Şimdi Ara

Yeni nesil akıllı yatak ön inceleme 'Uyku düzeninizi takip edin, yaşam kalitenizi arttırın'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hızla gelişen teknolojinin yeni hedefi yatak odakları. Yeni nesil akıllı yataklar, uyku esnasında sizi takip ediyor, kaliteli bir uyku süreci geçirip geçirmediğinizden kalp atış hızınız ve nefes alış verişinize kadar her şeyi takip ederek sizi haber veriyorlar. Sleep Numbers firması tarafından geliştirilen ve alanında dünyanın en gelişmiş yatağı olarak gösterilen X12'yi, Las Vegas'taki Tüketici Elektroniği Fuarı'nda denedik. Tüm detaylar videomuzda.

• sevmedim. yan yana olmak iyidir, arada yastık varmış gibi hissederim bununla

• şaka maka iyiymis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adamlar yapıyor. Haber için teşekkürler güzel olmuş
  • Bu akıllı yatak,akıllı saat vs "akıllı" ibaresi donumuza kadar girerse şaşırmam.

• yatak odamıza girmeyin bari abi

• Bakalım daha neler akıllanacak. Teknolojiye yetişmek zaten yeterince zor birde şu CES'le ilgili videoları, haberleri gördükçe daha da korkuyorum :D

• Bu yatağı alan adamda Uyku muyku kalmaz zaten...

• ben hala salonda uyuya kalirken akilli yatagin ne anlami var?akilli çekyat olsaydi olurdu.uykuya kalinca hemen yatak olsaydi

• Çekyattan devam
  • Erdi abi fırsattan istifade yapıp yatmış :D

• bu gidişle radyasyondan kuruyup kalmazsak iyiidir :)

• Yanlız videonun başında Erdi abinin o yastığa sarılması şahane..
  • Bu yatak bende olsa üstünde zıplamaya kıyamam.

• karımızın ne kadar uyuduğunu görebiliyoruz :))))

• arkaplana dikkat04:45 de sol taraftaki görüntü de ayakkabısı sarı bağcıklı adam devamında 05:01 de yatağa yatıyor. Daha sonra yine 04:45 de görüntüye giren ayakkabısı kırmızı bağcıklı bayan 05:32 de yanına yatıyor.
  • Bunun misafir için yere açılanı yok mu :)

• CES 2014 yan gelip yatma yeri değildir
  • biri bu yatakda karisini veya kocasini altadimi onuda söylüyor miu

akili dolap, akili ayakabi, akili giysi, akili yatak, akili musluk , akili cöp :D ,akili hali , akili isik, akili duvar, akili tuvalat ( zaten var japonyada ) , akili perde, ve böyle gidr ....... :P

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mementopolis -- 12 Ocak 2014; 2:59:18 >
  • Kabusları da bizim yerimize görsün. O zaman akıllı derim ben o yatağa. :)

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.