Şimdi Ara

PENTAGRAM en iyi türk metal grubudur

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Saint's & Sinners, Thrown To The Sun, Soul Sacrifice

Kısacası aksini söyleyen var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Papa Emeritus II

Saint's & Sinners, Thrown To The Sun, Soul Sacrifice

Gerçekten daha iyi olduklarını mı düşünüyorsun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Trust666

quote:

Gerçekten daha iyi olduklarını mı düşünüyorsun?

Gerçekten daha iyi olduklarını düşünüyorum.
  • quote:

Başarılı olmak sadece senin müzik zevkine hitap etmesi anlamına gelmiyor. Bu saydığın grupları çok iyi tanıyorum, hiç biri bulundukları yerden bir adım daha öteye geçemeyecek gruplar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reclamation

quote:

Başarılı olmak sadece senin müzik zevkine hitap etmesi anlamına gelmiyor. Bu saydığın grupları çok iyi tanıyorum, hiç biri bulundukları yerden bir adım daha öteye geçemeyecek gruplar.

Başarılı denmemiş zaten. İyi denmiş. Bana göre daha iyi gruplar. Daha başarılı değiller.
  • Tamam da, Pentagram metal grubu değil ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Torchrable

Tamam da, Pentagram metal grubu değil ki?

Punk grubu mu?
  • Hayır, anadolu rock grubu. :)
  • Yabancılar varken çok dinlemem Türkleri.Bu grubu son zamanlarda duyuyorum.Şuanda gündüz gece şarkısı çalıyor, ben sevdim şahsen

Edit:Gündüz gece şarkısı Samanyolu gibi kimden dinlersen dinle kulağa güzel gelenlerden.O yüzden başka şarkılarını açtım ve beğenmedim.Alın şarkı dinleyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jim Carrey -- 13 Ocak 2014; 13:25:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Torchrable

Hayır, anadolu rock grubu. :)

Anadolu Rock diyince akıllara Murat Kekilli , Murat Göğebakan gibi isimler gelir. Pentagram'ın bazı şarkılarında Anadolu Rock esintilerine rastlanılsa da bir heavy metal grubudur.
  • Pentagram her ne yapıyorsa sıkıcı yapıyor.
  • Yapma Adamların konserlerindeki atmosfer gayet hoşuma gitti
    http://www.youtube.com/watch?v=bjI2L-8k_HE
  • Pentagram şu an için öyle olabilir fakat Murder King'in albümü çıkınca bu algımın değişeceğini düşünüyorum. Haldır haldır çalıyor adamlar Össan Deneç çok yetenekli bi müzisyen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zamancokzor

Pentagram şu an için öyle olabilir fakat Murder King'in albümü çıkınca bu algımın değişeceğini düşünüyorum. Haldır haldır çalıyor adamlar Össan Deneç çok yetenekli bi müzisyen.

Bu Murder King dorock barda hiç çıktımı geçmiş senelerde 1 kere dorock da bi grup dinlemiştim baya sağlam çalıyorlardı ama isimlerini bilmiyordum onlar olabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Psychedelic_Grunge

quote:

Pentagram şu an için öyle olabilir fakat Murder King'in albümü çıkınca bu algımın değişeceğini düşünüyorum. Haldır haldır çalıyor adamlar Össan Deneç çok yetenekli bi müzisyen.

Bu Murder King dorock barda hiç çıktımı geçmiş senelerde 1 kere dorock da bi grup dinlemiştim baya sağlam çalıyorlardı ama isimlerini bilmiyordum onlar olabilir mi?

Kesinlikle onlardır zaten Dorock bar bu adamların sayesinde piyasa yaptı biraz. Adamlar çok iyi ya bende İstanbul'dayken bi ara dinlemeye giderdim.

Türkçe bir albümle geliyorlar,kapakları basılmış kıyamet yakında

• quote:

quote:

quote:

Kesinlikle onlardır zaten Dorock bar bu adamların sayesinde piyasa yaptı biraz. Adamlar çok iyi ya bende İstanbul'dayken bi ara dinlemeye giderdim.

Davulcunu sakalı kırmızıydı yanlış hatırlamıyorsam Kızla ilgilenmekten pek dinleyemedim ama sad but true falan cover lamışlardı.

• quote:

quote:

quote:

Hocam albüm çıktığında bildirirsen çok makbule geçer

• pentagram ne la..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pentagram'a adama anadolu rock demiş diyecek birşey bulamadım :S
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.