Şimdi Ara

İlk İzlenim: Ryse Son of Rome

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
1.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Xbox One'ın çıkış dönemindeki en iddialı yapımlarından biri olan Ryse: Son of Rome'a incelemesinden önce kısaca göz atıyoruz.

• 1080p görüntü kalitesinde ekleyebilirseniz daha güzel olur sanki videolar..

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Telefonda açamıyorum :\

• Ön inceleme için teşekkürler Oyunun Walkthoughlarını izledim ve şunu söylemem gerek her ne kadar grafikler güzel olsa da hikaye anlatımı da orta seviyede de olsa oyun 'Katlet Ve İlerle' anlayışıyla gidiyor...Bütün oyun boyunca boş boş önümüze atlayan ve gereğinden fazla olan düşmanları kesmekten başka bir şey yapmıyoruz...Ee bir süre sonra insan sıkılıyor tabi...Şahsen ben izlerken sıkıldım oynasaydım daha da sıkılacağımdan eminim bir kaç video izlerseniz ne demek istediğimi anlarsınız Ryse Son Of Rome klasik bir Crytek oyunu adamlar hiç çizgilerini bozmamışlar

• Crytek ve Harika grafikleri ne diye bilirim ki ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mementopolis -- 9 Ocak 2014; 18:45:59 >
  • Bu arada video da ki bolumlerde iki tane easter egg kacirdiniz bi yuzuklerin efendisi easter egg'i bir de kral arthur easter egg'i vardı

• İnceleme için teşekkürler. Görsel olarak şahane. Efsane olabilecekken sadece görsel bir şenlik olarak kalmış. Darısı 2. oyuna diyelim. Hatalarından ders çıkarmaları lazım.
    Bu arada Xbox One incelemesi yapılacak mı ???

• bu arada bu kadar crytek kötülemek amacınız nedir onu anlamıyorum cok bilyorsanız buyrun beyler siz yapın sonuc adamlar bişiler yapmaya calısmız bu oyun ps4 gelseydı bu kadar köt oyrum olabilrmıydı ??

• Crytek , grafik motorunun reklamını çok iyi yapıyor ...

Arkadaş gerçekten muazzam bir tema , muazzam tasarımlar görseller yapmışsın ama oyununun geri kalanı bu söylediğim özelliklerin yanına yaklaşamamış ...

İşte yeni neslin en korkutucu yanı bu , firmaların elinde daha iyi donanımlı konsollar var ancak bunu büyük oranda görsellik için harcıyorlar , Bilgisayar tarafında da durum aynı sadece büyük değişim ve gelişimi Ekran kartı sektörü yaşıyor...

Bu işin hakkını veren firmalar çoğalması dileğiyle ,
  • Grafikleri pc kadar iyiydi demek konsol için yapmak isteyince yapabiliyorlarmış.GTA 5 nasıl gözükecek çok merak ediyorum.
  • Oyun kasım kasım kasılıyormu yoksa bana mı oyle geliyor

• grafik güzel hoşuma gitti cok az oyun var kötü olan bu

• Grafikleri dışında hiç birşeyi olmayan bir oyun aynı crysis gibi.

• Videoya neden 1080 p eklenmediğini çözebilen var mı
  • açık dünya olsa yeni nesil bu grafikleri kaldıramaz gow tarzı çerezlik oyun
  • Crytek crysis 1 den sonra çok bozdu.

• saçma salak
  • Millet oynadı bitirdi bu oyunu inceleme yeni geliyor..Allahım sen BSC'nin akibetini koru!

• quote:

Orijinalden alıntı: carlosolivera31

bu arada bu kadar crytek kötülemek amacınız nedir onu anlamıyorum cok bilyorsanız buyrun beyler siz yapın sonuc adamlar bişiler yapmaya calısmız bu oyun ps4 gelseydı bu kadar köt oyrum olabilrmıydı ??

hayır olmazdı dünyanın en iyi oyunu olmakla birlikte dünyanın en iyi grafikli oyunu olurdu.
  • Benim oynadığım zamanla neredeyse aynı XBOX ONE şöyle kötü böyle kötü dediler oyun teknoloji demosu gibi olmuş fakat oynanabilirlik çok kötü keşke güncelleme getirip adam akıllı bir sisteme geçseler bu hali çok kötü ...

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.