Şimdi Ara

Galaxy Note 3 için Android 4.4 test sürümü internete sızdırıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Galaxy Note 3 için Android 4.4 test sürümü internete sızdırıldı

Samsung Galaxy S4 için KitKat güncellemesi test sürümünün internete sızdırılmasının ardından Galaxy Note 3 için de bir test sürümü internette paylaşıldı. 

Android 4.4 test sürümü yine Galaxy Note 3 LTE yani SM-N9005 versiyonu için geçerli. Samsung'un geçen yılın iki amiral gemi modeli Galaxy S4 ve Galaxy Note 3 için hazırladığı KitKat güncellemesinin art arda internete sızması dağıtım tarihinin çok yakın olduğunu gösteriyor.

N9005XXUENA6 yapı numaralı güncelleme geçen hafta derlenmiş. Güncellemenin ilk izlenimlerinden bildirim çubuğunda beyaz ikonlar, performans artışı, kilit ekranına kamera kısayolu, çalan albümün kilit ekranında tam ekran olarak görüntülenmesi, kilit ekranında daha hızlı açılış şeklinde yenilikler olduğu belirtiliyor.   

Kaynak:http://www.sammobile.com/2014/01/12/exclusive-n9005xxuena6-leaked-android-4-4-2-kitkat-test-firmware-for-galaxy-note-3-sm-n9005/

• N9000 kullanlara yazık oldu desene 2. Sınıf olmaya devam bekleki gelsin 2 versyon arasinda fark yok diyenlere selam olsun alin size fark

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasinadin -- 13 Ocak 2014; 13:03:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S4 guncelleme sizmasindan belliydi geleceği. .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartalaraz -- 13 Ocak 2014; 16:10:00 >
  • test sürüm değil heralde poland da başlamış

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Galaxy Note 3 için Android 4.4 test sürümü internete sızdırıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PwaGG -- 13 Ocak 2014; 13:07:33 >
  • İos 7 candır can....

• 9000q modeline hemen gelse artık..
  • Keşke 4.4.2 sürümü sizsaydi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • N9000 modeline de n9005 den 1 hafta sonra gelir

• quote:

Orijinalden alıntı: PwaGG

Çok güldüm H*yvan gibi geliştirici desteği var g2'nin. 2 yıllık s3'ten bile toplamda daha fazla rom var g2'nin. Kernelleri saymıyorum bile. Sağolsun lg Adamlar herşeylerini paylaştı telefonun. Note3 n9000 olanlar samsunga bağlı. Samsung ne verirse ona katlanacaklar artık

• oh oh süper.
  • Darısı biz S3 sahiplerine. Umarım Samsung S3 için, 4.4 güncellemesini üzerinde çalışıldığı belirtilen hafifletilmiş bir arayüz ile sunar. Zira 4.3 güncellemesinden hiç memnun değilim. Arayüz ramin neredeyse hepsini işgal ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemalboran -- 13 Ocak 2014; 14:32:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: azsussan

quote:

Çok güldüm H*yvan gibi geliştirici desteği var g2'nin. 2 yıllık s3'ten bile toplamda daha fazla rom var g2'nin. Kernelleri saymıyorum bile. Sağolsun lg Adamlar herşeylerini paylaştı telefonun. Note3 n9000 olanlar samsunga bağlı. Samsung ne verirse ona katlanacaklar artık

Cmde birkac sorunum var ama :D
    Kamerasi stocks gore berbat nexus5 inkini portlamislar zaten
    Stock kernelle kullanirsaniz pil omrunde ciddi dark var ama peak yukledim suan yaklasik ayni ikisinin pili
    Aosp browserde cok eksik var stock g2 browser in yerini tutamaz
    Menulerde hala ingilizce yerler var ama Ben zaten telefonu ingilizce kullaniyorum

Bunlar duzelirse veya harici mod yaparlarsa cok guzel olur

• quote:

Orijinalden alıntı: azsussan

quote:

Htc One için olan destek şu an hiçbir android telefonda yok s2 hariç bir tek

Edit:Samsung çok yavaş çalışıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmedaltair -- 13 Ocak 2014; 14:29:48 >

• N9005

Ama N9000 kullanıcılarının üzülmesine gerek yok zaten performans olarak fark yok güncelleme konusunda aradaki fark fazla olmaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir grup seri eksiliyor...

• ...rehbere girene kadar ne yazık ki buyukannemi kaybettim

...telefon dondugu esnada komşumuz can cekisiyordu

...renk körüyüm sandım meğer o renkler yalanmis

...oyun oynarken ısınan arka kapağı elimde eridi lanet olası bir poset gibi

Bunlar bütün dünyadan samsunga serzenişler. 4.4 kitkat ile bu hatalarını duzeltsen iyi edersin yoksa işin zor !

• S3'le s2'ye çıkan rom sayısı lg ve htc'ye çıkan rom sayısından fazla. Anlamıyorum ne kafası bu... geliştirici desteği istiyorsan kapalı kaynak kodlu olmasına rağmen s4'e cm vb tarzı romlar var. Uğraşılıp yapıldı. "G2 4.4'ü aralıkta almazsa forumu bırakırım" diyen insanlar ne kadar çok meraklı Samsung'a...

• quote:

Orijinalden alıntı: mrtrhn

S3'le s2'ye çıkan rom sayısı lg ve htc'ye çıkan rom sayısından fazla. Anlamıyorum ne kafası bu... geliştirici desteği istiyorsan kapalı kaynak kodlu olmasına rağmen s4'e cm vb tarzı romlar var. Uğraşılıp yapıldı. "G2 4.4'ü aralıkta almazsa forumu bırakırım" diyen insanlar ne kadar çok meraklı Samsung'a...

Keşke sadece bırakırım yazsaydı. :) Namusu ve şerefi üzerine yemin edipte halen devam ediyor. Birde aaa kore de geldi ya diyor. Sanki bizim elimizdeki ile kore sürümü aynı. O sürüm bize yüklenebiliyorda biz yüklemedik. Bırakma konusu belliydi, elimdeki cihaza 4.4 gelmezse bırakacaktı. Ben arkadaşa yardımı olsun diye daha çok güncelleme alan alman romuna geçtim o 3 hafta dedi ben 6 hafta yaptım ama 4.4 yok. Galiba başka şeylerde yok arkadaşta.:) Sizde iyi hatırlamışsınız. Gerçi bir tek o arkadaş yazdıkları unutuldu sanıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• new-desing N kullanıcısına yanıt
    Adamın yaşadığı karmaşa zaten ayrı. Bir yerde lg'ye tövbe ediyor diğer bir konuda ise konunun başlığı htc one mı s4 mü altına gelip g2 yazıyor böylesine komik bir arkadas.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.