Şimdi Ara

RUST [ANA KONU] (22. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.780
Cevap
35
Favori
155.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler oyunda tamir nasıl yapılıyor? silahları deyil mesela duvarları falan nasıl tamir edicez yada kazıkları? wideoda oldugu gibi?

http://www.youtube.com/watch?v=Roq60prhvHU
  • quote:

Orijinalden alıntı: cellat87

beyler oyunda tamir nasıl yapılıyor? silahları deyil mesela duvarları falan nasıl tamir edicez yada kazıkları? wideoda oldugu gibi?

http://www.youtube.com/watch?v=Roq60prhvHU

video a bakmadım da odunu skillbara koyup tamir etmek istediğin şeyin önüne gidip basıyorsun
  • Arkadaşlar Rust Gerçekten Çok Eğlenceli Ve Zevkli Bir Oyun Almayı Düşünen Bütün Arkadaşlara Şiddetle Tavsiye Ederim Kötü Yorum Yapan Arkadaşları Nedense Anlayamıyorum Şuanda Eksikleri Olan Bir Oyun Ama Güncellemelerle Düzeliyor Ve Dahada İyi Yerlere Geleceğine İnanıyorum 15.000 Adet Satan Bir Oyun Daha Alfada İleride Fiyatı Yükselecek Almayı Düşünen Arkadaşlar Eminim Pişman Olmayacaktır.

Yeni Başlayan Arkadaşlar Veya Türk Sunucusu Arayan Arkadaşları Sunucumuza Bekleriz Sürekli Online Admin Ve Yeni Başlayan Arkadaşların Sürekli Yanındayız Bütün Ayrıntıları İle Anlatıyoruz Türk Arkadaşlarımızı Bekliyoruz.
    Sunucu 25.03.14 Saat 22.30'da Açılmıştır.

net.connect 188.138.16.76:28715 Ip Adresinden Giriş Yapabilirsiniz.

Bütün Donanım Haber Misafirlerine İyi Günler Dilerim.

Admin Nemesis

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rust-TR -- 26 Mart 2014; 23:03:52 >

• Arkadaşlar oyunun optimizasyonu nasıl, almayı düşünüyorum ama kaldırmaz diye korkuyorum.
    Sistemim:
    intel dual core 2.5 ghz
    Nvidia GF210 (O.C)
    2 GB ram

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sbaran

Arkadaşlar oyunun optimizasyonu nasıl, almayı düşünüyorum ama kaldırmaz diye korkuyorum.
    Sistemim:
    intel dual core 2.5 ghz
    Nvidia GF210 (O.C)
    2 GB ram

O sistemle biraz zor gibi bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sattığım oyunlar arasında en popüleri bu oyun olduğundan bir bakayım neler dönüyor forumda diyerek başlığı takibe aldım. Hiçbir arkadaşı olmayan, solo hardcore player sınıfına giren bir kişi için önerilebilir mi bu oyun? Tavsiyelerinizi bekliyorum. Keyifli oyunlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beybifeys

Sattığım oyunlar arasında en popüleri bu oyun olduğundan bir bakayım neler dönüyor forumda diyerek başlığı takibe aldım. Hiçbir arkadaşı olmayan, solo hardcore player sınıfına giren bir kişi için önerilebilir mi bu oyun? Tavsiyelerinizi bekliyorum. Keyifli oyunlar.

Slm senden aldim oyunu lakin nekadar hard core oalsanda yada daha usyu olsan bile hicbisey farketmiyor kisaca mecbur yaninda bir yada 2 kisi olmasi lazim yoksa oynanmiuor oyun. Bu arada oynamaya karar werirsen oynariz beraber zaten eklisin steamda pm at yeter :)

• quote:

Sattığım oyunlar arasında en popüleri bu oyun olduğundan bir bakayım neler dönüyor forumda diyerek başlığı takibe aldım. Hiçbir arkadaşı olmayan, solo hardcore player sınıfına giren bir kişi için önerilebilir mi bu oyun? Tavsiyelerinizi bekliyorum. Keyifli oyunlar.

bu oyun solo oynanmaz
  • cellat87 kullanıcısına yanıt
    Öyleyse maceram başlamadan bitti demektir :) Teşekkür ederim objektif değerlendirmeleriniz için. Arkadaş çevrem bu tarz oyunlar konusunda çok sığ düşüncelere sahip olduğundan MMO maceramın en uzun sürdüğü oyun lise yıllarımda oynadığım Ultima Online oldu. Onun dışındaki oyunlar genelde en fazla 1 yıl sürdüğünden artık ben de pek sıcak bakmıyorum bu tarz oyunlara balıklama atlamıyorum.
  • quote:

Öyleyse maceram başlamadan bitti demektir :) Teşekkür ederim objektif değerlendirmeleriniz için. Arkadaş çevrem bu tarz oyunlar konusunda çok sığ düşüncelere sahip olduğundan MMO maceramın en uzun sürdüğü oyun lise yıllarımda oynadığım Ultima Online oldu. Onun dışındaki oyunlar genelde en fazla 1 yıl sürdüğünden artık ben de pek sıcak bakmıyorum bu tarz oyunlara balıklama atlamıyorum.

Ama bu oyuna mmo diyemeyiz tam olarak cogunlukla fps bir oyun yada strateji :) kur evini gelistir kendini ver coskuyu seklinde

• quote:

Orijinalden alıntı: cellat87

quote:

Ama bu oyuna mmo diyemeyiz tam olarak cogunlukla fps bir oyun yada strateji :) kur evini gelistir kendini ver coskuyu seklinde

MMO zaten ön tanımlamadır. Massively Multiplayer Online teriminin kısaltmasıdır ve türkçesi Çevrimiçi Devasa Çok Oyuncu demektir. MMORTS veya artık MMOFPS diyebilirsiniz kategorize etmek için o zaman, çünkü anladığım kadarıyla oyun devasa bir haritada çevrimiçi birçok oyuncunun birarada bulunmasıyla oynanıyor.

• Evet oyun kategorisinde mmofps sınıfıda dahil bu oyun .
  • Oyuna Yeni başlayanlar ve başlayacak olanlar için RUST REHBER

RUST ÖĞRENİYORUM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karaoglan_61 -- 28 Mart 2014; 13:38:57 >
  • arkadaşlar niye güncelleme gelmedi günlerdir
  • Takımı olupta takımına oyuncu arayan varmı acaba ?
  • Beyler 9mm pistol yapıcam onun içinde metal fragment low quality metal falan yapmam lazım nasıl yapabilirim acil yardıma ihtiyacım var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Freddiew

Beyler 9mm pistol yapıcam onun içinde metal fragment low quality metal falan yapmam lazım nasıl yapabilirim acil yardıma ihtiyacım var.

craft bölümünde var oda 15 tane metal fragment istiyor yani toplam 150 metal fragment lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-96B6D01A8 -- 28 Mart 2014; 19:45:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: By Trex

quote:

Beyler 9mm pistol yapıcam onun içinde metal fragment low quality metal falan yapmam lazım nasıl yapabilirim acil yardıma ihtiyacım var.

craft bölümünde var oda 15 tane metal fragment istiyor yani toplam 150 metal fragment lazım

Öncelikle cevabınız için çok teşekkürler... fakat benim asıl sorunum metal fragment bulmak, yani furnace lazımmış herhalde onu yaptım ama nasıl yakacağımı anlayamadım tam olarak.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: By Trex

quote:

Öncelikle cevabınız için çok teşekkürler... fakat benim asıl sorunum metal fragment bulmak, yani furnace lazımmış herhalde onu yaptım ama nasıl yakacağımı anlayamadım tam olarak.

taşlardan topladığın metal ore leri sobanın içine atıyon yani o furnace nin odun koyup yakıyorsun yavaş yavaş metal fragment dönüşüyor

• Rust mu DayZ mi ?
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.