Şimdi Ara

LG'den yeni nesil akıllı bileklik 'Lifeband Touch' video ön inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Giyilebilir teknolojilerin her geçen gün daha fazla önem kazandığı günümüzde, bu alana yatırım firmalardan LG çok iddialı bir model ile karşımıza çıktı. Dokunmatik ekrana sahip olan Life Band Touch isimli bileklik, akıllı aktivite takibi, akıllı saat ve nabız ölçer gibi farklı fonkisyonları iddialı bir tasarımla bileklerimize getiriyor. Detaylar videomuzda.

• Görüntüsü çok şık bence diğer markalar da aynısını yaptı ama görünüş kazma idi.
  • ya şimdi işin açıkçası ben bunu çaktırmadan nasıl götürrüm onun derdindeyim :D

• Değişik renk seçenekleri varmı acaba çıksa hediye olarak alınır.Birde pili nekadar gidiyor öğrenme şansımız yok tabi.

• Görünüş güzel. Aksesuar olarak bile takılır :)

• Bileklik takmayı zaten çok severim ve bu da çok karizma duruyor
  • Fena değilmiş
  • Ben tam anlamadım bu cihaz akıllı saatle aynı işi yapmıyor mu artısı kalp atışını göstermesi mi

• 100 liraya satsalarda 2 kolumada alsam :)

• İçimiz dışımız radyasyon oldu, bir bu eksikti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyat olarak bir bilginiz var mı? Uygun bir fiyatsa alnabilir :)

• Lg bu yıl kendini aştı yine güzel bir ürün...

• "Ne için alınır ki?" düşüncesiyle izlemeye başladım, "arayanı gösterme" özelliğini öğrenince akla yatkın gelmeye başladı :)

• Akllı saatler çöpe:D

• Pil teknolojisi gelişmeden akıllı saat-kol bandı vs almayı düşünmüyorum.. Kimse bu tür cihazları cep telefonu şarj eder gibi sık sık şarja takmak istemez.

• Google glass, bileklik, saat, telefon.. Bilim kurgu filmleri gerçek oluyor ve bu nesil bu geçişi görüyor çok şanslıyız aslında.
  • baya güzelmiş
  • Ciddi anlamda gereksiz.
  • fiyatı nasıl onu da söleyediler iyidi.

bence çok hoş olmuş. smartwatch'a göre daha mantıklı. en azından spor yaparken kullanıcam dersin. ki saat olarakta kullanılabilitesi var bence
  • 1:46 hahahaha
    biri oralarda farklı fantaziler peşinde sanrm :D

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.