Şimdi Ara

Magnat Ses Sistemleri Kullanıcı Kulübü (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
533
Cevap
31
Favori
52.771
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: daytona_ss

Sayın Osedan, ilginiz ve bilgilendirmeniz için çok teşekkürler, Sanırım bende bu şekilde ilerleyeceğim, diğer türlü masraf 2-3 katına çıkacak.
    Bu arada sistemi sadece sinema için kullanacağım.

Rica Ederim . Magnat Monitor Supreme 802 HCP set le bu iş fazlasıyla çözülecektir . İlk dinlediğinizde direk olarak tizler ve bass ların ne kadar farklı olduğunu anlarsınız sanki bir perde varmış da kaldırılmış gibi olacak surround ve center için es3tb de biliyorsunuz tweeter bile yoktu hoparlörlerde sonuçta o paraya okadar oluyormuş :) Hem center hemde surroundlarda gayet farklı olacaktır. Sadece sinema için yazmışsınız ama müzik performansı da gayet iyi olacaktır .
  • 0sedan 0 kullanıcısına yanıt
    Harika, o zaman şimdi es3tb leri elden çıkarmak lazım bir an önce :)
  • Arkadaslar sizlerin verecegi cevaba gore hareket edecegim

Elimde vsx 921 pioneer var ve ben bu amfiye 2 adet kule magnat supreme 2002 dusunuyorum

Vsx 921 magnat 2002 kuleleri surebilir mi nasil olur?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spirit_Rises

Arkadaslar sizlerin verecegi cevaba gore hareket edecegim

Elimde vsx 921 pioneer var ve ben bu amfiye 2 adet kule magnat supreme 2002 dusunuyorum

Vsx 921 magnat 2002 kuleleri surebilir mi nasil olur?

vsx 520k var bende de. Aynı setten bende düşünüyorum. Sorunuzun cevabını bende bekliyorum? :)
  • Spirit_Rises kullanıcısına yanıt
    merhaba hocam vsx-921 ile 2002 leri sürebilirsin zaten 2002 lere 30 watt güç yeterli oluyor
  • merhaba hocam sen 2002 mi düşünüyorsun yoksa 802 set mi ? bu arada vsx-520 ilede sürebilirsin bir yere kadar daha fazla performans istersen pio 9xx li seriye geçmen veya tercihine göre başka markayada geçebilirsin
  • Valla gözüm yükseklerde ama . 520k yetmez mi diyorsun?

• hocam 520 nin gücü belli kuleleri bir yere kadar sürebilir ama daha fazlasını istersen değiştirmen gerekir fakat benim fazla bir beklentim yok dersen 520 de seni idare eder kısaca seti alıp kullanırsın baktın 520 ile olmuyor o zaman değiştirirsin
  • Evet en mantıklısı öyle sanırım. Zaten amfimdede sıkıntı oluşmaya başladı. Bazen sesi kesiyor. Kafasına bi şaplak atıyorum düzeliyor eski tvler gibi. :) Sanırım soğuk lehim var .

• hocam sesi kesmesi soğuk lehimde olabilir başka bir sorunda olabilir kafasına vurup çalıştırma mantığı biz türklerde bir gelenek :)
  • Herkese merhaba,

Bende bütçem doğrultusunda magnat supreme 802 hcp setini almaya karar verdim.

gsa elektronikte bu modelle beraber 3 tane avr set sunulmuş, fiyatları birbirine yakın.

sizce bu 3 setten hangisi tavsiye etmeliyim, Önceliğim film izlemek olacak.

Şimdiden teşekkürler

Ürün linkleri;

http://gsaelektronik.com/urun/marantz-nr-1504---magnat-supreme-802-hcp-sinema-paketi_716.aspx?CatId=108

http://gsaelektronik.com/urun/pioneer-vsx-528---magnat-802-hcp-sinema-sistemi_877.aspx?CatId=102

http://gsaelektronik.com/urun/denon-avr-x2000---magnat-supreme-802-hcp-sinema-sistemi_866.aspx?CatId=102

• blueshadowlord B kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam tercih olarak eğer slim bir AVR istiyorsan marantzı tercih et ama slim model ihtiyacın yoksa denon x2000 ve 802 seti almanı öneririm

• Evet sonunda bende Magnatlandım :)
    Magnat 802 HCT ve Magnat 302a yı GSA Elektronikten Orhan Beyin ilgi ve alakası sayesinde satın aldım. Cumartesi günü hoparlör değişimini yapıcam (baya uğraştıracak).
    Yorumlarımı klavyem döndüğünce ve bilgim dahilinde paylaşırım.

Tekrardan ilgi & alaka ve bilgilerini esirgemeyen Orhan Bey ve des_955'e sonsuz teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daytona_ss -- 11 Temmuz 2014; 14:23:50 >
  • daytona_ss D kullanıcısına yanıt
    hocam önemli değil ürünlerin hayırlı olsun güle güle kullan keyfile dinle :) incelemeni merakla bekliyor olacağım iyi günler kalın sağlıcakla ......
  • Tavsiye için teşekkürler des_955

Bu set ile beraber kullanabileceğim hangi kabloları önerirsin?
  • blueshadowlord B kullanıcısına yanıt
    merhaba hocam önemli değil kablo derken hoparlör kablosumu ? eğer öyleyse internetten veya media marktan metre hesabı satılan 1.5 mm veya 2.5 mm kabloları tercih edebilirsin
  • arkadaşlar merhaba, dün gsa elektroniğe gittim. orhan bey sıkılmadan beni dinledi oradada birkaç modeli dinletti. ve bana DENON AVR-X2000 & MAGNAT MONİTOR SUPREME 1002 HCP SİNEMA SİSTEMİni önerdi. fiyatı 3.100 tl . yerinde biraz dinledim. güzel bir sistem gibi görünüyor. benim birkaç sorum var.

evimin salonu 35 m2 apartman dairesinde

bu sistemi kuran var mı? var ise nasıl bir sistem
    kuran yok ise sistemi tanıyan bu sistem hakkında yorum yapan olursa sevinirim.
    bu konuda hep şu mesajı gördüm. sub olmadan olmaz diyorlar. benim için önemli olan film. sub olmadan bu sistem beni ne kadar idare eder. illa almam gerekiyor mu. teşekkürler
  • sinema diyorsan sub çok önemli ve bence olmazsa olmaz.ama bir başlangıç yapayım subı sonra eklerim maddi durumum yetmez diyorsanda alınabilit.magnat set subsızda idare ediyor.

bu arada bi arkadaşımda magnat supreme 1000 kuleler var.sıkıştığından satıyor.isteyen bana yazsın.demo imkanı vardır.
  • Ankarada olsaydı düşünebilirdim hoparlörleri

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • süpreme 1000 frontları olan arkadaslar hanfi stereo anfiyi kullandıklarını yazarlarmı acaba ben denon avr1311 ile kullanıyorum yüksek seste memnun edici berrrak bi ses alıyorum ama orta seslerde tonlaması tizlerin parlaklıgı kısık geliyor bana bunuda avr anfi kullandıgım için bu sekilde oldugunu düşünüyorum stereo bi anfide alt ve orta sesler daha parlak olurmu acaba
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.