Şimdi Ara

Spencer: 'Xbox One, Son Konsolumuz Olmayacak'

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•     Bulut teknolojisinin gelişmesiyle birlikte hem Sony, hem de Microsoft, yeni nesil konsollarında bu teknolojiye odaklanan bazı servislere yer vermişti. Haliyle böyle bir teknolojinin yayılmasıyla birlikte, bazı söylentiler de ortaya çıkmıştı. Bu söylentilere cevap Microsoft cephesinden geldi.

Twitter'dan konuşan Phil Spencer, lokal işlem yapan makinaların uzun süre boyunca piyasadan kalkmayacağını belirterek, Xbox One'ın son konsol olmayacağına değindi. Bildiğiniz gibi bulut odaklı cihazlar, işlemlerini internet üzerinden yapıyor. İnternet altyapılarının çoğu ülkelerdeki durumu ise malum. Yani bu açıdan bakacak olursak Phil Spencer haklı görünüyor.

• Yav hehe

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Onu satışlar gösterecek be spencer

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PSFOUREVER

Yav hehe

Yav hehe de benden XBONE en kötü konsol onu yapandan ve XBOX'ı savunan adamdan hayır gelmez. İyiki sizin gibi üyeler var PSFOUREVER, Yeni nesilde sadece iki seçenek var.

PC al PC exc oyunları oyna
    PS4 al PS4 exc oyunları oyna PC ve PS4'ü birlikte alsan 4000 TL tutar ama değer. Ama ben konsol oyunlarını oynamıyorum. Konsol isteyen PS4 alsın. XBOX'tan hayır gelmez.

• Bazı arkadaşların fanboyluktan devreleri yanmış.
    Sony konsol piyasasında tekel olsa görün bakalım kimin yüzü gülecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: yigitovski

Bazı arkadaşların fanboyluktan devreleri yanmış.
    Sony konsol piyasasında tekel olsa görün bakalım kimin yüzü gülecek.

Dostum yanlışın var!!Onların beyni yokki devleri yansın
  • quote:

Orijinalden alıntı: obantr

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: PSFOUREVER<br><br>Yav hehe</blockquote><br>Yav hehe de benden XBONE en kötü konsol onu yapandan ve XBOX'ı savunan adamdan hayır gelmez. İyiki sizin gibi üyeler var PSFOUREVER, Yeni nesilde sadece iki seçenek var.<br><br>PC al PC exc oyunları oyna<br>PS4 al PS4 exc oyunları oyna PC ve PS4'ü birlikte alsan 4000 TL tutar ama değer. Ama ben konsol oyunlarını oynamıyorum. Konsol isteyen PS4 alsın. XBOX'tan hayır gelmez.

2.hesabın güzelmiş kardeş
  • xbox one daha ıyı çihaz geldi bana gecen cumartesı sabaha kadar ps4 fıfa oynadık turkıye desdeği olsa one nın satarlardı ps4 goog ıyı ama gene arada donuyo adobe flaş yuklenmıyo ps4 kamera şart . xbox aynı hesaba gelıyo yazılımı ıyı kınec ıyı ps4 10 defa soyle almıyo xbox donma olcağinı sanmıyom ps4 sanki biraz kısıtlamişlar silimler çiktımi gene aynı muhabbet one al rahatla ah şu ps4 oyunlar olmasa undrh 3 the last of gram trzm resısant . gow . olmasa dırek xbox alırdım o oyunlar aklımı ps4 dedi bu arada musut çevik gelmelemedi amerkadan hava şartlarından herhalde gelsede şu xbox one incelemeyi izlesek işallah ınceleme one ps4 karşilaştırmalrınıda anlatarak yaparlar kullanarak karşilaştırmak daha doğru bbc ekibi en iyisi musut çevik reis gelemez kiş uzun surer ersin yapsın talhayla incelemeyi.

• ps4 yada xboxone farketmez kardeşim kim hangi konsollu tatmin oluyorsa onu alır oynar olay budur DAĞILIN :D :D :D

BU ARADA XBOXONE İNCELEME OLACAKTIR İNŞ 2 saat olmasada olur 1 saatte yeter :D

• İki Konsolda oyundan başka bir işe yaramaz

• Teknolojiye yetişmek için son konsollorı olmasa iyi olur :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ankara

İki Konsolda oyundan başka bir işe yaramaz

"Oyun" konsolu. Ne olacaktı?
  • Bazı fanboyları satış görevlisi yapmak lazım.

• Allah askina su Sony babanizin markasimi hakaret edercesine svunuyorsunuz??

• bence bunlar televizyona yoğunlaşsınlar bunlar kendilerini harcıyorlar bu adamlarda iş var

• Son olacak diyen kimdi ki? Neden son olsun yani ne alaka?

• Konsolun sunduklarını belliki harika olabir hemen xbox one yi asagiliyorsunuz ben videolarıni izledim cok guzel

Ama konsol alirsam ps4 alorim o ayri

• Kin ve nefretten gözü dönmüş fanatiklerin rakip konsol başlıklarında hırıltılarını dinlemekten bıktık yahu, alıyorsanız alın PS4'ünüzü diyeceğim ama eminim pek çoğunda satın alacak para bile yoktur. Almayacağınız ve ilgilenmediğiniz konsolların haber başlıklarında bu kuyruk acısı nedir, hele onu bir açıklayın? Madem güçsüz madem oyunları beş para etmez, bu öfke niye? Nedir bu kuyruk acısı, ızdırabınızı dindirmenin elbet bir yolu vardır.
  • Tabi geç söyler. İlk çıktığında bu açıklama yapılsaydı şuan sattıklarının bir kısımını satamazlardı tabi ki. SONY tarafında da böyle bi' numara var mı acaba?

• Bir insan bir markaya sempati duyar ama büyük bir çoğunluk sınırın çok ötesinde.Bir markayı ölümüne seviyor diğerleri düşman oluyor.Daha nereyse kimsede PS4 yok ama millet canından çok seviyor.

Sony iyi show yaptı diye PS4 dost, Xbox One düşman oldu.
    Bir grafikler daha iyi diye PC dost konsollar düşman oldu.
    Hakaret ederek savunuyorlar kendi sevdiklerini.Bu güç merakı yüzünden oyundan çok donanım konuşuyoru.Çok yazık.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.