Şimdi Ara

Gran Turismo 6 ABD'de Beklenilen İlgiyi Görmedi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      Gran Turismo serisinin peynir ekmek gibi satmasına alışkınız. Gran Turismo 6 ise satışlar konusunda serinin en başarısız performansına sahip olabilir. Analistlere göre Gran Turismo 6, ABD'de Aralık ayında sadece 300.000 civarında sattı.

Dünyanın en büyük oyun pazarı olan Kuzey Amerika'da 6 Aralık'ta piyasaya çıkan oyunun (aslında Kanada da dahil) 300.000 adet satabilmesi ilgi çekici. Gerçi oyuna yöneltilen ağır eleştirilere bakarsak aslında bu duruma şaşırmamak gerek.

• Amerika'yı bırakın PS3 ex'lerine çıktığı gibi saldıran ben.GT6'ya göz ucuyla bile bakmadım:))))))

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Umarım ders alıyorsundur Kazu!
  • aldanmayin bunlara oyun gayet guzel ve gittikcede guzellesiyor.Senna nin kariyeri de geldimi tatindan yenmez olcak.
  • Daha beter olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • almayı değecek bişey yok ki millet neden alsın. gt5'ten tek farkı arayüzün değiştirilmesi.
    yazık güzelim bir seriyi şu 2 oyunda rezil ettiler.

GT7'den çok fazla ümidim var, umarım bu sefer adam gibi bişey yaparlar.

GT7 tüm severler ve takipçilerinin gönlünü tekrardan kazanması için son şansı kazannurinin.

PS4'ü GT7 çıkana kadar almamaya karar verdim. Beklentim büyük. Haydi hayırlısı.

• Yine burada bir haberini rastlamıştım, oyunun GT5 ile hiçbir farkı yoktu aynı oyunu sadece ufaxık değiştirmeler yaparak 300.000 tane sattılarsa bence bu bile bir başarıdır !

• Valla 2 den sonrasını oynayamadım. Ama 3 ve 5 süper görünüyor :D
  • Yılda bir GT çıksa sorun yok. Lakin 3-5 yıl vakit veriliyor. GT5 in online servisini kapatmadan önce oyuna adam akıllı şeyler eklesinler. Örneğin 4 ila 7 kişilik multiplayer mod, Gelişmiş pist yaratma modu, daha fazla pist, GT müzesi vs. ekleyebilirler. Bu PES mi ki bir iki yenilik koyuyonuz?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.