Şimdi Ara

LCS Heyecanı 14 Ocak’ta Başlıyor! (148. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.465
Cevap
18
Favori
68.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kitraxx

quote:

Orijinalden alıntı: I need $

quote:

Orijinalden alıntı: Unchangeable

allstarda diamond nasıl amazingden fazla oy almış ilginç amazing açık ara avrupadaki en iyi ormancı

Hangisinin daha iyi olduğu tartışılır elbet ancak allstar dediğin olay popülerliğe bakar şu anda kim daha iyi yada kötü olduğuna değil.

riotun yaptığı hata oylamanın sonuçlarının açık olmasıydı ilk 2 gün oylama gayet duzgundu 1 rekkles 2 diamond 3 froggen , fakat bunu gören fnatic fanları reklesa yada diğer kişilere oy vermeyı bırakıp pekeye atmaya başladılar eğerki sadece populerite olsaydı emin ol diamond giderdi pekenin yerine. aynı şekilde çoğu gambit ve fnatic oyuncuları ilk 10 da bile değilken gün geçtikce ilk 10 a doluşmaya başladı hepsi

+1 her gün xpekeye bastım

• ohhhhhhhhhh beee zorlu oldu ama güzel oyundu
  • vee All yarı finalde
  • go alliance go
    birde fnatici tokatlarsak kimse durduramaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DEHHANI -- 15 Nisan 2014; 21:47:57 >
  • Roccat şiir gibi oynadı ilk oyunu
  • Darien'den süper bir oyun daha.
  • Darien'le olmuyor be birader be olmuyor be olmuyor anlayın artık olmuyor be
  • Kassadin bir işe yaramadı. Son 10dksını izleyebildim o ara için konuşuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu maçta kassadinin ne kadar çöp olduğunu tekrar gördük.
  • Fnatic maçları ne zaman bilen var mı?
  • Duo lane fena oynamadı ama Darien her zamanki gibi... Çok zarar veriyor takıma.. Diamond'da kötüydü beklenmedik şekilde. Gambit hep meta dışına çıktığı için kaybediyor bide Darien yüzünden.. Bu kadar önemli maçta yerin dibine sokulmuş bir Kassadin oynanır mı ? Bide ryze'a yakın bir buildle ....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chuckly

Fnatic maçları ne zaman bilen var mı?

Yarın saat 7'de All ile.
  • Gambit ne zaman meta dışı tercihler yapsa kaybediyor.Tamam eyvallah bir şeyleri değiştirmeye ve göstermeye çalışıyorsunuz da önemli maçlarda bari metaya uygun tercihler yapın.
  • Darien yine İrelia aldı.
  • gambit bitsede gitsek havasında
  • bir insan her oyun mu feedler abi
  • Daha 9 dakika oldu.Darien 1-4 oynuyor.Hadi ilk maç aldın İrelia kötü oynadın,2.maç niye alıyorsun aynı şampiyonu?
  • Gambit gerçekten felaket LCS keyfi yok maçta oynayanların Gambit'li olduğundan bile şüphem var
  • Bu takım Edward'ı gönderdi ve pişman oldu.. Edward döndü ve hala kötü.. Genja şimdilik iyi görünüyor ama Darien tamamen facia. İnsanlar tavırlarını seviyor olabilir ama Şu an tamamen zarar veriyor. Oynayacaksa vericeksin Shen takıma bi faydası olcak yoksa hiçbir halta yaramıyor.. Shen de şu an yasaklı durumda lcs'de.. Yani sonuçta Darien varsa tamamen zarardasın !!
  • hala anlamış değilim Darien nasıl bu takımda?
    geçen oyun dışında -ki izlemedim ilk maçı- adamın düzgün oynadığı bir maç bile yok. Oyun başında yaptıkları taktik baya şaşırttı beni ama orada da beleş 2kill verdiler. işte bunlar hep darien.
  • 
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.