Şimdi Ara

Eternity Warriors 3 Android için de yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Eternity Warriors 3 Android için de yayınlandı

Geçen yılın sonlarında iOS platformu için indirmeye sunulan Glu Mobile imzalı aksiyon RPG oyunu Eternity Warriors 3, Android kullanıcılarının da beğenisine sunuldu.

Eternity Warriors 3 serinin RPG ögelerini geliştirmekle birlikte daha zengin bir grafik kalitesi ile geliyor. Kılılç sallama tabanlı oyun çoklu oyunculu moda da sahip. 

Oyuna 2 farklı kahramandan birini seçerek başlarken, ilerleyen seviyelerde üçüncü bir kahraman daha seçiminize sunuluyor. 

Oyunun keşfedilecek haritaları da önceki oyunlara göre oldukça büyütülmüş. Oyuncular üç farklı krallıkta geziyor ve düşmanları ile mücadele ediyor. Karakterinizi farklı zırh, silah ve büyülerle güçlendirirken, Turnuva etkinliklerinde gerçek oyunculara karşı mücadeye ediyorsunuz. 

Oyunda sayısız düşman ve zindan yer alırken, topladığınız ganimetlerde artırılmış. Oyun ücretsiz iken oyun içi eşyalar satın alınabiliyor. 

• Oyun 8 Ocakta çıkmış deneyeyim görmemiştim
  • Oyun paralı olsun, oyun oynarken zevkle oynayalım. Bir yere kadar gel, sonra tonla para harcamazsan zevk alamayacağın bir hale gelen türde oyunlardan bıkkınlık geldi.

• Free2Play icat edenin hiammina :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AdamsınDrogba

Free2Play icat edenin hiammina :(

icat edilmesine sebep korsan kullananlarin cok olmasi.adamlar bakti basa cikamadi.alin bedava dedi.herkez indirdi ama in game purchcase getirdi.mantikli ama bence oyunun sadece bedelini odeyip oyun ici para vermek istemeyen kitledenim.6$ olsun ama oyun benim olsun :))

• bu tür oyunlardan nefret ediyorum metin2yi hatırlatıyor bana

• Konuyla alakasız belki ama bu oyuna bayılan ama tek yıldız verenleri harbi tokatlamak lazım. İpin ucu kaçmış ekran alıntısı Plants vs Zombie 2 ye ait.

https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1269061/a21ea35e-2382-4acf-a50f-9910a2de253a.JPG

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strathmorea -- 12 Ocak 2014; 3:38:25 >
  • Bu tarz oyunlar telefonda zevkli olmuyor. Hem modasi da gecti artik.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: strathmorea

Konuyla alakasız belki ama bu oyuna bayılan ama tek yıldız verenleri harbi tokatlamak lazım. İpin ucu kaçmış ekran alıntısı Plants vs Zombie 2 ye ait.

https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1269061/a21ea35e-2382-4acf-a50f-9910a2de253a.JPG

geçen bi kızın yorumu gördüm ana avrat düz gitmişti

• quote:

Orijinalden alıntı: gurkanse

quote:

Orijinalden alıntı: AdamsınDrogba

Free2Play icat edenin hiammina :(

icat edilmesine sebep korsan kullananlarin cok olmasi.adamlar bakti basa cikamadi.alin bedava dedi.herkez indirdi ama in game purchcase getirdi.mantikli ama bence oyunun sadece bedelini odeyip oyun ici para vermek istemeyen kitledenim.6$ olsun ama oyun benim olsun :))

Tamam da kardeşim biz orjinal kullananlar neden yapıyoruz?Buna bir çözüm illa getirilir ama onlarında işine geliyor çünkü daha fazla para kazanıyorlar.

• yüklemeye gerek yok oyun için satın alma sistemi ön plana çıkarılmış. EW2den aldığım zevki alamadım sildim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sağlam RPG yapmışlar ama androidde RPG ne kadar sarar o malum.knightta pk atmak kadar tat verirmi be

• quote:

Orijinalden alıntı: strathmorea

Konuyla alakasız belki ama bu oyuna bayılan ama tek yıldız verenleri harbi tokatlamak lazım. İpin ucu kaçmış ekran alıntısı Plants vs Zombie 2 ye ait.

altta gözüksün diye beş yıldız verdim yoksa oyun berbat

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar oyunla alakalı sayfaya bekliyorumhttps://www.facebook.com/EternityWarriorTurkiye

• beyler oyunu iyi bilen biri acil yardim lutfen. arkadasimi da oyuna baslattim ama arkadas ekleyince hep gecersiz isim diyor dogru yazdigima eminim o da denedi ekledi ondada ayni sikinti var bu neyden kaynaklaniyor. cevap verirseniz cok iyi olur.

• yüksek lv çarım vardı diğer gün açtığımda lv 1 den başladı eskiyi nasıl geri getirebilirm

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.