Şimdi Ara

RUST [ANA KONU] (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.779
Cevap
35
Favori
155.427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 1Ceko

Söylediklerine cevap verirdim de bir kaç arkadaşla yaptığın polemiği duyunca çok anlamsız olacağına karar verdim

Onun dışında oyunda takım olmak en önemli şey bu oyun gerçekten tek oynanacak bir oyun değil en azından yanınıza arkanızı kollayacak birini bulmalısınız.

Suyun ardında batan güneş ve gece ay çok güzel atmosfer katmış oyuna güzel bir güncelleme olmuş.

Dediğin doğru aslında.Oyunun zevki daha çok grup halinde oynayınca çıkıyo.Eğer ki kalabalık bir pvp serverında oynarsan.Ben bi tane 100 kişilik pvp serverı buldum.Akşam girdiğimde 80 kişi vardı.Sabah 3 kişi varken kendime ev yaptım.Buyrun gelin.Orda keyfini çıkaralım.Sabahları kimse olmuyo.Ben gelecek türkler için 5 katlı bina bile dikerim.Blueprint , research kit bile toplarım size.Ama research kit olmayan , blueprint olmayan bi serverda neyin zevkini yaşıyacaksın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tahta kapıyı kırmak için kaç kez vurmak gerekiyor ?
  • Clawson kullanıcısına yanıt
    Metal balta ile 112 vuruş kazma ile 56 vuruşta kırılıyor .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ILosMasTeR -- 27 Şubat 2014; 18:20:03 >
  • ILosMasTeR kullanıcısına yanıt
    Allah allah ben bir metal baltayı kırılana kadar vurdum birşey olmadı ilginç. Teşekkürler bilgi için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Clawson

Allah allah ben bir metal baltayı kırılana kadar vurdum birşey olmadı ilginç. Teşekkürler bilgi için.

taş ile yaklasık 250 vuruş ile kırılıyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cellat87 -- 27 Şubat 2014; 18:48:53 >
  • Clawson kullanıcısına yanıt
    Heralde kapı yerine duvara vuruyordun .
  • cellat87 kullanıcısına yanıt
    Yok ya metal balta ile vurdum
    Yok hocam o kadar vurunca benimde aklıma geldi de sonradan kontrol ettim yani kapıyı açmaya çalıştım kapı kilitli dedi yani kapıya vuruyordum
  • Yok onu kastetmedim kapı küçük birşey kapıya vuruyorum diye yanlışlıkla kapı aralığına vuruyorsundur , onu demek istedim . Başka açıklaması yok çünkü ^^ tekrardan dene iyi bak tam kapıya vurduğundan emin ol . Tahta kapıyı asla kullanma kullananlar zaten noob oluyor ama şöyle bir olay anlatayım ilk oyuna başladığım zamanlarda kayaların arasında bi kulube bulduk sonra güzel el taşlarımız ile vurduk vurduk kırdık kapıyı ama dikkat edin direk kulube kurmuş adam shelter yani neyse içinden 2000 metal 200 erimemiş metal 1000 sülfür 130 pişmiş et ve p250 + 20-30 da mermisi çıkmıştı ama noob'da okadar metalin ne işi var bilinmez! Ekleyeyim milyon tane ıvır zıvırda çıkmıştı bilirsiniz 1000-1500 kumaş , yağ falan ve başka bir zamanda yolda ölmüş bir adamdan 2000'den fazla taş buldum .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ILosMasTeR -- 27 Şubat 2014; 23:54:29 >

• Sağlam, kalabalık Türk sunucuları mevcut mu? Ona göre alıp oynamayı düşünüyorum. İngilizcem vasat bir halde
  • Hangi oyunda sağlam türk sunucusu olur ki , hiç bekleme derim DayZ'de oynadım DayZ'nin diğer bütün modlarınıda oynadım (epoch , origins , aftermath , vs. ) şimdi Rust'da oynadım ama bütün türk sunucuları beş para etmez kimsenin oynamadığı sunucular oluyor arada sırada 1-2 saat 25 kişi olur max geri kalan 22 saat 5-10 kişi olur türk sunucularında her zaman işler böyle kalabalık seviyorsan yabancı sunucularda oyna derim , ben %70-75 dolu olan sunucuları seviyorum yani 100 kişi ise bi 70-80 kişi olsun isterim .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ILosMasTeR -- 28 Şubat 2014; 14:44:56 >
  • fazla bir ing bilmene gerek yok oyunda hersey zaten cok acık ve net. bence hic bekleme dene derim yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cellat87

fazla bir ing bilmene gerek yok oyunda hersey zaten cok acık ve net. bence hic bekleme dene derim yani.

Yok o açıdan değil. Oyundaki İngilizce konusunda problemim yok ancak ben oyunda birileri ile çok sık konuşuyorum. O yüzden gerekiyor :)
    Tahta kapıyı kullanmayı bende sevmiyorum ama oynadığım sw'ye yeni reset attılar ilk gece mecburen ben o şekilde yaptım zaten size yazdıktan sonra kapıyı kırmışlar almışlar topladıklarımı. Son 3 ölümümü de adamlarda m4 var onlar öldürdüler reset attıktan sonra sıkılmaya başladım kulubenin ötesine geçemedik
  • Merhaba arkadaşlar,
    Steam id : dur4cell86 rust oynayanlar eklesin.
  • Selam

Tekrardan rust başlamak niyetindeyim beni 7-8 kişi eklemişti rust oynamak için ama oynamıyorum demiştim bana mesaj yazın bir konuşalım rust başlayacağım , sanırım 5-6 kişi olursak iyi olur veya daha fazla bilmiyorum artık .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ILosMasTeR -- 1 Mart 2014; 17:34:44 >
  • ts kullanıyor musunuz
  • maddi durumdan dolayı oyunu alma kotam yok şuan için, korsan olarak oynanabiliyor mu birisi acil yardımcı olabilir mi?

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.FranzZ

Bu nasıl inceleme ya adamın oyunu alacağı varsa da almaz bu inceleme yüzünden.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.