Şimdi Ara

Brooklyn Nine-Nine (2013 -) 7. Sezon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
443
Cevap
6
Favori
14.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Henüz yeni başladım diziye şuan 4. bölümdeyim ve gayet güzel gidiyor, her bölüm 20 dakika şeklinde ve bu 20 dakikanın çoğu yüzünüzde bir gülümsemeyle oluyor

Özet:
    Jake, işinde iyi, yetenekli ve ekibi içinde yakalama oranı en iyi polistir. Ama öteki yandan ciddiyetten yoksun ve sıkı çalışması gerekmemiş biri olarak oldukça da rahat biridir. Ekibe yeni gelen patron, emrindekilerin “rozetin hakkını vermesi” gerektiğini düşünen biri olarak işe koyulur ve Jake’ten başlar. Bu da komik pek çok olayın yaşanmasına sebebiyet verir.

Roller:

Andy Samberg (Detective Jake Peralta)

Terry Crews (Sergeant Terry Jeffords)

Andre Braugher (Captain Ray Holt)

Stephanie Beatriz (Detective Rosa Diaz)

Melissa Fumero (Detective Amy Santiago)

Joe Lo Turglio (Detective Charles Boyle)

Chealsea Peretti (Gina Linetti)

Imdb Linki:
    http://www.imdb.com/title/tt2467372/

Imdb Puanı:
    7.9

İlk defa dizi konusu açtım yanlış yaptığım birşey varsa affola

İyi seyirler.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Son birkaç sezonda başlayan komediler arasında kesinlikle en iyisi.
  • İki dalda (en iyi aktör, en iyi dizi) Altın Küre kazandı.
  • "En İyi Komedi Dizisi" dalında ödülü almasına şaşırdım. Modern Family ve The Big Bang Theory gibi güçlü adaylar vardı. Ama onları geride bırakmayı başardı. Ödülle birlikte benim de dikkatimi çekti, bölümler biraz daha ilerlesin, izleyebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sercann35

"En İyi Komedi Dizisi" dalında ödülü almasına şaşırdım. Modern Family ve The Big Bang Theory gibi güçlü adaylar vardı. Ama onları geride bırakmayı başardı. Ödülle birlikte benim de dikkatimi çekti, bölümler biraz daha ilerlesin, izleyebilirim.

Çoğunu ezip geçecek bir dizi ilerde efsane olucak görürsününüz.

Yıllar sonra buraya reklam alıcam.
  • Ödül almamasına şaşırmamalı keşke bütün bölümleri iki günde bitirmeseydim yada günlük olarak çıksaydı keşke bu dizi bazılarınız çerezlik diyebilir ama gerçekten insanın gününe gün katan bir dizi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oha konuya bak kimse bir şey yazmamış , gelmiş geçmiş en underrated olmakla beraber gelecekte de efsane olacak diziler arasında bu dizi kesinlikle.Big Bang Theory'den sonra kahkahaya boğabilen tek dizi , karakterler olsun dizi içindeki diyaloglar ve olay örgüsü olsun bir komediden bekleyeceğiniz her şeyi sunuyor size.Çok şaşırdım kimse ilgi göstermemiş....İzlemeyen kesinlikle başlasın diyorum
  • Divxplanet'ta ve burada yorumlar fena değil, attım torrente bölümleri.
  • Eğlenceli bir dizi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Lonely Island grubunun bir parçası Andy Samberg dizide JAke Peralta'yı oynuyor

Bu çok iyi Justin Timberlake'le

Bu ise iğrenç esprilerle dolu This phone ain't my father my dad is not a phoneee maaannn

Ve bunda Samberg yok ama çok komik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Professional Geek -- 26 Ocak 2014; 13:17:16 >

• ilk bölümü nerden izleyebilirim.pm atın.
  • mesajım bulunsun boş zamanımda izlerim diziyi
  • izleyeceğim yakın zamanda.
  • Çok güzel bşaladım bugün 6 bölüm izledim çok güzeldi bugün daha 3-4 bölüm izlerim heralde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Professional Geek

Çok güzel bşaladım bugün 6 bölüm izledim çok güzeldi bugün daha 3-4 bölüm izlerim heralde

İzle dostum izle hala forumda gerekli ilgiyi görmüş değil malesef çok üzülüyorum insanların böyle bir diziyi kaçırmasına
  • Bi bakarım eve gidince.

• Güzel bölümdü 10 numarada bir konuk vardı

adam sandlerın oynamasını hiç beklemiyordum onu görünce büyük şok geçirdim gerçekten çok hoş oldu
  • Şu Gina'nın introdaki halleri benden başka itici veya çirkin bulan yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

Şu Gina'nın introdaki halleri benden başka itici veya çirkin bulan yok mu?

İtici olmak onun rolü zaten her gördüğümde küfür ediyorum kendisine ama diziye ayrı bir hava katıyor oda

• quote:

Orijinalden alıntı: Cruiser33

quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

Şu Gina'nın introdaki halleri benden başka itici veya çirkin bulan yok mu?

İtici olmak onun rolü zaten her gördüğümde küfür ediyorum kendisine ama diziye ayrı bir hava katıyor oda

Dizideki halini seviyorum ama intro'da hele dişlerini öyle sırıtınca dayanamıyorum.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.