Şimdi Ara

Candy Crush Saga bir iki ay içerisinde Windows Phone'a gelebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Candy Crush Saga bir iki ay içerisinde Windows Phone'a gelebilir

Geçen yılın en çok kazandıran mobil oyunlarından birisi olan Candy Crush Saga halen Windows Phone ekosistemine adımını atmış değil. 

Ancak Microsoft içerisinden sızdırılan bilgilere göre Candy Crush Saga en geç Mart ayı sonlarında Windows Phone ekosistemi için yayınlanmış olacak. iOS ve Android platformunda 500 milyondan fazla indirilen oyun yapımcısını da zengin etmişti. Oyun ücretsizken sanal güçlendirmeler para ile satılıyordu.

Ayrıca geçen yıl yayınlanan ve ekosistemde halen mevcut olmayan Angry Birds versiyonları da aynı dönemde oyunseverlerin beğenisine sunulacak.

• Bari wp için gelmesin mal etti insanları bu oyun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 12 TL olur artık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gelmesin

• indirip 1 verip silecem .sanki çok önemli bir haltmış gibi. basit bir oyunu bile kac zamandır getiremediler.
  • Arkadaşın telefonda aldığım zevki alamam.

• hadi gene iyisiniz

• Benim çok beklediğim Bi oyun değil ama popüler oyunların gelmesi iyidir. Ha eğer 512 MB desteği ile gelmeyecekse hiç gelmesin.

• Gelebilir, oda kesin degil yani.

• Bu windows phone platformuna uygulama yazmak çok mu uzun süren karmaşık bir süreç ki böyle uzun zamanlarda yapılıyor ben anlam veremiyorum. Umurumda değil oyunların gelip gelmemesi ama, böyle basit gibi görünen oyunların da aylardır gelmemesine hayret ediyorum.
  • Bu oyun bi ben mi sevmedim ?

• Guzel bir oyun değil

• Bu boktan oyun hiç gelmesin , wp o kadar ayağa düşecek bir işletim sistemi değil

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nokia'nın geçen gün yaptığı bir açıklama bana bayağı umut verdi. Özellikle 8.1 sonrası için: "2013'de asıl amaç uygulamaları getirmekti, şimdi sıra onları mükemmel yapmakta." Aslında mağazada ismen var olan uygulamalar bile çok büyük sıkıntılara sahip. Ben WP'nin geliştiricileri biraz kısıtladığını düşünüyorum. Bunların da 8.1 ile kalkacağı konuşuluyor. Şubat-Mart ayında tanıtılacak bir 8.1'in üstüne çok şeker olur Candy Crush. Ben oynamam ama oynayan için güzel olacaktır.

Yine de tekrar belirteyim, 1 milyara yakın bir para verecekseniz, WP almayın. Aceleniz yoksa bekleyin. Android şu an en iyi alternatif telefonu kurcalamayı sevenlere. Kapalı işletim sistemi daraltıyor bir yerden sonra.
  • Gelmiş yine "kaç ayda geldi"ciler.

Geliyor işte hepsi teker teker. Eksik oyun bir minecraft denilebilir şu an. Gameloft'un oyunları Windows Phone için aynı zamanda çıkıyor zaten. EA de aynı şekilde Xbox desteği sunduğu için oyun biraz geç geliyor çünkü Real Racing 3 Xbox şeklinde gelirse Windows Pro(x86) için de çıkması gerekir ki bu zaman alıyor

• TurboCore gene avukatlığa soyunmuş :D
  • Bu çöp yerine CoC gelsin artık.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.