Şimdi Ara

CES 2014 : Huawei'den Android'li oyun konsolu Tron

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• CES 2014 : Huawei'den Android'li oyun konsolu Tron

Ascend Mate 2 4G modeli ile CES 2014 fuarında dikkatleri üzerine çeken Huawei, bir sürpriz yaparak Android işletim sistemli oyun konsolu ile Tron ile karşımıza çıkıyor. 

Android işletim sistemli ve küçük boyutlarda olan oyun konsolları OUYA ile popüler olmuştu. Sonrasında pek çok girişim benzer konsollar piyasaya sürdü. Huawei de anlaşılan bu trendden geri kalmak istemiyor.

Android 4.2.3 sürümü üzerinde çalışan Tron mini oyun konsolu Tegra 4 yongasetinden gücünü alıyor. 2GB RAM ile sistem desteklenirken, 16GB/32GB depolama seçenekleri ve microSD desteği mevcut. Bunun yanında Ethernet, USB 3.0, ses çıkışı, 5. nesil WiFi ve Bluetooth bağlantıları unutulmamış.

Cihazın kasası sert plastikten imal edilmiş. Üst kısım ise tamamen güç düğmesine ayrılmış. Bluetooth üzerinden bağlanan kontrolcü, analog tuşlar ve bir dokunmatik alan sunuyor. Konsol 4K çözünürlüğü destekliyor ancak oyunların optimize edilmesi gerekiyor. Tron şimdilik sadece Çin'de 150$ civarında bir fiyat etiketi ile satışa sunulacak.

• Rise of Huawei..

• Huawei standlarındasınız hazır; yetkililer de oradadır diye düşünüyorum.
    Honor 3c ve 3x in Türkiye'ye gelip gelmeyeceğini, gelirse nasıl fiyatlandırılacğını da sorarsanız Huawei yetkililerine çok makbûl geçer.

• huawei akıllıca davranmış kontrolcu konusunda. Steam gibi fantzilere girmemiş. Umarım oyun optimizasyonunu düzgün yaparlar.

• Bence bu ürünü de sorsunlar belki bunu da getirirler Türkiye'ye.

• bu çinlileri tebrik etmek gerekiyor. özellikle ülkemize de ürünleri gelen huawei firmasını. tebrikler ve teşekkürler. dayatmacı ve sömürücü emperyalist kan emici markalardan örneğin ve en kötüsü olan samsung'dan insanları kurtarmaya başladıkları için.

• helal huawei kurtar bizi bu kan emicilerden

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.