Şimdi Ara

GM Discovery 2 Hakkında Her Şey! 'ön inceleme' özel röportaj (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.117
Cevap
10
Favori
62.746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu telefon benim tüketim menümde asla yer almayacak. Kasası ve pili, biraz daha ödenip satın alınacak alternatiflerine kıyasla çok geride... Ekran IPS değil. Buna karşın donanımhaber IPS diyor. Telefonu tanıtmıyor resmen pazarlıyor. GM firması ile sanırım özel bir anlaşmaları var ve neredeyse sadece DH'ye ürün gönderiyorlar. Firmanın sahibi neredeyse DH'nin kapısında yatıyor. LG ve Samsung'un garanti hizmetinden faydalanmış ve çok memnun kalmış birisi olarak, zaten üretmediğim, sadece ithal ettiğim yerli firmamı ayakta tutsam ne olur tutmasam ne... GM ilgi çektikçe fiyat yükselecek. GM ile ilgilenmiyorum DH'nin GM için yaptığı seferberlikten de hiç hoşlanmıyorum. Telefon sadece fiyat ve o fiyata sığdırdığı donanımdan ibaret değildir. Telefona bu kadar para verdiğiniz zaman sonrasındaki hizmetin de sağlam olması gerekir. Temenni ediyorum ki GM kullanıcıları ödedikleri paranın karşılığını fazlasıyla alırlar.

• BLAZER_K5 kullanıcısına yanıt
    elite den yeterınce satamazlarsa lite ı cıkarırlar ondada bırsey cıkmazsa gmd2 cıkar

bunlar elite den de gmd nın basarısını bekleyecekler ancak nafile..
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

bilerek getirmiyorlar d1 satılsın diye. çoğu kişi beklemeyip d1 alıyor

aynı şeyi düşünüyorum D1 en iyi seçenek gibi şuan :/

aslında GM'e sinirliyim, çıkatmadılar D2 yi ama işte. Para : (
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayzınhaym

telefon eh işte dedirtecek gibi de Huawei honor 3x gelirse bilmiyorum ne yaparım

Bi An Mewlut Sandim:)
  • Sarj soketi arızasının üretim hatası olduğunu kabul ediyorsunuz ancak Telpa'nın bu sorunla gelen tüketicilerden onarım ücreti almasına seyirci kalıyorsanız o kadar anlatımız, geliştirmeleriniz varsa iyi niyetiniz çöpe gitmiştir. En baştan tüketici güvenini yitirerek girdiğiniz piyasayada başarılı olmak için yanlış bir iş ortağı seçmişsiniz. İletişim olanaklarının bol olduğu şu zamanda böyle bir handikapı aşmak GM için oldukça zor.

• Ne zaman çıkacak bu telefon? Yaza almayı düşünüyordum ama bu gidişle yaza da çıkmayacak sanırım. Çünkü elite lite ı çıkaramadılar piyasaya daha.
  • çıktı çıktı çıkamadı bu gmd 2 ne zaman çıkacak ve gelecek bilen varmı

• Gmd2 ye bu donanımla 600 den fazla verilmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gençler, araştırdığım kadarıyla Eylül ekimden önce çıkmayacak.
  • halamı bilgi yok arkadaş yok böyle bi saçmalık

• Seneye mi çıkacak?

• quote:

Orijinalden alıntı: Blood Money

quote:

Orijinalden alıntı: kesbi

Seneye mi çıkacak?

Model iptal edildi, Muzaffer Bey, Twitter hesabında açıkladı. Elite Lite'ın fiyatı dahada aşağıya çekilecek. Discovery 2'nin yerini alacak.

Bu hic iyi olmadi o zaman telefonda hic bi eksik yoktu herseyi tam istedigim gibiydi yazik olmus

hocam twitterına baktım öyle bi yazı göremedim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aykut.. -- 21 Nisan 2014; 15:20:24 >
  • Kepaze iş. GM gözümde sönmüştür, umarım batarlar.
  • Bekleye bekleye ağaç olduk. Duyduğumuz habere bak iptal edilmiş. Bat gm . Bu sefer de philips w6618 i bekleyecez bakalım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • O zaman yerin dibine batsın GM, yaşasın Motorola Moto G ve LG G2 diyelim.
  • quote:

quote:

Seneye mi çıkacak?

Model iptal edildi, Muzaffer Bey, Twitter hesabında açıkladı. Elite Lite'ın fiyatı dahada aşağıya çekilecek. Discovery 2'nin yerini alacak.

ben göremedim twiti

• Blood Money kullanıcısına yanıt
    Hocam twit görmedim ben. Kaynak nedir ?

• quote:

quote:

Seneye mi çıkacak?

Hiçbir şekilde google'da bulamadım. Arattım tarattım yok. Link atar mısınız?
  • Blood Money kullanıcısına yanıt
    Troll olan birine güvenmemek gerekiyodu tamam hata yaptık, küçüksün.
  • blok: Blood Money.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bobafett -- 21 Nisan 2014; 16:59:55 >
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.