Şimdi Ara

BONUBON.COM TATİL FIRSATLARI 1 ALANA 1 BEDAVA (KAMPANYA SONA ERDİ) (70. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.665
Cevap
27
Favori
62.836
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bonibon işte , attık ağzımıza 3 er 5 er hemen bitti..
  • İlk şikayet benden (henüz onay süreci olduğundan görüntü ekte). Sizden de aynı özveriyi bekliyorum. Hatta alan arkadaşlarda şikayet ederse desteğimizi görmüş oluruz.

• Pazartesi dediler geldik fakat tamamen bitmiş kampanya .

Alan arkadaşlar güle güle kullansın. Yalnız pazartesiyi bekleyen benim gibi arkadaşlara ayıp etti BONUBON.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogormek

quote:

Orijinalden alıntı: tashunkee

TATİLİNİ ALAN SEVİNDİ,PTESİYİ BENİM GİBİ BEKLEYEN ÜZÜLDÜ.
    MADEM DH OLARAK BİRBİRİMİZE HER KONUDA YARDIMCI OLUP KALİTEYİ UCUZA ELDE ETMEK İÇİN HEP BURADA BİR ARADAYIZ.

HAKSIZLIK YAPILDIĞINDA DA BİR ARADA OLUNMALIDIR.

İSTEDİĞİ OTELİ ALAN DA ,HİÇBİR OTEL ALAMAYIP ÜZÜLEN DE TEPKİSİNİ BONUBONDA DİLE GETİRMELİDİR.

NASIL Kİ BİR HEVESLE LİMAKLARI SATIN ALIP REZERVASYONU BİTİRDİYSEK.

YİNE AYNI HAREKETİ BU DURUMA TEPKİ OLARAK TELEFON VE MAİL YOLUYLA GÖSTEREMEZ MİYİZ?

BEN KAÇ TANE SAYFADA OKUDUM PTESİ GÜNÜ YENİ OTELLER EKLENECEK LİSTEYE ŞEKLİNDE.

ŞİMDİ KENARA GEÇİP TATİLİ KAÇIRANLARA KIS KIS GÜLÜP HIZLI OLSAYDINIZ MI DİYECEKSİNİZ,YOKSA KENDİNİZİ BİZİM YERİMİZE KOYUP ÖYLE Mİ DAVRANACAKSINIZ?KARAR SİZİN...

Açıkcası ben pazartesiyi yeni oteller eklenir ve işte budur diyeceğim otel çıkarsa diye bekledim.
    Yoksa ay sonunda her şekilde alım yapacaktım.
    http://www.bonubon.com/iki-al-bir-ode ( 31 OCAK son tarih demesine rağmen, istediği zaman bitiriri kullandı )
    Tamam istediğin zaman kullan da henüz 2 gün olmuşken bitirme, yapıyorsan adam gibi kampanya yap.
    Bence de bu durum heryere bildirilmeli, hatta şikayetvara yazılmalı ki geri adım atsınlar. Reklam yapalım derken kötü reklam olsun onlar için.

Ben de kampanyanın bittiğini fark etmeden tatil satın aldım. Kumbarama puan yüklenmeyince işkillenip forumdan öğrendim. Gün ortasında sessiz sedasız kapmayan bitirmek de neymiş. E-mail falan atmadılar, anasayfadaki bilgilendirmeyi de sonradan eklediler.
    Eğer puanlarımı tanımlamazlarsa benim gözümde bonubon bitmiştir. Şikayetvar'a da yazacağım. Bir daha alışveriş de yapmam, yakınlarıma da elimden geldiğince yaptırmam.

Ha diyince binlerce liralık ve 1 hafta izin almayı gerektiren tatile karar verilmiyor neticede. Saatlerce kafa yorup takvimimi, mali durumumu ayarladım aldım; ta-taa kampanya bitmiş! Tamam istediği zaman bitirme hakkına sahip ama 21 gün öngörülen kampanya daha 2 günde bitiyorsa; bu arada stok bilgisi, "tükenmek üzere" uyarısı vs. gösterilmiyorsa profesyonel bir yönetimden ve müşteri memnuniyetinden bahsetmesinler bile.

Kusura bakmayın, sinirliyim; biraz uzun yazmış olabilirim. Tatil alabilen arkadaşlara hayırlı olsun, sorunsuz bir tatil geçirirler umarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: tashunkee

TATİLİNİ ALAN SEVİNDİ,PTESİYİ BENİM GİBİ BEKLEYEN ÜZÜLDÜ.
    MADEM DH OLARAK BİRBİRİMİZE HER KONUDA YARDIMCI OLUP KALİTEYİ UCUZA ELDE ETMEK İÇİN HEP BURADA BİR ARADAYIZ.

HAKSIZLIK YAPILDIĞINDA DA BİR ARADA OLUNMALIDIR.

İSTEDİĞİ OTELİ ALAN DA ,HİÇBİR OTEL ALAMAYIP ÜZÜLEN DE TEPKİSİNİ BONUBONDA DİLE GETİRMELİDİR.

NASIL Kİ BİR HEVESLE LİMAKLARI SATIN ALIP REZERVASYONU BİTİRDİYSEK.

YİNE AYNI HAREKETİ BU DURUMA TEPKİ OLARAK TELEFON VE MAİL YOLUYLA GÖSTEREMEZ MİYİZ?

BEN KAÇ TANE SAYFADA OKUDUM PTESİ GÜNÜ YENİ OTELLER EKLENECEK LİSTEYE ŞEKLİNDE.

ŞİMDİ KENARA GEÇİP TATİLİ KAÇIRANLARA KIS KIS GÜLÜP HIZLI OLSAYDINIZ MI DİYECEKSİNİZ,YOKSA KENDİNİZİ BİZİM YERİMİZE KOYUP ÖYLE Mİ DAVRANACAKSINIZ?KARAR SİZİN...

Öncelikle 2010 dan beri üyesiniz. Foruma hangi fontla yazılır bunu bir araştırın bence. Yoksa buraya yazdığınız yazı karakteriyle atacağınız mailin pek sağlıklı olacağını zannetmiyorum.

• X firma kampanya tarihlerinde degisiklik yapma hakkini sakli tutar!!!

Bu yazi herseyin ozeti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bekleyen arkadaşlar sıcak fırsatlar ruhunun aksine hareket etmişler. Burada önce alacaksınız, sonra aldık ama iyi mi yaptık diyeceksiniz Önceki sayfalara bakın, alıp da pazartesi günü değiştiririm diyen kaç tane mesaj var...

Ayrıca kampanya yenilense bile fiyat güncellemesi olabilir. Başka fırsat çıkarsa sakın bonubon'u beklemeyin derim
  • müşteri hizmetleriyle kampanyanın yeniden yapılıp yapılmıyacagı hakkında konuşan varmı?

• Sıcak fırsat ahalisi bu sefer ters köşe olmuş sanırım, biliyorsunuz ki bu tarz fırsatlar geldimi hemen yapıştıracaksınız yoksa sonuçları üzücü olabilir. İşin açığı değil pazartesi cumartesi bitse bile şaşırmamak gerekirdi. O yüzden ben cuma günü gördüğüm anda kiminle gideceğime bile net karar vermeden limaktan aldım. Velhasıl alamayanlar için üzgünüm çünkü gerçekten iyi bir fırsat kaçmış oldu..
  • beyler bu arada ben aradım dedim. bir alana bir bedava kampanyası sona ermeniş dedi m.devam ediyor olması lazım dedi.bi bakayım dedi a bitmis dio

• Bunca yıllık sıcak fırsatçıyım böyle birşey görmedim. Bonubon açısından tepki almadan yapılacak tek şey vardı. Otellere kontenjan koyacaklardı atıyorum 15. Bu sayı alındığı zaman otomatikmen köşede tükendi ibaresi gözükecekti. Limak tükendi en azından delphini alalım denilirdi. Bu şekil zınk diye kampanyayı bitirmek ahlaksızlıktır. Bence tur şirketleri büyük baskı yaptı çünkü TURSAB üyesi bunlar. Bu şekil karları kaçınca kampanyayı bitirttiler. Doğuşmu büyükmüş ETSmi gördükki ETS daha büyükmüş...

Alan arkadaşlara iyi tatiller. Bizim gibi alamayanlara da geçmiş olsun.
  • Arkadaşlar çoğumuz kampanyadan faydalandı, çoğumuzda p.tesiyi bekleyip yararlanamadı. Bizler yararlandık diye geri çekilmeyelim. Burda bu paylaşım olmasa çoğumuz haberi olmayacaktı. Sizden ricam facebook sayfasında kampanyadan yararlanmış olsakta, kampanyanın tekrarı ya da uzaması için çağrıda bulunalım.

Herkesin kendi takdiri ama sonuçta birbirimizi tanımasakta burda ortak payda etrafında ve paylaşımda buluşmuş arkadaşlarız...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ancyraa -- 13 Ocak 2014; 9:33:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ancyraa

Arkadaşlar çoğumuz kampanyadan faydalandı, çoğumuzda p.tesiyi bekleyip yararlanamadı. Bizler yararlandık diye geri çekilmeyelim. Burda bu paylaşım olmasa çoğumuz haberi olmayacaktı. Sizden ricam facebook sayfasında kampanyadan yararlanmış olsakta, kampanyanın tekrarı ya da uzaması için çağrıda bulunalım.

Herkesin kendi takdiri ama sonuçta birbirimizi tanımasakta burda ortak payda etrafında ve paylaşımda buluşmuş arkadaşlarız...

Facebooktan ziyade sikayetvar.com'a şikayet yağdıralım arkadaşlar.
    Alan almayan herkes şikayette bulunsun ki yaptıkları reklam ters tepsin ve geri adım atsınlar.
    Ben sikayetimi yukarıda paylaştım, aynı şekilde sizlerde şikayette bulunun sikayetvar.com'a.
    En çok bakılan yer orası ve kimse sikayetvar.com'da kötü yorum görmek istemiyor.

• quote:

Arkadaşlar çoğumuz kampanyadan faydalandı, çoğumuzda p.tesiyi bekleyip yararlanamadı. Bizler yararlandık diye geri çekilmeyelim. Burda bu paylaşım olmasa çoğumuz haberi olmayacaktı. Sizden ricam facebook sayfasında kampanyadan yararlanmış olsakta, kampanyanın tekrarı ya da uzaması için çağrıda bulunalım.

+++++ AYNEN katılıyorum pazartesiyi bende bekledim ama sonuç hüsran ben bonubona mail attım daha dönen.yok umarım tekrarı olur

• bu ani bitirişin sadece bonubon'la ilgili olmadığını düşünüyorum. diğer turlara gelen iptal başvuruları nedeniyle sıkıntı yaşanmış olabilir... öğleyin mail ve mesajla duyuru yapıp öğleden sonra tamamen bitirmek normal değil. eğer dış baskı olmadan site iptal ettiyse de hiç doğru değil... öyle bir durumda en azından kontenjanı bitenleri kaldırıp diğerlerine devam edebilirlerdi...
  • tatilimi aldığım halde facebook tan destek mesajı yazdım.kampanyalarımız devam edecektir diye yazmışlar ama detay yok.
  • HAHAHH kamğanya bitmiş ptesiyi bekliyodu tatil elimde patladı kötü oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogormek

quote:

Facebooktan ziyade sikayetvar.com'a şikayet yağdıralım arkadaşlar.
    Alan almayan herkes şikayette bulunsun ki yaptıkları reklam ters tepsin ve geri adım atsınlar.
    Ben sikayetimi yukarıda paylaştım, aynı şekilde sizlerde şikayette bulunun sikayetvar.com'a.
    En çok bakılan yer orası ve kimse sikayetvar.com'da kötü yorum görmek istemiyor.

bende şikayetvar a yazdım umarım yaptıkları hatadan geri adım atarlar. n11 bile o kadar çek dağıttı ama en iyi fiyat kampanyasını 31 aralığa kadar söz verdiği gibi bitirmedi. Onda da istediği zaman kampanyayı sonlandırabilir yazıyordu. bu yönetimle alakalı. Bence bonubonun kampanya yönetimi sınıfta kaldı.

• quote:

Orijinalden alıntı: hekimoglu19

Bunca yıllık sıcak fırsatçıyım böyle birşey görmedim. Bonubon açısından tepki almadan yapılacak tek şey vardı. Otellere kontenjan koyacaklardı atıyorum 15. Bu sayı alındığı zaman otomatikmen köşede tükendi ibaresi gözükecekti. Limak tükendi en azından delphini alalım denilirdi. Bu şekil zınk diye kampanyayı bitirmek ahlaksızlıktır. Bence tur şirketleri büyük baskı yaptı çünkü TURSAB üyesi bunlar. Bu şekil karları kaçınca kampanyayı bitirttiler. Doğuşmu büyükmüş ETSmi gördükki ETS daha büyükmüş...

Alan arkadaşlara iyi tatiller. Bizim gibi alamayanlara da geçmiş olsun.

Size yürekten katılıyorum, limak ile pgs tek tek tükenirken diğerlerinin bıçak gibi kesilmesi hoş bir durum değil. Ben pazartesiyi bekleyenlerden değildim otellerin tek tek sitelerine bakıp akşama doğru almayı düşünüyordum ama bizde ortada kaldık, tabi pazartesi olayını okumak da daha gevşek davranmama sebep oldu. Pazartesi yazanlar da telefon görüşmesine dayanarak yazmışlar, kötü bir niyetleri yokmuş anladığım kadarıyla. Bir şey çıkmasada gerekli şikayetlerimizi gerekli yerlere yapalım tek ses olalım, arkadaşlarımızı yalnız bırakmayalım. Ben burada otel soran birine hiç bir çıkar gözetmeden nasıl fikirlerimi bildirip yorum yaparak yardımcı olmaya çalışıyorsam aynı dayanışmayı burada da bekliyorum. Bu otellere ve bu sitelere bakıyorsak hiçbirimiz gözü kapalı tatil satın alan işadamları değiliz, hepimiz kısıtlı bir bütçeyle çoluk çocuk güzel bir anı yaşamaya çalışmıyor muyuz burada?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi world67 -- 13 Ocak 2014; 9:59:46 >

• Bize ulaşın bölümünden ve şikayetvar üzerinden özellikle güvenlirlikleini kaybettiklerini vurgulayarak bildirimlerimi yaptım.
    Fırsatı kullanıp kullanmama konusunda kararsızdım, hala da kararsızım ama yine da yaptıkları ayıp, yapamayacağın kampanyayı duyurma, adet belirt, düşüşü göster.
    Üyeleri, müşterileri, insan yerine koyup bilgilendir.

Kullananlara hayırlı olsun, güzel vakit geçirirsiniz inşallah.
  • 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.