Şimdi Ara

| Satıldı | 2 ad. Leadtek Winfast 6600GT 128MB 128BIT PCI-EXP | 25 TL | > Hediyeli <

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Tekirdağ İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ekran kartları temiz ve çalışır durumdadır. OC yapılmamış ve tamirat görmemişlerdir.

Fiyat : Satıldı
    Kargo : Alıcı öder.
    Takas : Yok

Özellikleri

. Graphic Processor NVIDIA GeForce 6600 GT
    . GPU Clock Speed 500 MHz
    . RAMDAC Speed 400 MHz
    . Installed Memory 128 MB
    . Memory Tech GDDR3 SDRAM
    . Memory Data Width 128-bit
    . Installed Memory / Technology 128 MB (DDR3)
    . Memory Bandwidth 16 GB/sec
    . Max. Screen Resolution 2048 x 1536
    . Refresh Rate at Max Res 75 Hz @ 2048 x 1536
    . Special Features SLI Multi GPU Ready
    . SLI Support Yes
    . Output DVI, VGA, HDTV-Out
    . Interface PCI-Express

| Satıldı | 2 ad. Leadtek Winfast 6600GT 128MB 128BIT PCI-EXP | 25 TL | > Hediyeli <

Ayrıca ekran kartıların 2 tanesini birlikte alana aşağıda ki XS XS1225SL marka 12cm ledli, sessiz molex bağlantılı kasa fanı ve Asus marka SLI köprüsü hediye edilecektir.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mserifoglu -- 27 Aralık 2014; 19:56:07 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Çok güzel karttır kendisi. AGP için iyi kartlardan birisi. Fiytıda çok güzel. Bir bilgisyarımda hala kullanılıyor 10 senedir kullandığım bir kart. Sadece Daha sessiz bir soğutma için Zalmanın bakır ekran akrtı sogutucusuylka değiştirdim soğutucusunu. Yoksa oyunalrda dahi ısınma problemi yoktu.
  • Bu kart pci-e hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: mserifoglu

Bu kart pci-e hocam.

Kusura bakma gözümden kaçmış. Benim kartın birebir aynısı tek farkı bu PCI-E benimki AGP

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaygisiz -- 19 Ocak 2014; 1:38:39 >
  • Estağfurullah ilanda açıkça belirtmemişim benim hatam, sayen de farkettim ve ekledim teşekkür ederim.

• Eskiden bendede bunun MSI 6600GT Diamond Edition modeli vardı, Crysis'ı orta ayarda takılmadan oynatmıştı. Uzun süre önce depoda fazlalık oluyor diye atmıştım. 6600gt serisi zamanının f/p şampiyonudur. Hayırlı satışlar.
  • Teşekkür ederim, zamanın her efsanesi gibi bu kartta artık ele düştü. Full hd lerin bilmem kaç x köşe yumuşatmaların olmadığı dönemler de çok güzel performans veriyordu. Artık sadece ekrana görüntü vermek ve belki belli başlı oyunlar için kullanılabilir.

• Duygulandım benim ilk karttı aynısı half life 2 dönemlerinde serious doom cod2 ne oyunlar oynamıştım hey gidi kolay gelsin iyi satışlar.
  • GeForce mx400 ten sonra benim için de ilk performans kartımdı. Eski kartlarda Half Life(1) oyununu 30-45 saniyelik loading süreleriyle oynamış birisi olarak bu kartla 3-5 saniyelik loading süresiyle tekrar oynamıştım ve sanki ilk defa oynuyormuş gibi hissetmiştim. Şuan bir adeti 939s, ddr400 anakartlı bir sistem de kullanıyorum ve büyük ihtimal o kartı satmayıp saklayacağım. Temenniniz için ayrıca teşekkür ederim.

• bende zamanında 6600gt alamayıp daha uygun olan 6600td almıştım
  • bu kartla most wanted hatta ve hatta ''call of duty modern warfare''i very high'ta oynayabiliyordum. tam bir efsane kendisi benim için. kaç yıl kahrımı çekti. agp'nin son krallarından. hayırlı satışlar kardeşim.
  • @komando57

TD olan yanlış hatırlamıyorsam bir alt yani DDR2 olan versiyondu.

@Professor X

O zamanlar Leadtek markasını canlandıran gpu oldu desek yanlış olmaz herhalde ayrıca kart PCI-Exp hocam, nostalji ve temenni için ayrıca teşekkür ederim.

• 2. Ekran kartımdı

Kendisini 512 Mb diye satan o bilgisayarcılara hala anıyorum... O zamanlar donanım bilmiyorduk tabi... Ekran kartının ölümü de elimden oldu:) Fazla OC dalgalanma ve 1Gb ekran kartı aldım (4550) Bu bilgisayarcılara anlayamadım gitti... Bilmeyene vurup geçiyorlar ...

Bu arada hayırlı satışlar hocam:) içimde kalmasın diye yazdım isterseniz silerim de :)

Haa şunu da diyelim son olarak MW2 oynamıştık keratayla :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mserifoglu kullanıcısına yanıt
    evet alt modeliydi epeyde ucuzdu gt'den onu almıştım ama aklım hep 6600gt de olmuştu
  • Estağfurullah silmek ne demek bir çok ilanda ki gibi saçma sapan fiyatı fazla, ölücü, mezarcı muhabbeti olmuyor en azından. Bu kartlar gibi bizlerde yaşlanıyoruz maalesef, bahaneyle yad ediyoruz.

Senin pc iyimiş yine de, benim ilk bilgisayarım eskilerin meşhur Vestel veezy go suydu. Amd athlon k6-2 333 yada 350mhz işlemcili, 32mb ramli, 4mb(onuda ramden yerdi) ekran kartlı, win98 li bir makineydi. 4mb dahili ekran kartı ile değil 3boyutlu oyun oynamak 3 tane farklı pencere aynı anda açmaya korkardık mavi ekran vermesin diye. Bir de bu olağanüstü! pc yi 36 ay taksitle, taksitler dolar ödemeli olarak almıştık. Zaten pc alındıktan bir sene sonra işi biraz kavrayınca yeni anakart, işlemci, ram ve ekran kartı almıştım. Aldığım ekran kartı geforce mx400 32mb bellekli bir karttı. Ancak 1 sene sonra doğru düzgün oyunları oynamaya başlamıştım. Bu bahsettiğim olaylar 2000-2001 yıllarından olan şeylerdi.

Temenni için de teşekkür ederim.

• hey gidi günler hey, 9600 gt'm vardı zamanında benimde =) eski günleri hatırlattı hayırlı satışlar üstat :)
  • Zamanında yeşil kurbağın (Palit) yorumu 9600GT de geçti elimden, fiyatına göre işini iyi yapıyordu temenni için teşekkür ederim.

• mserifoglu kullanıcısına yanıt
    bir zamanlar sadece düşünü kurduğum bir karttı hiç ama hiç sahip olamadım....
  • Sahip olmak için geç kalmış sayılmazsın, son bir tane kaldı elim de

• Bende hayırlıişler dileyim bari :) Bende de MSİ 6600GT vardı
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.