Şimdi Ara

RUST [ANA KONU] (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.780
Cevap
35
Favori
155.398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mert1905x kullanıcısına yanıt
    Kardeşim 20 kişi falan oynamıyorum ben 60-70 kişi oynuyorum bir , ikincisi artık rust falan oynamıyorum zaten . Heralde bizde sorun var ki 300-500 kişilik sunucular cok 100 kişi ve altı sunucular az .

Her oyunda ideal oyuncusu bana göre mapin yapısına ve büyüklüğüne göre ölçülür ve 166 saat rust oynayarak anladığım kadarıyla 100 kişi üstünde her saniye bir adam görülüyor ve oynanmıyor çok istiyorsan bunu gidip call of duty serisinden bir oyun al oyna , görünen o ki bu oyun sana göre değil . İnsanları kışkırtmayı bırak kendi düşünceni başkalarına karışmadan söyle , isterse 5 kişi oynar isterse 1000 kişi .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ILosMasTeR -- 9 Mart 2014; 20:13:22 >
  • ILosMasTeR kullanıcısına yanıt
    Benim anlamadıgım neden oyun ile ilgili sorular soruldugunda birinin annesine küfür etmişizde o cevap yazıyormus gibi cevapalr yazılıyor bu konuda ? :) Bana göre veya degil bundan sanane ben bir soru soruyorum bilirsen cevaplarsın bilmezsen cevaplamaz okur geçersin. ben bu oyun bana göremi diye sanamı soruyorum ? ister 166 saat oyna ister 4666 saat oyna bizene. demekki map kucuk bukadar basit dersinki mapler okadar oyuncuyu kaldırcak durumda degil biter gider. hangi cod oyununda bir mapde 300 kişi var ?..Cod vs ile bu oyunların ne alakası var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert1905x

Benim anlamadıgım neden oyun ile ilgili sorular soruldugunda birinin annesine küfür etmişizde o cevap yazıyormus gibi cevapalr yazılıyor bu konuda ? :) Bana göre veya degil bundan sanane ben bir soru soruyorum bilirsen cevaplarsın bilmezsen cevaplamaz okur geçersin. ben bu oyun bana göremi diye sanamı soruyorum ? ister 166 saat oyna ister 4666 saat oyna bizene. demekki map kucuk bukadar basit dersinki mapler okadar oyuncuyu kaldırcak durumda degil biter gider. hangi cod oyununda bir mapde 300 kişi var ?..Cod vs ile bu oyunların ne alakası var.

Bu oyunun haritasında toplam 10 tane falan kaynak bölgesi var.Kaynak bölgesi dediğim odun taş ve hayvanı kastediyorum.Bu bölgelerden birine yerleşmek zorundasın.Yani bi server maximum 30 kişilik olursa her bölgeye 3 kişi düşer , birbirini yemezsen herkese yeter.Ama 50-60 kişi olunca kavga başlıyo.Ben mesela en kalabalık serverı seçtim geçenlerde.90 kişi vardı.Ama ben sabah erken saatte oynadığım için etrafımdaki 10 katlı binaları olan insanlara rağmen kendime 3 katlı bina yapabildim.Çünkü sabahları in cin top oynuyo.Kalabalık zamanda girersen daha iki odun toplamadan kafana mermiyi yersin.

• kingman29 K kullanıcısına yanıt
    Sagolasın hocam güzel acıklaman için sonunda adam gibi yazan biri cıktı.Peki merak ettigim şey zaten birbirini dagıtmak degilmi amac? yani herkesin birbirini yemesi daha zevkli degilmi ? yoksa dayzden farklı bir mantıgımı var .okdugum kadarı ile kur savun gibi şeyler yazılmıs detaylı bir video inceleme bulamadım
  • Allah sabır versin ya bu toplulukta olmasaydım keşke diyorum başkada birşey demiyorum .
  • konuyu canlandıralım oynayan oynamayı düşünen.

oyun alfada böyle ise full'de akar gider.
  • Arkadaşlar uzun soluklu bir Rust serisi planlıyorum. Amacım deneyimli ya da çok deneyimli olmayan bu konu pek mühim değil bir gruba dahil olmak ya da yavaştan bir grup oluşturmak. Aramızda Role-play tabanlı ancak server olarak PVE olması şart değil pvp basedda olabilir bir serverda başlamayı, oynamayı, düzen kurmayı planlıyorum.. DayZ konusundan ya da youtube kanalımdan naçizane tanıyanlar olabilir o yüzden linkimide buraya bırakayım. Yakın süre içerisinde cevap verip, kısa bir zamanda grubu oluşturup oyuna dahil olursak çok iyi olur.

https://www.youtube.com/user/MDevotchkaGaming || Steam nickim: Lavi 'dir. prettyvanilla yazarakta aratabilirsiniz. Sarı bir kupa olacak profil resmimde.

• KingdomOfH3aven kullanıcısına yanıt
    Rp yerine direk aksiyon düşünseydiniz bende alabilirdim oyunu böyle grupca oynayacak olanlarolursa bende başlayabilirim ama sadece pvp agırlıklı oynancaksa :)
  • mert1905x kullanıcısına yanıt
    PvP oynamak seyir zevki olarak daha fazla içerik sunduğu için size katılmamak elde değil lakin oyunun doğasına aykırı olmaması için RP öğelerini de oyun stilimizin içine katmak istiyorum yoksa tabii ki pvp olacak, olmalıda ancak tadında olması en iyisidir diye düşünüyorum. Grup arasında role-play öğeleriyle oynarken yabancı kişilere "dişe diş kana kan intikam intikam" demek zorundayız
  • Oyunun daha çoook gelişmesi lazım. Craft için yeni itemlar,yaz/kış döngüsü,susuzluk vb. etkenler eklenebilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kalabalık bir server arıyorum pingi az olsun dolu olsun dili ingilizce olsun italyan rus serverı vs. değil, türk sv var diyorlardı o ne durumda ?
    offical serverları denedim 90 ping yazıyor giriyorum 400 ping var oynanmıyor dolu düzgün server bulamadım oynadığınız server varsa özel mesajla yada steamdan ulaşırsanız sevinirim

steam adresimhttp://steamcommunity.com/id/ByTrex/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-96B6D01A8 -- 10 Mart 2014; 21:35:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert1905x

Sagolasın hocam güzel acıklaman için sonunda adam gibi yazan biri cıktı.Peki merak ettigim şey zaten birbirini dagıtmak degilmi amac? yani herkesin birbirini yemesi daha zevkli degilmi ? yoksa dayzden farklı bir mantıgımı var .okdugum kadarı ile kur savun gibi şeyler yazılmıs detaylı bir video inceleme bulamadım

Amaç birbirini yemek ama adam günlerdir oynuyosa ve zombilerden bol bol formül düşürüp düzgün itemler craftlıyabiliyosa sana oyun kabus olur.Geriden başlamak çok zor.
  • Dostum server listesi tam yüklendiğinde players yazısına tıkla en doludan en aza sıralar orda ne varsa o biz daha fazlasını bilmiyoruz yani :) orda EU yada UK yazan sunucu bulursun ingilizce çok ağırlıklı olur ben öyle yapıyordum yani , pingide yaziyor sağda , zaten dolu sunucuda ping az olur USA sunucusu olursa yüksek olur anca .

Türk serveri benim bildiğim çok ama dolu olmuyor doludan kastın 5 ila 25 kişi arasındaysa dolu . Ama hileci olmaz bizim türk milleti sevilen bir millet değil çoğu yabancı gelmiyor ondanda hile olmuyor ama türk hilecide var mı var :) banlanan türkleri gördüm .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ILosMasTeR -- 11 Mart 2014; 13:05:31 >
  • item sayısı artırılırsa mükemmel olur.

bide craft sistemi minecraft gibi olsaymış güzelmiş.

genede bu hali iyi.

bi c4 bulamadım :( radyasyon manyağı oldum , hayvanlara mermi oldum yağdım ama o c4 gelmedi
  • Beyler , A serverinda oynuyorum misal. Sağlam item yaptım ettim. Canım sıkıldi B serverina geçtim diyelim sıfırdan başladim...oynadım ettim yine A serverina geçtim..en baştaki itemlar durur mu ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zala_

Beyler , A serverinda oynuyorum misal. Sağlam item yaptım ettim. Canım sıkıldi B serverina geçtim diyelim sıfırdan başladim...oynadım ettim yine A serverina geçtim..en baştaki itemlar durur mu ?

dururda kendini koruyabildiysen yani tahta ev yaptıysan zaten 5günde yok olur ev metal evide patlatırlar şahsen önceki oyunadığım serverda baya büyük bi metal evim vardı labirent ve fakelerden oluşan 50+ c4 ile gelip patlatmışlar evi çok şaşırmıştım
  • quote:

Orijinalden alıntı: By Trex
    dururda kendini koruyabildiysen yani tahta ev yaptıysan zaten 5günde yok olur ev metal evide patlatırlar şahsen önceki oyunadığım serverda baya büyük bi metal evim vardı labirent ve fakelerden oluşan 50+ c4 ile gelip patlatmışlar evi çok şaşırmıştım

Ev pek ortada değil. sote sayılabilecek bir yerde . bi de server boş zaten. 10-11 kişi en kalabalık gördüğüm anlar. PVP için ara sıra başka serverlara gireyim o halde.

Senin eve resmen hırs yapmışlar. SWAT ekibi operasyon düzenlemiş. Daha bizim serverda C4 bulan yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zala_

quote:

Orijinalden alıntı: By Trex

Ev pek ortada değil. sote sayılabilecek bir yerde . bi de server boş zaten. 10-11 kişi en kalabalık gördüğüm anlar. PVP için ara sıra başka serverlara gireyim o halde.

Senin eve resmen hırs yapmışlar. SWAT ekibi operasyon düzenlemiş. Daha bizim serverda C4 bulan yok.

c4 bulmak zor bir şey değil boş server da her şey daha kolay, dolu serverda c4 için airdrobu almaya kalktığında herkes orda oluyor ama boş server da gidip rahatça alıp öğrenebiliyorsun herşeyi rahatça toplayabiliyorsun benim o az kişili oynadığım serverda herşeyi biliyorum c4 rad set kevlar set her türlü araç gereci yapmayı vs. ve çevrede az kişi olunca hammadde toplamasıda kolay oluyor bolca yapıyorsun
    ondan offical server geçtim en azından herkeste c4 olmasın dedim az ev olunca da patlatıyorlar gördüklerini officalda o kadar kişi hem c4 az kişide oluyor hem aşırı ev ve baraka dolu oluyor oyun o yüzden az oyunculu serverlardan daha güvenli geldi bana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-96B6D01A8 -- 11 Mart 2014; 14:40:03 >

• Metal ev nasıl yapılıyor?
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.