Şimdi Ara

Dark Evo P60 (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
186
Cevap
4
Favori
26.885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: limperno10

4.4.2 ye geçme derim ben geçtim sd kart ı tanımıyor biraz araştırdım dark sitesinden verilen cevap kitkatla ilgili olduğu.gerçektende kamera az ışıkta resmen görmüyor kitkatla beraber karardı

hocam sizde bir soeun olmasn kime sorsam tam aksini söyluyor kamera iyileşti diyor kafam karıstı şimdi :S
  • serkannet2 kullanıcısına yanıt
    Kameranın çalışmaması driverının yüklenmemiş olması demek.
    Kurulum yaparken bu resimdeki herşeyin doğru olduğunu çek edip kurulum yapınız.

Dark Evo P60
  • isokocak kullanıcısına yanıt
    1) Hayır kamerada sorun yok.
    2) Cihaz ölü piksel garantilidir. varsa Cihazı değiştirirler.
    3) Bende sorun olmadı sığıyor.
    4) Youtube da araştırmak lazım.
    5) Şarjı gayet başarılı.
    6) kulaklık gayet iyi ama tek dez avantajı. Kulaklık girişine normal jaklar kısa kalıyor uzun jaklı kulaklık alırsanız kullanabiliyorsunuz. Ama orjinal kulaklığı gayet iyi..
    7) Donma ve takılma yaşamadım ama kullanılan programlara göre iyice incelemek gerekir. Kullanıcı olarak ben sorun yaşamadım.
    8) Akıllı kapağı takarsanız ekran üzerindeki filmi çiziyor. Ama akıllı kapağa da film yapıştırırsanız sorun olmaz.
    9) Dokumatiğinde de sorun olamadı Iphone kullanmadığımdan arasında fark var mı bilemiyorum.
    10) Bu paraya bu performans tavsiyedir.
  • limperno10 kullanıcısına yanıt
    Bende öyle bir sorun olmadı.
    SD kart 16 gblık.
    Elektronik işi şans işidir.
    Belki bir iki cihazda öyle bir sorun olmuştur.
    Garanti kapsamında değiştiriliyorsa değiştirin bence..
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeAtHeR

SD kart 16 gblık.

Bende sandisk 64 gb class 10 sd kart vardı.Taktım cihaz görüyor yalnız ilk taktığımda biçimlendirme istemişti.Bu arada cihazla torrent indirmek istiyorum torrent programını yükledim ancak torrent e tıladığımda torrent inmeden programı açıyor ve yükleme yapmıyor.Bu sorunu nasıl aşabilirim ?
    Ayrıca launcher olarak ta go launcher yükledim güzel oldu.İstediğim klasörleme işlemlerini yapabiliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeAtHeR

SD kart 16 gblık.

Arkadaşın sd kartı görmüyor meselesi Kitkatla gelen "sd karta taşı" olayının kalkması olabilir. Sadece telefon hafızasına taşıyabiliyoruz. Bu özelik çok kötü olmuş bence. Çünkü 4 GB'lik alana 2 oyun bir de navigasyon datası atsanız doluyor. Bu çok sıkıntılı. Güncelleme ile inşallah çözüm bulabilirler. Ben mail attım Dark'a bu konu ile alakalı.
  • Arkadaşlar rica ediyorum elinde cihaz olan bir arkadaşımız 10 dklıkta olsa bir inceleme koysun youtuba özellikle 4.4 yukleyenler kullanıcı incelemesi daha
  • selam kamera sorunumu çözdüm ama şuanda.. dokunmasız algılama çalışmıyor... özelliklerde açıyorum ama çalışmıyor.. sorun ne olabilir... yardım edermsiiniz ?
  • Torrent için:
    BitTorrent® Remote

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeAtHeR -- 20 Haziran 2014; 15:12:09 >
  • serkannet2 kullanıcısına yanıt
    Herhangi bir donanımın çalışmama sorunu bu resimde gizlidir mutlaka doğru olduğuna kanaat getirdikten sonra yükleme yapın.

Dark Evo P60
  • DeAtHeR kullanıcısına yanıt
    Hocam siz konuda gördüğüm kadarıyla Dark Teknik Servis ile baya içli dışlı olmuşsunuz. Bu sd karta taşıma olayı çözülür mü? Hakikaten büyük sıkıntı. Oyunlarımın birçoğunu silmek zorunda kaldım. Kalan kısmına RR3 ve NFS datalarının ikisini de taşıyabileceğim alan kalmadı.
  • Gökaydinho kullanıcısına yanıt
    Root yapıp Sd kartınızda Swap alanı oluşturup.
    Taşınma yapabilirsiniz.
    Yada dahiliyi arttırabilirsiniz.
    Android 4.4.2 2GB,3GB,4GB,5GB ve 6GB lık Dahili alan isteyenler için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeAtHeR -- 20 Haziran 2014; 15:10:41 >
  • cihazla torrent indirmek istiyorum torrent programını yükledim ancak torrent e tıladığımda torrent inmeden programı açıyor ve yükleme yapmıyor.Bu sorunu nasıl aşabilirim ?
    bir de mesaj göndermek isrediğimde telefon numarasıyla ilgili hata veriyor.Sebebi ne olabilir ?Yani telefon numarasını rehberden seçiyorum 4-5 haneli bir numaraya çevirip geçersiz uyarısı veriyor.
  • DeAtHeR kullanıcısına yanıt
    Açıkçası o işlerden anlamıyorum. Daha da açığı cihazlarıma bu tür işlemler yapmayı düşünmdiğim için merakım da olmadı. Ben Dark'ın bu işi halletmesini bekleyeceğim o zaman.
  • srdrrr kullanıcısına yanıt
    Torrent için:
    BitTorrent® Remote

• Yada dahiliyi arttırabilirsiniz.
    Android 4.4.2 2GB,3GB,4GB,5GB ve 6GB lık Dahili alan isteyenler için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeAtHeR -- 20 Haziran 2014; 15:15:06 >
  • x5e güncelleme geldi mi-?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BigOTTOMAN1453 -- 21 Haziran 2014; 11:16:19 >
  • Gelemedi de x5 in konusu değil burası..
  • deather hocam merhaba bende dark evo p60 kullanıcıları arasına yeni katıldım. alır almaz sitesinden kit kat güncellemesinide yaptım. yanlız sorunum şu telefondan az ses geliyor. hoparlöründe bir sorunmu var anlamadım. kit kat güncellemesinden kaynaklanıyor olabilirmi. alır almaz güncelleme yaptığımdan eski halinde sesi nasıldı bilemiyorum. servise göndericem ama size bir danışayım dedim.
  • Hoparlör sesi derken kulak için olan mı yoksa arka tarafındaki ses çıkışı mı ?
    Ses çıkışı ise gayet ses iyi çıkıyor.
    Kulak için olanını ise iyi oturmak gerekiyor.
    Oradan bangır bangır gelmiyor.
    Sadece kulağa oturumu ile ilgili bir durum.
    Eğer ses çıkış kısmından az geliyorsa gönderebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeAtHeR -- 25 Haziran 2014; 9:45:23 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.