Şimdi Ara

Android işletim sistemli Nokia akıllı telefonunun ekran görüntüleri ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
762
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Android işletim sistemli Nokia akıllı telefonunun ekran görüntüleri ortaya çıktı

Rafa kalktığı iddia edilen ancak son günlerde yoğun bir şekilde sızıntılarına şahit olduğumuz Android işletim sistemli Nokia Normandy veya A110 modelinin bu kez ekran görüntüleri ortaya çıktı.

Evleaks tarafından sızdırılan görseller modelin üzerinde çalışan modifiye edilmiş bir Android arayüzünü gösteriyor. Görsellerde bir bildirim merkezi, çağrı ekranı ve Skype uygulaması göze çarpıyor. 

Cihazda kullanılan işletim sisteminin gayri resmi olduğu belirtiliyor. Yani Google Play erişimi yok ve Haritalar, Gmail, Chrome gibi uygulamalar da ön yüklü gelmiyor. Ancak üçüncü taraf uygulamalara erişimin oldukça kolay olduğu dile getiriliyor. Benchmark skorlarına yansıyan Normandy modelinde Android 4.4.1 sürümünün kullanıldığı görülmüştü.

Nokia'nın bu cihazı satışa sunup sunmayacağı konusunda halen net bir bilgi yok. Ancak bazı kaynaklar bu cihazın Asha serisine ait güncellenmiş bir arayüz kullanan yeni bir model olacağını ifade ediyor. 

Kaynak:http://www.technobuffalo.com/2014/01/08/nokias-modified-android-ui-leaked-in-new-photos/

• Nokia yaparsa iyisini yapar. Google play olmadan iş yaramaz mı?
    Fake gibi duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HAKANANKARA1975 -- 9 Ocak 2014; 9:18:27 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Hadi " NOKİA " şaşırt ve krallığına geri dön be gülüm.

• MS cihazlar bölümünü satın aldı Nokia hangi iradeyle androidli cihaz yapacak gerçekleşmesi mümkün değil MS izin vermez.

• Asha modellerine benziyor. Gerçek olduğunu sanmıyorum. Nokia ille de Android telefon çıkaracaksa daha ince ve hafif ve büyük ekranlı modeller çıkarmalı. Kameradan da taviz vermemeli. Yoksa yeterince Android model var zaten piyasada.
  • Nokia ve Apple. Bu iki markaya her konuda güvenirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: web101

MS cihazlar bölümünü satın aldı Nokia hangi iradeyle androidli cihaz yapacak gerçekleşmesi mümkün değil MS izin vermez.

Bilip bilmeden işkembeden sallamayın be.

Nokia'nın sadece amiral gemileri Microsoft tarafından yönetiliyor artık. Asha modellerine S60 yerine android koyacak, tüketiciler ucuz yoldan Nokia tadacak ve bu cihazların geliri Lumia Ar-Ge'sine harcanacak, Ashayı beğenenler Lumia alacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurboCore

quote:

MS cihazlar bölümünü satın aldı Nokia hangi iradeyle androidli cihaz yapacak gerçekleşmesi mümkün değil MS izin vermez.

Nokia'nın sadece amiral gemileri Microsoft tarafından yönetiliyor artık. Asha modellerine S60 yerine android koyacak, tüketiciler ucuz yoldan Nokia tadacak ve bu cihazların geliri Lumia Ar-Ge'sine harcanacak, Ashayı beğenenler Lumia alacak.

Asha dediğin serinin 400-500 üzerinde cihazı yok.O fiyatta Android deneyimi ?

• Microsoft çift işletim sistemi kullanacak ve wp8 in Android'den üstün olduğunu gösterecek. Android sayesinde Android kullanıcılarına da wp8 tattıracak.

Wp8 jailbreak ile Android'de üstünlük kurabilir. Android kullanmaktaki asıl amacımız istediğimiz gibi özelleştirebilmekti. Eğer Bootloader kilidi koymazlarsa tam olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ToisAndro -- 9 Ocak 2014; 10:27:59 >
  • Çift sim kartlı olduğu nedense belirtilmemiş ne bu haberde ne de kaynak haberde.

• markalar işletim sistemleriyle özdeşleşiyor.ana iş kolu olarak wp olan bir marka çizgisi dışına çıkarsa o modelde başarı elde edemez.samsung ve htc wp modellerinin durumu ortada.ikisinin de elinde patladı.nokia ne diye böyle bir macera içine atıyor kendini.zaten zor bela küllerinden doğup piyasada kendini ispatlamaya çalışıyor.
  • quote:

quote:

Sen MS Ceo'su musun?
  • nokıa da androıde gectı. buda androıdın buyuklugunu gosterır :D :D :D.(D.K)

• sanki yazılım windows temalı duruyor nokia duruşunu bozmamış anlaşılan ama yeni giriyor bu pazara hataları olacaktır nokia güvenim tam en son kullandığım tel
    c6-01 telefonu allah bilir onlarca defa yere düşürdüm tel tık bile demedi ekranda koruyucu olmamasına ragmen bi çizik bile yok adamlar sağlam yapıyor telefonu

• Nokia senin androidli telefonuna gurbannnn
    Yapta alakk
    Android işletim sistemli Nokia akıllı telefonunun ekran görüntüleri ortaya çıktı

• Nokia yaparsa en iyisini yapar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Sen MS Ceo'su musun?

http://techcrunch.com/2013/09/03/nokias-licensing-its-name-to-microsoft-but-its-free-to-keep-building-hardware-and-could-even-dial-up-to-mobile-devices-again-by-january-2016/

madem körsün buyur kardeşim

That effectively makes it sound like the Nokia brand will not be attached to new smartphones and higher-end feature phones produced by Microsoft. As for how “Nokia” may get used in those S30 and S40 mobile phones, that’s not specified: it could be on the devices, but it could just be in how the phones are marketed.

• Bana ne sen önce üslubunu düzelt
  • Bu Nokia satılmadı mı? MS ismin devam etmesini mi istiyor?

• Nokia yaparsa en kralını yapar.Samsung ve sony şu arayüz ve tasarımı yapabilse biz samsungta alırız sonyde.Sıkıntı değil.Ama androide geçmem için nokianın telefon yapması gerek yoksa iş yok diğerlerinde.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.