Şimdi Ara

Halo Filminin Yönetmeni Ridley Scott Olacak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•     Alien, Blade Runner, Gladiator, Hannibal ve Prometheus gibi ünlü filmlerin yönetmeni olan Ridley Scott'ın yeni Halo filminin de yönetmenliğini üstleneceği açıklandı. Şu an için filmle ilgili bilgiler son derece kısıtlı.

Production Weekly'nin haberine göre Paul Scheuring ise filmin senaryosunu yazıyor. Bakalım Ridley Scott film dünyasına bir efsane daha kazandırabilecek mi? Yönetmenin şu ana kadarki çalışmalarına bakarsak umut olmamak mümkün değil.

• Obaa, büyük haber!

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Açıkcası Halo Şafağa Doğru çok iyi değildi , özellikle çoğu bölüm amatörce çekilmiş ve genel olarak kısa sürmüştü , yeni filmin Yönetmeni Prometheus'unda yönetmenliğini yapansa iş güzel olucaktır.Alien gibi filimleri yapıysa gerçekten çok iyi iş çıkartıcaktır.

Adamın Bilim Kurgu alanına bakış açısı gerçektende çok iyiydi , özellikle son sahnelere bayılmıştım.

Sabırsızlıkla bekliyorum.

• Şu haber çıkana kadar balon olur diye düşünüyordum. Şimdi biraz umutlandım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ooo iyi transfer

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ALİEN serisi ile gönüllere taht kuran ve prequel olan PROMETHEUS uda başarılı bir şekilde çeken Ridley abimizden PROMETHEUS 2 yi bekliyordum ama bununda gideri var ;)

• Halo filmini en iyi sekilde cekebilecek en dogru kisiye vermisler ,cok iyi bir haber.Halonun muhtesem muziklerini ,film muziklerini cok iyi kullanabilen bir yonetmen cekmeliydi zaten.
  • HALO'nun hikayesi sağlam değil ama tutabilir.

• aynen :) ooooooo şimdi izlenir esas.

• quote:

Orijinalden alıntı: obantr

HALO'nun hikayesi sağlam değil ama tutabilir.

Sağlam bence yeterince öğe var. Star wars gibi bir evreni var
  • Bu mükemmel bir haber.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun içi sinematiklerden bir film ya da dizi gibi bir şey yapsalar onu bile izlerim. Bilim kurguyu hep sevmişimdir. Geçen internetten spartan ops cutscene lerini izledim ingilizce altyazılı olarak 50-60 dakika bildiğin film.

• HALO'nun evreni Star Wars'tan küçük olduğunu düşünüyorum. 5-6 oyunluk hikaye mi daha büyük yoksa koskoca Star Wars destanı mı ? HALO'nun kitapları var demeyin şimdi o kitaplar roman niteliğinde bile değil, Dandik HALO kitaplarını okuyan kaç kişi var ki zaten.

• Bir yanda Halo diger yanda Ridley Scott efsanesi mukemmel bir film bizleri bekliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.