Şimdi Ara

2K Prague Kapanıyor, Peki Mafia 3 Ne Durumda?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      2K Games'e bağlı olan Çek Cumhuriyeti'ndeki 2K Prague'ın Mafia 3'ü geliştirdiği uzun süredir konuşuluyor. Buna karşın oyun hakkında herhangi bir detay verilmedi. Bugünlerde ise 2K Games'te bazı değişimler yapılıyor.

Resmi açıklamalara göre 2K Prague birkaç ay içinde kapatılacak. Buradaki ekibin ABD, California'da çalışmalarına devam edeceği konuşuluyor. Yani Mafia 3'ün geliştirilmesine ABD'de devam edilecek.

Bu arada 2K Prague'ın Mafia 3 üzerinde çalıştığının resmi olarak açıklanmadığını, ama stüdyonun üst düzey bir oyun üzerinde çalıştığının duyurulduğunu tekrar belirtelim. Bütün tahminler bu oyunun Mafia 3 olduğu yönünde.

• Oyunun haklarini falan satsalarda, Mafia gibi bir seri yalan olmasin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Efsanevi bir oyun mafya. Eminki 3 ude çıkacaktır.
    Yeni nesille kimbilir ne hoş olacak...

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Mafia 3'ün geliştirildiğini pek sanmıyorum. 2k Prague ne kadar büyük bir stüdyo? Mafia 3 için yeterli adamları varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultralisan

Mafia 3'ün geliştirildiğini pek sanmıyorum. 2k Prague ne kadar büyük bir stüdyo? Mafia 3 için yeterli adamları varmı?

Mafia 2 oyununu bizzat kendileri yaptığını hatırlatırım.Polonya ve Çek Cumhuriyetinde oyun stüdyoları ve yapımcıları acayip gelişmiş vaziyette hani şöyle diyeyim bizim ülkemizdeki olmayan sektörü 100'e katlar ha bizim ülkede böyle birşey yok bile ama neyse..
  • bioshock infinite ile beraber mafia 2 para veripte tek kuruşuna kadar hatta fazlasını hak eden oyunlar Mafia 3 dört gözle bekliyoruz...

• Mafia 2 , oynayıp 3. oyununu beklemeyen oyuncu yoktur herhalde ...

Umarım aynı kaliteyi 3. oyunda da görürüz , beklentimin yüksek olduğu oyunlardan biri ...

Gerçi resmi olarak duyurulmasa bile geleceğine kesin gözüyle bakıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: ultralisan

Mafia 3'ün geliştirildiğini pek sanmıyorum. 2k Prague ne kadar büyük bir stüdyo? Mafia 3 için yeterli adamları varmı?

:X:X:X:X

• mafia 2 oynadıktan sonra 3 ü beklemek oyunun hikayesi bakımından çok önemli olduğunu düşünüyorum . umuyorum ki oyuncularını hayal kırıklığına uğratmaz 2k.
  • ben mafia hayranıyımdır mafia 1 ozellikle oyun bir basyapıttır senaryosu konusu olarak zaten en iyi senaryolu oyunu secılmıstı kac kere bıtırdıgımı bılmıorum 5 6 olabilirim ama 2 nın konusu pek sarmadı mafia hayranı olarak oynadım bi mafia 1 deildi ama 3 cok guzel olur ıns
  • mafia 1 çok güzeldi o zaman 2k mı geliştiriyordu bilmiyorum ama kesinlikle mafia 2 den daha çok keyif almıştım
  • Mafia II'yi iki hafta önce falan aldım ve bitirdim...Sonundaysa neden böyle bir efsaneyi yıllarca oynamadığımı düşündüm...Kesinlikle Mafia II çok iyiydi bir hafta boyunca başka hiç bir oyunun yüzüne bakmadım...Yeni nesilde bir Mafıa III görmek çok hoş olacaktır ama isteğim mevcut nesile de çıkması

• BSC Misafiri B kullanıcısına yanıt
    İlk oyun neydi yahu, 6 defa bitirdim.

Illusion Softworks geliştirmişti ilk oyunu, yani şimdiki 2K.
  • Uzun vadede en çok beklediğim oyunlar arasında. Umarım 3. oyunda görevler çok olur da oyun hemen bitmez.

• 2. oyunu oynarken gayet keyif almıştım ve 3. oyunuda dörtgözle bekliyorum

• Mafia 3 ----- Prince of Persia yeni oyunu(warrior witgin tarzında)

şu iki oyun çıktığında hayattan aldığım keyif 10 katına çıkacak.

• Konuyla alakası yok ama mafia 1 i telefon/tabletlere getirseler keşke
  • sadece oyunlar icerisinde mafia 3 istiyorum cunki bu oyun bir baska insallah yakin zamanda pc icin cikar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.