Şimdi Ara

In Win'den yeni nesil bilgisayar kasaları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Las Vegas'ta düzenlenen CES 2014 Fuarı'nda, In Win'in yeni nesil bilgisayar kasaları görme şansı yakaladık. Kasalar arasında özellikle, aynı zamanda ayna görevi de üstlenen el yapımı şeffaf model dikkat çekiciydi. Detaylar özel videomuzda.

• Güzelmiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gösteriş olarak iyi ama fiyat/performans forumu olduğumuz için bize fazla (:

• Erdi abinin fotoya for :) Televizyon gören masum köylü :)))))

• Kasada InWin Thermaltake ve Corsair .

• Erdi abi kamera çekimlerinde orta odaklı durumda olursan daha iyi olur. Çekimde dikkatli bakınca yüzün biraz şekil değiştirmiş gibi olmuş :=)
    Abi bana da lazım onlardan ya
  • Erdi abiyi zenciye benzeten sadece ben miyim ?

• Erdi Bey yeri degil ancak program tanitimlari oluyor hani. Orada Ultimate Dynamic Navbar diye bi program var onu tanitirsaniz bircok kisinin isine yarayacagina eminim. Boyle istek uzerine nasil olur bilmem ama cok aradim ancak yeni isimi gorebilecek bir program bulabildim. Hani milletin isi gorulsun hesabi. Programa gelince sanal tuslari gizleyebiliyoruz. Temalar var nebileyim epey bi ozellestirme yapabiliyoruz..

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mrbimc.udn&referrer=utm_source%3Dgoogle%26utm_medium%3Dorganic%26utm_term%3Dudn+pro

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pi -- 13 Ocak 2014; 17:48:09 >

• Çoğuna itici, abartılı bir tasarım gibi gelebilir ama ben şahsen tou'ya BAYILDIM :)

• Son kullanıcıya ulaşmayacak ama şekil bir kasa olmuş.

• Hic sevimli degilsin erdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: eren15935

Erdi Bey yeri degil ancak program tanitimlari oluyor hani. Orada Ultimate Dynamic Navbar diye bi program var onu tanitirsaniz bircok kisinin isine yarayacagina eminim. Boyle istek uzerine nasil olur bilmem ama cok aradim ancak yeni isimi gorebilecek bir program bulabildim. Hani milletin isi gorulsun hesabi. Programa gelince sanal tuslari gizleyebiliyoruz. Temalar var nebileyim epey bi ozellestirme yapabiliyoruz..

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mrbimc.udn&referrer=utm_source%3Dgoogle%26utm_medium%3Dorganic%26utm_term%3Dudn+pro

kullqndığım roma uygun osb yoktu bende bunu kullanıyorum hakikaten süper program

• Kasalar harika ama abi o sonuncu kasa nedir öyle ya tamm inanılmaaz güzel ama eekrandan bile böyle bi 25-30 kg havası var onu tmizliyim felan desen yerinden kalırmak için vinç lazım :)

• ahhhaha bu kasayı parmak izinden sil sil bıkarsın:)

• bir gün yatakta yatar bir gün aynalara bakarak gülümser erdi reis mesut reiside unutmamak lazım kral adamlar bu adamlar sayesinde bugün teknoloji hakkında bu kadar bilgili oluyoruz toplum içinde teknoloji hakkında yorum yapmabilmemim tek sebebi donanımhaberdir

• Ben sevmedim açıkçası bunları. Ben fonksiyonellikten yanayım. Fan yuva sayısı bu kasalarda yeterli değil. Onu bırakalım, arka panele takacağım bileşenleri uğraşa uğraşa takmak da bence hiç iyi değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: haberelectro

Hic sevimli degilsin erdi.

Erdinin de hosuna gitmiyor degil kiskanildigini bilmek

• In Win'den yeni nesil bilgisayar kasaları

Biraz da Donanım Göster Mubarek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XeaRaa -- 13 Ocak 2014; 21:41:49 >
  • Gelmiş geçmiş en seksi kasalar :)

• bana göre tip 0 işlevsellik 0 fiyatıda uçar ha bunu kım alır tabiki CİCİŞLER xD

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.