Şimdi Ara

Piksel tabanlı zombi oyunu Final Fight Z sadece Windows Phone cihazları için yayında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Piksel tabanlı zombi oyunu Final Fight Z sadece Windows Phone cihazları için yayında

Piksel tabanlı grafikleri ile dikkat çeken ve dinamik bir seviye yapısı olan Final Fight Z oyunu Windows Phone cihazları için yayınlandı.

Oyunun en büyük kozları her başladığınızda rastgele değişen seviyeler ve skor liderliği için sürekli oynama gerekliliği olarak ön plana çıkıyor.

Piksel tabanlı bir grafiğe sahip olan oyun kuş bakışı kamerası ile oynanıyor ve sadece noktalar halinde karakterler görülebiliyor. Önümüze gelen her zombiyi vurmamız gereken oyunda sayısız farklı silah ve güçlendirme yer alıyor. Oyunun seviyelerinin sürekli değişmesi de skor liderliği yarışında oyuncuları oldukça zorluyor. Oyun WP7 ve WP8 cihazları için ücretsiz olarak sunuluyor.

• TurboCore koş yetiş. Bize ayrıcalık var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aha kıyamet yakındır..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi denedim, eğlenceli oyun.
  • Afedersiniz de bu oyun IOS ve Android e gelse ne olur gelmese ne olur hey Allah'ım ya

• Androidciler; bu oyun niye aramada çıkmıyo yav
  • İşte şimdi Wp store gelişti diğerlerine fark attı. Bu oyun olmadıktan sonra nabayım androidi. 520 sini Lg G2 ile takas etmek isteyen var mı?
  • Bu oyunu bizim berber, hüseyin abi de yapar. Normaldir sadece Wp için çıkmış olması.

• Editorlerin bazen sirf t***k amacli wp konusu actigini dusunuyorum

• Samsung nokia yı satın alsa bu trollerle uğraşmazdık.

• quote:

Orijinalden alıntı: adını nick koydum

Samsung nokia yı satın alsa bu trollerle uğraşmazdık.

Başında Stephen Elop varken Nokia'yı Microsoft dışında bir şirketle birleştirmen imkansız

• Windows daha cok urascak kolay degil ole baba oyunlari once sunmak

• quote:

Orijinalden alıntı: TurboCore

quote:

Orijinalden alıntı: Vegola

Afedersiniz de bu oyun IOS ve Android e gelse ne olur gelmese ne olur hey Allah'ım ya

Candy crush için öyle demiyorsunuz?

Saga oyunundan bahsediyoruz butun platformlarda olmali candy rush bence shadowgun deadzone da olmali most wanted flan

• Bu oyunun üreticisi sadece Windows'a bağlı veya sadece ona çalışıyor sanırım..

Adamlar 15-puzzle diye ilginç bi oyun yapmış..

Oyun simgesi de bu.

Piksel tabanlı zombi oyunu Final Fight Z sadece Windows Phone cihazları için yayında

• Piksel tabanli oyunlar oldukca populer. Bir oyunun sevilmesi ve oynanmasi icin illa yuksek grafik seviyesinde olmasi gerekmiyor.

• trial xtreme 3 -alın size ücretsiz güzel oyun.fırından yeni çıktı sıcacık. 512 mb ramda da gayet akıcı calısıyor
    http://www.windowsphone.com/en-us/store/app/trial-xtreme-3/a8765ca0-1a47-4c26-a8c3-ad70c31a58f3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi olağan_şüpheli -- 13 Ocak 2014; 1:29:41 >

• quote:

quote:

Başında Stephen Elop varken Nokia'yı Microsoft dışında bir şirketle birleştirmen imkansız

imzadaki resim 100x100den büyük olmamalı şikayet ettim
  • Eğlenceli ben beğendim

• quote:

Orijinalden alıntı: Horus'un Gözü

quote:

quote:

imzadaki resim 100x100den büyük olmamalı şikayet ettim

100x100 zaten

• olağan_şüpheli kullanıcısına yanıt
    Bazen düşünüyorum da şu 512MB-1GB arasında ayrımcılığı 1GB-2GB arasında da yaparlar mı ki? Oyun sadece 2GB ramli telefonlara çıkar mesela. 1GB'a daha sonra çıkar. 512lere hiç çıkmaz.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.