Şimdi Ara

CES 2014: Yellow Jacket'dan iPhone 5 ile 5S'i şok cihazına çeviren yeni kılıf

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• CES 2014: Yellow Jacket'dan iPhone 5 ile 5S'i şok cihazına çeviren yeni kılıf

Teknolojinin geldiği son noktayı gördüğümüz CES 2014 fuarı kapsamında tanıtılan ilginç ürünlerin başında gelen Yellow Jacket'ın yeni kılıf modeli, iPhone 5 ile iPhone 5S'i şok cihazına çeviriyor.

Daha önce iPhone 4 / 4S için de benzer bir kılıf hazırlayan Yellow Jacket, CES 2014 fuarında tanıttığı yeni ürünüyle ise artık iPhone 5 ile iPhone 5S sahiplerini de koruma altına alabiliyor. Üzerinde bir elektro şok cihazı yer alan kılıf, 650,000 volt gücünde bir enerji verebiliyor ve pembe, kırmızı, mavi, yeşil ve gri olmak üzere beş farklı renk seçeneğiyle elde edilebiliyor. Kılıfın sersemletici silah kısmı istenirse çıkartabiliyor, LED ışık sistemiyle kılıfın enerji düzeyi devamlı olarak kontrol edilebiliyor ve aynı zamanda dahili bataryasıyla telefonları da şarj edilebiliyor.

Satış fiyatları açıklanmayan iPhone 5 ve iPhone 5S uyumlu Yellow Jacket kılıfların, 2014 kış aylarında satışa sunulacağı açıklanan bilgiler arasında.

• iphone'nun pili yetmez ona.

• Kılıfın ABD satış fiyatı 98$. Alacaklara duyrulur :)
  • ister istemez kendimi googleda şok cihazı ararken buldum
  • Pahalılı bir yana, İphone'u çok kalınlaştırmış:)

• O kalınlığa 9mm filan sığdırsalardıda bileye benzeseydi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yasal mı acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

iphone'nun pili yetmez ona.

iPhone'nin piliyle çalışmıyor ki; tam tersine kendi piliyle ihtiyaç durumunda iPhone'yi de şarj bile edebiliyor. Haberi tekrar okuyalım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saçma her ne olursa olsun saçma küçücük çocuğun eline geçerse ne olacak...

• Bu bölümde konu basıp ortalamayı düşüren tek kişi sensin. Farkındasındır umarım.
  • Şok cihazı aparatına gerek yoktu , o dandik telefona 2500 lira verseydim zaten şok geçirirdim

• quote:

Orijinalden alıntı: webdh

Şok cihazı aparatına gerek yoktu , o dandik telefona 2500 lira verseydim zaten şok geçirirdim

2500 değil ya hadi senin hatrını kırmayalım, 2500 olsun.

2500'e alıp şok olup dandik telefonla en ufak bir kasılma, yığılma, takılma, donma olmaksızın gezip 2-3 yıl boyunca 2200'e satmak mı iyidir yoksa 2500'e dandikroidli bir cihaz alıp şok olmayıp habire takılma, donma, kasılma, yığılma, adamı çileden çıkarma, kamerayı arkadan öne çevirirken mal gibi ortada kalma; ulan say say bitmez be, neyse birkaç ay içinde 1000 TL'ye zar zor satmak mı iyidir?

Her konuyu illa trolleyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: MuratbanK

quote:

Şok cihazı aparatına gerek yoktu , o dandik telefona 2500 lira verseydim zaten şok geçirirdim

2500'e alıp şok olup dandik telefonla en ufak bir kasılma, yığılma, takılma, donma olmaksızın gezip 2-3 yıl boyunca 2200'e satmak mı iyidir yoksa 2500'e dandikroidli bir cihaz alıp şok olmayıp habire takılma, donma, kasılma, yığılma, adamı çileden çıkarma, kamerayı arkadan öne çevirirken mal gibi ortada kalma; ulan say say bitmez be, neyse birkaç ay içinde 1000 TL'ye zar zor satmak mı iyidir?

Hocam ne cevap yazarsan yaz sırf cevap aldı diye sevinen tipler var. Değmez...

• quote:

quote:

2200 e satmamı dediniz ben mi yanlış anladım. Arkadaşım geçen sene 2000 lira para vererek İp5 aldı , bu hafta birisine 1100 tl den sattı. 1 yıl içinde yarı yarıya fiyatı düştü. Sen seneye byük ekranlı ip6 çıktığında ip5 ve 5s lerin hala popüler olacağını mı düşünüyorsun ?

Ben sana söyliyeyim , 5s şimdiye kadar ki fiyatı en hızlı düşen iphone olacak. Görünen köy klavuz istemez.

• SturdyHead S kullanıcısına yanıt
    Yok hocam ne sallayacağım. Lakin arada böyle cevap veresi geliyor insanın. Hayır kullanmasak bize yutturacaklar. 3-4 ay Galaxy S4 kullandım da bir daha tövbe ettim, 3310 daha hızlıydı.

• webdh kullanıcısına yanıt
    Hacı dediğin doğru. Lakin iOS 7'ye geçen iPhone 5'ler için doğru. Bendeki iPhone 5 iOS 6.1.4'te ve şu anda 1700-1800 TL verip almak isteyenler var. Hele ki jailbreak da çıkmışken aldığım fiyat olan 2049 TL'yi verseler yine satmam.

Diğer taraftan 5S'nin fiyatlarının hızla düşmesi ve özellikle de iPhone 6'nın büyük ekranlı çıkması durumunda şu anki cihazların hemen hemen hepsinin fiyatlarının feci bir düşüşe geçeceği konusunda seninle hemfikirim. Velev ki iOS 8 adam gibi olursa işte o zaman şu anda bu cihazları elimizden çıkarmadığımız için pişman oluruz. Yine de sorunsuzca kullandığımız süre kârdır gözüyle bakarız.

• quote:

Hacı dediğin doğru. Lakin iOS 7'ye geçen iPhone 5'ler için doğru. Bendeki iPhone 5 iOS 6.1.4'te ve şu anda 1700-1800 TL verip almak isteyenler var. Hele ki jailbreak da çıkmışken aldığım fiyat olan 2049 TL'yi verseler yine satmam.

Diğer taraftan 5S'nin fiyatlarının hızla düşmesi ve özellikle de iPhone 6'nın büyük ekranlı çıkması durumunda şu anki cihazların hemen hemen hepsinin fiyatlarının feci bir düşüşe geçeceği konusunda seninle hemfikirim. Velev ki iOS 8 adam gibi olursa işte o zaman şu anda bu cihazları elimizden çıkarmadığımız için pişman oluruz. Yine de sorunsuzca kullandığımız süre kârdır gözüyle bakarız.

Eğer ios 8 İos7 tarzında bir arayüzle gelirse , iphone efsanesi bitmiş demektir. Telefonu resmen çoçuk telefonuna çevirdiler.

• Cepteyken çalışıp oramızı buramızı yakmasın alet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • webdh kullanıcısına yanıt
    Hocam iOS 7'nin o iğrenç teması, ikonları ve bembeyaz sayfalarıyla inan bana pek çok android fanından daha fazla nefret edenlerdenim iOS 7'den.

Lakin gel gelelim ki Jailbreak ve Winterboard diye bir şey var tema ve ikon değişimleri için.

Bu arada android serisinden çöp diye bahsettim. Ancak Note serisini bu durumda. Hariç tutuyorum. O kadar büyük olmasa ve cebimde rahat taşıyabilseydim her daim Note serisi kullanırdım. Apple sevenlerdenim ama açıkçası Note serisinin yanında iPhone'ler çöp durumuna düşüyor.

• Bir şoklamadığı kalmıştı zaten.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.