Şimdi Ara

BONUBON.COM TATİL FIRSATLARI 1 ALANA 1 BEDAVA (KAMPANYA SONA ERDİ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.665
Cevap
27
Favori
62.836
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bonubon.com super bir kampanya yapmış. 1 tatil alana 1 tatil site hediye ediyor. Fiyatlar sisirme degil, acentelerin erken rezervasyon indirimli hali. Bu fiyat uzerinden 1 alana 1 bedava, yani reelde erken rezervasyon indiriminin uzerine 50% indirim sağliyor.

oncelikle kac gece kalacaginizi ve tarih araligini belirleyip alim yapiyorsunuz. Daha sonra aninda yatan ayni degerde kumbara puani ile ayni tatili tekrar aliyorsunuz.(1er kisi alirsaniz) ya da 2 kisilik alim yapip yatan puani farkli tarihlerde ya da farkli otellerde kullanabilirsiniz.

http://www.bonubon.com/istanbul/kategori/erken-rezervasyon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kambochian -- 12 Ocak 2014; 20:13:14 >

• li,mak atlantis yarı fiyatına geliyor. acaba alsak sorun yaşanır mı ilerde?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kambochian

1 alana 1 kişi de bonubon hediye ediyormuş, eylül 16 5 gece fiyatına baktım aşağıdaki otel için, seturda 210 TL gözükürken bonubon'da 115 TL'ye geliyor.
    Çok uygun geldi, eğer hesaplamada ya da düşüncede yanlışım varsa düzeltin lütfen zira arada fazla fark olunca ben de işkillendim.
    Başka otel çeşitleri de var.

http://www.bonubon.com/istanbul/firsat/side-crystal-resort-hotel

doğuş gurup iştirakidir yazıyor.Sorun olmaz sanırımda 2 kişilik gitmek için 1 tanemi almamız lazım onu tam anlıyamadım.

• bende dün mail gelince gördüm malidvler turu 6 bin küsür tl idi.. bonubon doğuş grubu şirketi.. n11 gibi atağamı kalkacak nedir :)
  • Noah's Arch Temmuz ayı için birşeyler var mı ?
  • fiyatlar aynı değilmi ETS ile ben mı yanlıs bakıyorum?

Edit: yanı bir kişi ödeyeceğiz ama 2 kişilik mi hakkımzı olacak mesela ben 27 Mayıs-13 Haziranda gitmek istiyorum 6 gün 1374 TL 1 kişi fiyatı ama bu 2 kişilikmi oluyor kampanya ile ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ekara7Tepe -- 10 Ocak 2014; 9:53:11 >
  •  BONUBON.COM TATİL FIRSATLARI 1 ALANA 1 BEDAVA (KAMPANYA SONA ERDİ)
  • Ekara7Tepe kullanıcısına yanıt
    2 kişi ise 2 kişi ödemek gerekiyor... kampanyanın tek avantajı, diyelim ki toplamda 2000TL değerinde tatil aldıysanız bir okadar puan bonubon hesabınıza yükleniyor ve 15 şubat'a kadar harcamanız gerekiyor...
  • 5 gece 2 kişi temmuz ayı limak atlantis ve 5 gece crystal sunset toplamda 2350 ödedim. ben de şaşkınım :) umarım sorun çıkmaz.

ayrıca 2 kişi almak zorunda değlsiniz, 1 er kişilik kupon alıp, yüklenen parayla 2. kişiye kupon alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazy_mulo -- 10 Ocak 2014; 9:58:52 >
  • quote:

1 alana 1 kişi de bonubon hediye ediyormuş, eylül 16 5 gece fiyatına baktım aşağıdaki otel için, seturda 210 TL gözükürken bonubon'da 115 TL'ye geliyor.
    Çok uygun geldi, eğer hesaplamada ya da düşüncede yanlışım varsa düzeltin lütfen zira arada fazla fark olunca ben de işkillendim.
    Başka otel çeşitleri de var.

http://www.bonubon.com/istanbul/firsat/side-crystal-resort-hotel

oradaki fiyatlar 2 kişilik konaklamalar için geçerli tek kişi fiyatlarıdır. Yani siz önce 2 kişi olarak alacaksınız ve harcadığınız tutar kadarı kumbaranıza tanımlanacak. Onu da yine bonubonda 15 şubat 2014 de kadar harcayacaksınız. Yani iki ayrı tatile gitmek isteyen için ya da 2 aile birlikte tatile gitmek istiyorsa tek tatil fiyatına işi çözmüş olacak ki bence gerçekten bomba kampanya olmuş. Ama daha önce bonubondan tatil alan varsa onların yorumları alma k çok önemli.

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmuz

2 kişi ise 2 kişi ödemek gerekiyor... kampanyanın tek avantajı, diyelim ki toplamda 2000TL değerinde tatil aldıysanız bir okadar puan bonubon hesabınıza yükleniyor ve 15 şubat'a kadar harcamanız gerekiyor...

Yanlis. 1 kisi alinabiliyor. Aninda yatan ayni tutar puan ile 1 kisi daha aliyorsunuz. Boylece 2 kisi tek kisi fiyatina geliyor 50% indirim olmus oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kambochian K kullanıcısına yanıt
    eğer böyle kullanılabiliyorsa çok iyi tabi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmuz -- 10 Ocak 2014; 10:01:57 >
  • bu durumda 2 kupon ayrı ayrı alınmış olacağından, acaba 2 çocuklu ailelerin 2 çocuğu da ücretsiz olabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazy_mulo

5 gece 2 kişi temmuz ayı limak atlantis ve 5 gece crystal sunset toplamda 2350 ödedim. ben de şaşkınım :) umarım sorun çıkmaz.

ayrıca 2 kişi almak zorunda değlsiniz, 1 er kişilik kupon alıp, yüklenen parayla 2. kişiye kupon alabilirsiniz.

hocam taksit seçeneği nasıl?
  • Şimdik 28 Haziran - 26 Temmuz arasında 1 kişi alsam puan yüklendikten sonra ödediğim tutar bana puan olarak yüklenicek bende 1 kişi için daha alabilir miyim
  • kambochian K kullanıcısına yanıt
    Peki ayni odayi almada sıkıntı olabilir mi?

• quote:

bu durumda 2 kupon ayrı ayrı alınmış olacağından, acaba 2 çocuklu ailelerin 2 çocuğu da ücretsiz olabilir mi?

Walla bilemiyorum cunku fiyatlat tumden sacma geldi bana bu fiyatlara tum yaz tatil yapardim izin olsa :) 9 gece tatil aldim bir de burdan alasim var :)

• quote:

quote:

Yanlis. 1 kisi alinabiliyor. Aninda yatan ayni tutar puan ile 1 kisi daha aliyorsunuz. Boylece 2 kisi tek kisi fiyatina geliyor 50% indirim olmus oluyor.

Kullanım Koşulları

• 25 Nisan - 31 Ekim 2014 tarihleri arasında yapılacak konaklamalarda geçerlidir.
    • Son kayıt tarihi 31 Ocak 2014'tür. Kupon alındıktan sonra gün içinde 0850 300 0 400 numaralı telefondan rezervasyon yapılmalıdır.
    İlan edilen fiyat 2 kişilik odada kişi başı olup yararlanmak için 2 kupon alınmalıdır.
    • 0-11 yaş 1 çocuk ücretsizdir.
    • İlave yatak, odada tek yatak ve çocuk ücretlendirmeleri acente tarafından hesap edilerek tahsil edilecek ve acenteye ödenecektir.
    • Rezervasyon yapıldıktan sonra iptal ve iade kabul edilmemektedir.
    • Satın alım tarihinden itibaren 7 gün içerisindeki iptallerde iade ödeme aracına yapılacaktır.
    • İşletmeden faturanızı almayı unutmayınız

şartları iyi okuyun sonra sıkıntı olur. Çünkü almak yetmiyor bir de telefon ile aramak lazım. Yani 1 kişi alıp da ararsanız sorun olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: andree03

Peki ayni odayi almada sıkıntı olabilir mi?

Asil farkli odada sikinti cikar. Cift kisilik oda fiyatlari bunlar.

• phatron_23 kullanıcısına yanıt
    bonusaa 12 taksit yapıyor hocam, axess.maximum 3 taksit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazy_mulo -- 10 Ocak 2014; 10:07:13 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.