Şimdi Ara

Söylenti: Windows 9, Bu Sene Duyurulacak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•     Geçmiş dönemde Xbox One duyurulmadan önce de ismini sıkça isabetli söylentilerde duyduğumuz Paul Thurrott, Microsoft'a yakınlığıyla tanınıyor. Paul Thurrott, kendi kişisel sitesinde Microsoft'un Windows konusundaki planlarından söz etti.

Thurrott'un belirttiklerine göre daha önce Windows 8'e gelecek bir güncelleme niteliğinde başlatılan Threshold projesi, Windows 9 adını alacak. Windows 9, bu senenin Nisan ayında BUILD 2014 etkinliğinde duyurulacak.

Belirtilenlere göre firma, duyuru sırasında Windows 9'un alpha sürümünün gösterimini yapmayacak ve sadece yeni işletim sistemindeki özellikleri anlatacak. Thurrott yazısında, Windows 9'un üç aşama sonrasında piyasaya çıkacağını söylüyor. Metro 2.0 arayüzünü getirecek olan işletim sisteminin Nisan 2015'te çıkacağı belirtiliyor.

• 8 süperdi, rayına oturdu da sıra geldi 9'a.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • paralara doyamadılar steamOS iş yapsada windowtan kurtulsak

• Yok artık oldu o zaman hade biz kalkalım şaka mı bu.

• Yakarım bu gezegeni yakarım!

• bıktım artık ms den.ikide bir office ve win. çıkarıp bizi kandırıyorlar.win8 de ne eksik ki 9 çıkıyor.ben 7 de bile eksiklik hissetmiyorum.oyun ve program uyumluluğu olmazsa yüzüne bile bakmam ama...

• Daha 8.1 tam düzeltilmeden 9 'dan bahsediyorlar. Microsoft bu işin iyice b.kunu çıkardı.

• Hala win7 kullanıyorum ve gayet memnunum muhtemel win9 çıkıncada win7 kullanıcam çooook büyük bir sıçrama olmazsa ve oyunlar win7 ye desteklerini sürdürürlerse

• Bence baktılar "düzelt düzelt" olamayacak ... Toptan yeniliyorlar... :)

• metro arayüzü varken cacık olmaz, 7 ye dewam

• Arayüzünü değiştirip değiştirip duruyolar zaten. Sistem aynı bildiğin çöp. İnşallah şu Steam OS/ Linux bizi şu windows belasından kurtarır.
  • Oldu başka? 9 geç direk 10 çıksın ulan
  • Şahsen W7 varken yüzüne bakmam
  • oha ya ve bu doğru olmaz çünki win 8 daha yeni çıktı ona göre oyunlar hazırlandı tabi 1-2 tane micro para harcadı size atarmı hemen yoo

• Apple gibi yapsalar şu işi. Ana bir sistem çıksa, onun üzerine güncellemeler gelse. Telefonlarda da bu iş böyle. Aslında Windows'ta da Service Pack adı altında geliyor bu güncellemeler ama basit kalıyor. Service Pack'leri daha kapsamlı yapsalar, gerekirse düşük ücretle satsalar iyi olur. 8.1, 8.2, 8.3 diye gitsin. Ne öyle ikide bir yeni sistem çıkar.
  • Çare Linux!

• SteamOS candır.
  • çok erken 2016 olsaydı bır nebzede 2015 cok erken
  • çok windows 8'i adam etsinler önce
  • Yok bu böyle olmayacak acilen programcıların linux'a destek vermesi lazım.

Çünkü birilerinin bi tarafı tutuştu.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.