Şimdi Ara

FM ARTIK 107 GOLLÜK TAKTİK !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
194
Cevap
0
Favori
24.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yaklaşık 4-5 aydır oynadığım yeni kariyerimin artık bilgilerini paylaşıyım dedim eskisi durmasın ;

1. SEZON :

Transferler ;

Lig ;

Ayrı olarak ilk sezon Galatasaray'a Süper Kupa'da yenildik. Ziraat Türkiye Kupası'nda Bursaspor'u yenerek kupayı kazandık.

2. SEZON

Transferler ;

Lig ;

Süper Kupa'yı Bursaspor'u yenerek kazandık. Türkiye Kupa'sında sıralama turunda Rizespor'a yenilerek elendik.

3. SEZON

Transferler ;

Lig ;

Süper Kupa'da Rizespor'u yendik. Ziraat Türkiye Kupası'nda finalde Galatasaray'a yenildik. Şampiyonlar Ligi'nde finalde Real Madrid'e yenildik.

4.SEZON

Transferler ;

Lig ;

Süper Kupa'yı Galatasaray'ı yenerek kazandık. Ziraat Türkiye Kupası'nı Galatasaray'ı yenerek kazandık. Şampiyonlar Ligi'nden ilk 16'da Arsenal'e kaybederek elendik.

5.SEZON

Transferler ;

Lig ;

Süper Kupa'yı Galatasaray'ı yenerek kazandık. Ziraat Türkiye Kupası'nı Galatasaray'ı yenerek kazandık. Şampiyonlar Ligi'nde grupları 3. bitirip UEFA'ya gittik ve finalde Liverpool'u yendik.

6.SEZON

Transferler ;

Lig ;

Süper Kupa'da Galatasaray'ı yendik. Avrupa Süper Kupa'nı Bayern'e 4-1 yenilerek kaybettik. Şampiyonlar Ligi'ni Bayern'i yenerek kazandık.

FİNAL ;  FM ARTIK 107 GOLLÜK TAKTİK !

7. SEZON ;

Transferler ;

Gençlerbirliği ve Real Madrid'den yediğim kazıkları kar ederek Benfica'ya yolladım Sağ bek sıkıntısı var onu bu sezonluk Zabaleta ile çözeceğim bu yaşında Arjantin ile Dünya Kupa'sını kazandı.

Lig Durumu ;

EFSANE MAÇ ! İLK 11 KADROSU TAMAMEN ALTYAPIDAN İkinci yarı skor için 3 tane as oyuncu aldım ama ;

6 KUPALI EFSANE SEZON ;

NOT: Altyapı ile maça çıktığıma bakmayın o maçtaki kimseyi as takımda kullanmıyorum. Altyapıdan 1 oyuncu kullanıyorum o da kaleci ama o maç için müsait değildi. Milli takımdan dönüyordu. 7 sezon oldu en iyi çıkan oyuncumun potansiyeli 2 yıldız. Halbuki altyapı tesisleri, alt yapı antrenörlüğü harika.

TAKTİK ;

TAKTİK İÇİN TIKLAYIN

LİNK YENİLENMİŞTİR! (03.07.2014)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kandorfeyta -- 25 Temmuz 2014; 1:54:12 >

• taktik dosyasını upload edebilirmisiniz ?
  • Helal olsun gerek transferler gerek taktik
  • Alvarez balantayı bayerne kaptırdım bu sezon psg 45 m ye aldı adamın 5 yıldız potansiyeli var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Taktik dosyanı upload etmeme gerek yok zaten olduğu gibi gösterdim taktiği ama tekrar istersen ederim. @inmyremains

Teşekkürler, bir de yabancı kontenjanı olmasa @mustafa.berk

Balanta'yı ilk sezonun 2.yarısı aldım baya ucuza geldi bence büyük fırsat kaçırdın @ESvED1453
  • quote:

Orijinalden alıntı: kandorfeyta

Taktik dosyanı upload etmeme gerek yok zaten olduğu gibi gösterdim taktiği ama tekrar istersen ederim. @inmyremains

Teşekkürler, bir de yabancı kontenjanı olmasa @mustafa.berk

Balanta'yı ilk sezonun 2.yarısı aldım baya ucuza geldi bence büyük fırsat kaçırdın @ESvED1453

Edersen iyi olur hocam.
  • yabacı kuralı olmasa gerçekten daha büyük başarılar elde edebiliyoruz. yalnız bu oyunun gerçekçiliğini düşürüyor ve beni sıkıyo açıkçası kariyerimi sildim geçen 2018 te falandım. yabancı kuralıyla tekrar başlayacağım finaller bitsin de.

ayrıca taktiğini verebilir misin rica etsem
  • taktik codfather 442
  • antremanda nasıl çalıştırıyosun takımı? bide sezon bası fikstürlerinin ss ini koyabilir misin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: x264

taktik codfather 442

taktik bana ait uydurma zaten 4-4-2 değil
  • TAKTİĞİ KONUYA EKLEDİM İNDİREBİLİRSİNİZ.
  • antremanda nasıl çalıştırıyosun takımı? bide sezon bası fikstürlerinin ss ini koyabilir misin?
  • şu dosyaları neden rar yada zip yaparsanız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fullflavor1977

şu dosyaları neden rar yada zip yaparsanız?

Sistem .tac uzantılı dosyaları kabul etmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: mhmtkyl17

antremanda nasıl çalıştırıyosun takımı? bide sezon bası fikstürlerinin ss ini koyabilir misin?

Antrenmanı ismail kartala birakiyodum orta duzeydeydi.

Kariyeri sildim AB yamali acicam oyunun anlami kalmadi. Zaten kontenjan gercekde de onumuzde ki iki sezon icinde kalkar. 5 yabanci cok zor oluyor.

• Test edelim bakalım taktiği.
  • quote:

Orijinalden alıntı: In My Remains

Test edelim bakalım taktiği.

umarım işe yarar
  • hocam işe yarayıp yaramadığını söylesen?
  • quote:

hocam işe yarayıp yaramadığını söylesen?

2-3 Maç deneme şansı bulabildim.Büyük takımlara karşı oynarken kontradan gol yeme sorunu var onun dışında taktik gayet güzel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: In My Remains

quote:

hocam işe yarayıp yaramadığını söylesen?

2-3 Maç deneme şansı bulabildim.Büyük takımlara karşı oynarken kontradan gol yeme sorunu var onun dışında taktik gayet güzel.

teşekkürler yorum için. takım alışınca büyük takımlara karşı da iyi oluyor gerçi o kariyeri sildim

gerçi yine kendi taktiğini kullanırsın böyle anlamı olmaz pek kendi taktiğini kullanmadan
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.