Şimdi Ara

Grundig DSR 8200 hakkında... (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
304
Cevap
10
Favori
28.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cihazı nereden almıştınız ? Ben de bundan almayı düşünüyordum ARCES diye bir sitede 110 lira tereddüte düştüm NEXT mini mi alsam yoksa bunu mu , ortalama kullanıcıya tavsiye eder misiniz sağlamlık stabillik yönlerinden .
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakankaran

Cihazı nereden almıştınız ? Ben de bundan almayı düşünüyordum ARCES diye bir sitede 110 lira tereddüte düştüm NEXT mini mi alsam yoksa bunu mu , ortalama kullanıcıya tavsiye eder misiniz sağlamlık stabillik yönlerinden .

Ben ürünü N.. sitesinden 119 TL'ye almıştım satıcı konya'dan gönderiyor ben'de sizin gibi kullanıcıyım grundig DSr 8200 hakkında fazla bilgim yok ben araştırarak aldım anladığım kadarıyla sen'de zorda kalmışsın ama ben mennun kalmadım ürün kasa yapısı ve kumandası ile çok şık ama kanal dizmek favori oluşturmak çok zahmetli Hd görüntü fena değil SD ler vasat ben alma derim bide benim medya oynatcısı ile işim yok çünkü televizyonumun çok güzel media player'a sahip Mkv filmleri hiç takılmadan oynatıyor benim için görüntü ve kullanım kolaylığı önemli.bugün bana vatan'dan saat 13-00 gibi mail geldi Next Minix Punto + PLUS , TKGS özellikli uydu alıcısı 69 TL satıldı ben aldım bakalım mutlu eder İnşallah beğenmezsem dursun kenarda.İyi akşamlar
  • sd kalitesi pek memnun etmiyo anladigim kadariyla, sd kalitesi iyi uygun fiyatli hd alici tavsiyesi olan var mi babamlara alicam net goruntu yeterli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ali işlemcili Next Minix Hd Black ten sd ve hd olarak daha iyi aynı panelde iki cihazıda kullanıyorum daha önce kullandığım atlanta dm500 klonu olan cihazımın sd leri ikisinde iyiydi ama artık hd yayın devri olduğunda attık kenara

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende bugün bu cihazı tavsiye uzerine alarak aranıza katıldım.

En dikkatimi çeken nokta ise, adaptör Fsp üretimi. Gayet kaliteli marka kullanmışlar bu noktada.

Sormak istediğim ise kanal d hd ve star hd açılmıyor.

Bu kanalları biss key ile açıp izlemek mümkün mü?

İyi günler.

• star hd ve kanald hd nin şifresi biss değil onlar açılmaz. cihaz ise stabilite şampiyonu diyebilirim. görüntü anlamında ise sd çok iyi değil, hd normal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CanS -- 24 Ekim 2015; 21:15:27 >
  • Arkadaşlar bende alacağım bu cihazdan yorumları okudum güzel şikayet yok pek ama alacak yer bulamadım internette bilen eden varsa yardımcı olabilir mi ?

• Elimde boşa çıkmış 1 adet bulunmakta garanti ve fatura mevcut 4 aylık 100 tl dir dileyen pm den ulaşabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu receiverdan arıyorum. Yardımcı olabilir misiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÇevreMühendisi -- 15 Aralık 2015; 22:11:24 >
  • Arkadaşlar bu uydu alıcısını bi yerden bulamadım. Yardımcı olur musunuz ?
  • ÇevreMühendisi kullanıcısına yanıt
    Arcelik ve Beko magazalarinda satiliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ***Leopard***

Arcelik ve Beko magazalarinda satiliyor

Pahalı hocam oralarda, 100 liraya nerden alabilirim sıfırını
    Ancak internetten bulabilirsiniz,o da baktigim kadariyla pek kalmamis

http://m.n11.com/grundig-dsr-8200-hd-uydu-alicisi-P65252436?cid=604001&gclid=CJvd7feT4MkCFcaVGwod_7gONA

En uygun bu fiyattaydi,ama o da bitmis

• quote:

Orijinalden alıntı: ***Leopard***

Ancak internetten bulabilirsiniz,o da baktigim kadariyla pek kalmamis

http://m.n11.com/grundig-dsr-8200-hd-uydu-alicisi-P65252436?cid=604001&gclid=CJvd7feT4MkCFcaVGwod_7gONA

En uygun bu fiyattaydi,ama o da bitmis

Satıcıya sordum stoga girmeyecekmiş dedi. Bu cihaza yakın bir cihaz varsa yazarsanız sevinirim. Napalim nasip değilmiş
    Ürün stoklarda görünüyor 4 adet kalmış bende ilgileniyorum ama kararsız kaldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: B_Beyrek

Haber için teşekkürler. Aldım tekini
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÇevreMühendisi

quote:

Hayırlı olsun. Birkaç ürün daha alacaktım indirim kodu veriliyordu yeni üyeler için o kaldırılmış galiba kod falan bulursam bende alacağım.

İyi günlerde kullanın.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ÇevreMühendisi

quote:

Hayırlı olsun. Birkaç ürün daha alacaktım indirim kodu veriliyordu yeni üyeler için o kaldırılmış galiba kod falan bulursam bende alacağım.

İyi günlerde kullanın.

Sağolun, inanın başka yerde CI+ bu fiyata bulamazsınız. Kaç gündür bu cihazı arıyordum. Bu özelliklerde cihazların ücretleri 250 300 den başlıyor
  • Arkadaşlar bu cihaz
    dsmart
    filbox
    digiturk

ile uyumludur tavsiye ederim
    Stokta kalmamış.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.