarıyla donatılan dizüstü bilgisayarını inceliyoruz.

• Pahalı aga yav
  • waooowwwww..Etkili 4800 serisi 4k müthiş..

• Erdi'nin 3ds Max'ı touchpad ile kullanmaya çalışması 3

• quote:

Orijinalden alıntı: 3DMystic

Erdi'nin 3ds Max'ı touchpad ile kullanmaya çalışması 3

Fare olmayınca touchpad'e kaldık, onda da touchpad'in azizliğine uğradık iyimi :)
  • Dh bunu beğendi :)

• çeşke render testi yapsaydılar :D

• Meset bey eğer çok taşınabilir sağlam bir iş istasyonu arıyorsanız DELL presicion m3800e bakmanızı öneririm.

• quote:

Orijinalden alıntı: fx57

quote:

Orijinalden alıntı: 3DMystic

Erdi'nin 3ds Max'ı touchpad ile kullanmaya çalışması 3

Fare olmayınca touchpad'e kaldık, onda da touchpad'in azizliğine uğradık iyimi :)

touchpad ile o programı kullanmak imkansıza yakın zaten hocam :) bu arada makina çok güzel fakat Türkiye'de bu iş istasyonu notebook piyasasıyla ilgilenen sadece Monster firmasını var sanırım alternatif görmek güzel olurdu
  • 15,6 " bir ekranda 4K'nın ne gibi bir etkisi olabilir? Daha doğrusu 4K'da iş yapacak adamın zaten büyük güçlü bir monitöre ihtiyacı olur. Benim işim FULL HD ama 15" monitörün boyutları beni yoruyor.

• siz siz olun toshiba'dan uzak durun

• Seviyorum ikinizi yahu :) Kendinizi katarak, sanki almış gibi tanıtıyorsunuz.

Bu kadar güçlü bir cihazın ısınması sorun çıkartabilir güç altında, hele plastik olunca ısı dağılımı bayağı endişe verici olabilir, bir de pil ne kadar dayanır yük altında dikkate değer. Neyse Türkiye'ye gelince incelersiniz, bilgilendirirsiniz. Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ralphi

siz siz olun toshiba'dan uzak durun

Servisi çok sıkıntı, o açıdan katılıyorum, her çeşit ürün çıkaran firmalar her alanda başarılı olamayabilirler.
  • Biraz kalın olmuş.Ama güzel bir bilgisayar.Monitör çok küçük olmuş o yönde çalışmaları gerekiyor..

• Bu şimdi en az 2 tane 880m gtx ister.

• Bana gereksiz bir ürün gibi geldi, ekranı küçük vek anlamsız geldı, kasası plastik bu kadar para ver böyle malzeme yakışmıyor. Oyunlardada 4k yı gectım full hd zor oynarsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12 Angry Men -- 14 Ocak 2014; 20:39:07 >
  • maxde, wievport çözünürlüğü arttıkça, malsefe sahne fps hızı düşüyor. donanımları yükseltip iyi performans almaya başlamşken şimdi 4kya göre tekrarmı dizecez.

Benim pc i7,8gb ram falan gayet performanslı ve monitörüm 1368x780, full hd montiröde ciddi performans kaybı oluyor 3dsmaxda, o nedenle HD çözünürlük herzaman forever, ve görebileceğimi ben yine görüyorm 4k birşey farkettirmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: fortunasuper

Bu şimdi en az 2 tane 880m gtx ister.

ne diyorsun anlamadım. zaten ekran kartı mevcut bunda. Nvidia Quadro K2100M

@12 Angry Men ne oyunu dostum, iş istasyonu bu. ekran kartı zaten oyun için değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasin.25

quote:

Orijinalden alıntı: fortunasuper

Bu şimdi en az 2 tane 880m gtx ister.

ne diyorsun anlamadım. zaten ekran kartı mevcut bunda. Nvidia Quadro K2100M

@12 Angry Men ne oyunu dostum, iş istasyonu bu. ekran kartı zaten oyun için değil.

Biliyorum hocam, ben basşa açıden ele aldım, ayrıca kasa malzemeside çok kötü, plastık hafıf ama alımınyumda hafıftır, keşke alımınyum yapsalarmış hemde daha az ısınırdı bu sayede .
  • grafikerler için evet ofis için hayır diyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.