Şimdi Ara

RUST [ANA KONU] (58. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.780
Cevap
35
Favori
155.398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ILosMasTeR

Allahım sende yardım etmişin adamlara adamlar salakmı sana eşyaları kaptırıcak bana biri öyle dese anında anlarım bunların niyetini tamam der baltayı alırım boş anını yakalayıp ikisinide öldürürüm büyük şansı kaçırmışın sen birde okla adamı kafasından vurursan tek yer doğrudur ev konusu hiçde sıkıntı değil ben artık ev yapıyorum kimse giremiyor kimsede okadar c4 yok çünkü ve bu oyunu eski versiyon ile karşılaştırmak saçma sana bir faydası yok eski eskide kaldı ya yenisini sevmeyi öğrencen yada oyunu silicen kaba olabilir ama durum bu ben rustu zombiler olduğundan beri oynuyorum experimentalide daha oyunda 10 metrelik map varkende oynuyordum inşaat sistemi sürekli değişti ama şuan ki sistem gayet güzel eski rusttakindende kat kat iyi bence .

Yok hocam eşya almıyacaktım zaten yanlarında ışık tutuyordum konuşuyorduk sıkılmıştım . Ondan önce o kadar çok taş ve metal bulmuştum ki barilleri kırarak elbise felan karşıma adam çıktı ikimizinde oku var başladık birbirimize atmaya ama çok güzel yani ikimizde diplerimizden sıyırtıyoruz 2 tane ben 1 tane o tutturdu aynı anda oklarımız bitti o mızrakla girdi ben baltayla öldürdüm ama nasıl oluyorsa 11 canım vardı kanamadan gittim o da üzdü . Dediğim gibi oyun zevkli haklısınız ama ne olursa olsun evi yıkmak çok kolay gibi geliyor bana hele 3-4 lü arkadaş grubu varsa hedef belirlediği evi sen varken yada yokken kısa bir şekilde yıkıyor

• Beyler 20 yaş üzeri skype olan akşamları düzenli eğlenmek amaçlı oynayacak arkadaş varsa steam:sahkaan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SahkaaN -- 27 Mart 2015; 13:37:42 >
  • yeni versiyon rame yüklenerek fps arttırmış sanırım güzelde olmuş oyuna girdim biraz öncede şuan ram kullanımı 8gb a ulaştı sadece oyun 5gb kullanıyor
  • orjinal rust aldım isim degiştirme şansım varmı
  • berkayetw B kullanıcısına yanıt
    steam ıd degiştir olur.
  • Adamlar bizim evdeki silah zırh ve 8000 barutu çalımış ama heryer sağlam tekrarda inşaa edemez dolapların izni hala bizde tek bir ihtimal var adamlar uçarak eve camdan girmiş eşyaları çalış gitmiş camlarda 4.katta evin etrafı devasa bir surla kaplı dışardan bakan 100 kişi yaşıyor sanır 3 tane bina yaptık içine , neyse oynamaya devam camları kapattık bizde :D noclip olmasında ne olursa olsun , herkesi bu sunucuya bekleriz en büyük avrupa sunucusu playrusthq.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ILosMasTeR -- 1 Nisan 2015; 5:29:28 >
  • quote:

Adamlar bizim evdeki silah zırh ve 8000 barutu çalımış ama heryer sağlam tekrarda inşaa edemez dolapların izni hala bizde tek bir ihtimal var adamlar uçarak eve camdan girmiş eşyaları çalış gitmiş camlarda 4.katta evin etrafı devasa bir surla kaplı dışardan bakan 100 kişi yaşıyor sanır 3 tane bina yaptık içine , neyse oynamaya devam camları kapattık bizde :D noclip olmasında ne olursa olsun , herkesi bu sunucuya bekleriz en büyük avrupa sunucusu playrusthq.com

bizde bu yüzden bırakmıştık oyunu cam olmazsa giremiyorlar mı ? cam vardı 3. kattaydı sağlamdı her şey sağlamdı 100 000 odun keleş zırh mermi vs. ne varsa çalmıslardı daha keleş daha air droba yeni eklendiği gün zorla almıstık ertesi sabah soyulmuştuk ay geçti başlayasımız gelmiyor bu yüzden gta5 aldık hatta

• quote:

Adamlar bizim evdeki silah zırh ve 8000 barutu çalımış ama heryer sağlam tekrarda inşaa edemez dolapların izni hala bizde tek bir ihtimal var adamlar uçarak eve camdan girmiş eşyaları çalış gitmiş camlarda 4.katta evin etrafı devasa bir surla kaplı dışardan bakan 100 kişi yaşıyor sanır 3 tane bina yaptık içine , neyse oynamaya devam camları kapattık bizde :D noclip olmasında ne olursa olsun , herkesi bu sunucuya bekleriz en büyük avrupa sunucusu playrusthq.com

hocam hem hack yedik diyorsun hemde servere cagırıyorsun.ne yapayım oyle serveri.
  • Bu serverde varsa diğer serverde daha fazla olur emin ol bu serverin admini en ilgilisi bir sürü hileci banladı ve oyuncuları izliyor genelde , hilesiz oyun olmaz baş edemezsin ben kaç aydır oynuyorum bu sunucuda ilk defa oldu böyle bakalım camlar varkende yine olursa ozaman bakarız ne yapıcaz , oyunu seviyorum 1-2 hileci eşyaları çaldı diye oyunu bi kenara bırakıcak değilim ben okadar kafayı takmıyorum zaten her hafta wipe geliyor oyun bu :) herkese oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ILosMasTeR -- 1 Nisan 2015; 16:39:02 >
  • Baya baya 1 senedir oynamadım.. Askerlik falan filan derken. Yahu nolmuş oyuna. Eskiden kodlar falan bişiyler yazıyorduk. Ya da pluginlerle kıvırıyorduk oynuyorduk bi şekilde. Baştan aşağı değişmiş oyun ve kalite arttırmıslar eskiden en azından 20 fps olan oyun şimdi kafa yerdeyken o sekilde. Kafayı kaldırırsam 8 10 fps. Güncel oynayanlar bilirler olay ne suanda nasıl fixleyebiliriz.
  • Oyunun eski hali kasmıyordu sende kasıyorsa yenisini hiç oynayamazsın fixi yeni ekran kartı :)
  • Takip.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun ölmüş. En yüksek ayarlarda oynuyordum bir kaç ay önce, demin indirdim tekrar hafif kasmalar var ve yükleme ekranında uzun süre bekletiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: achefort

Oyun ölmüş. En yüksek ayarlarda oynuyordum bir kaç ay önce, demin indirdim tekrar hafif kasmalar var ve yükleme ekranında uzun süre bekletiyor.

bende de tam tersi bir kaç ay önce 30 fps altına düşüyordu kasmalar oluyordu şimdi 50fps çıkıyor fullhd fantastic ayarlı 30fps altına düşmüyor ama ram kullanımı artmış oyunun
  • quote:

Orijinalden alıntı: By Trex

quote:

Oyun ölmüş. En yüksek ayarlarda oynuyordum bir kaç ay önce, demin indirdim tekrar hafif kasmalar var ve yükleme ekranında uzun süre bekletiyor.

bende de tam tersi bir kaç ay önce 30 fps altına düşüyordu kasmalar oluyordu şimdi 50fps çıkıyor fullhd fantastic ayarlı 30fps altına düşmüyor ama ram kullanımı artmış oyunun

Play Old Version sürümü çok akıcı hiç sorun yok. Ram kullanımı fazlasıyla artmış çok belli oluyor. Rust'a düz girdiğimde sorunlar başlıyor. Umarım düzelir.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: By Trex

quote:

Play Old Version sürümü çok akıcı hiç sorun yok. Ram kullanımı fazlasıyla artmış çok belli oluyor. Rust'a düz girdiğimde sorunlar başlıyor. Umarım düzelir.

old versiyonla yeni versiyon tabiki aynı olmayacak çok büyük grafik, map vs. farkı var yeni versiyon biraz ağır türkiye şartlarına göre

• Yabancı bir arkadaşla konuşuyorum rustda 60 fps alıyroum falan dedi bende ekran kartını sordum gtx 670 falan dedi bende oo çok iyimiş falan çok çok eski kart dandik artık diyor :D zamanında 500 dolara aldım şuan 280 olmuş diyor burda kdv ile falan 800 küsür tl, napalım burda herşey kazık adamların dandik eski dediği şeyi biz göremiyoruz iyi kart oluyor bizde .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ILosMasTeR -- 2 Nisan 2015; 19:30:32 >
  • quote:

Yabancı bir arkadaşla konuşuyorum rustda 60 fps alıyroum falan dedi bende ekran kartını sordum gtx 670 falan dedi bende oo çok iyimiş falan çok çok eski kart dandik artık diyor :D zamanında 500 dolara aldım şuan 280 olmuş diyor burda kdv ile falan 800 küsür tl, napalım burda herşey kazık adamların dandik eski dediği şeyi biz göremiyoruz iyi kart oluyor bizde .

aynen öyle türkiye şartlarında lüks kart oluyor onların eski dediği bende 60fps alıyorum ortalama ama 30a kadar düşüyor ormanda kalabalık vs. oldugunda offical 100 kişilik server ortalamaları bide şuan optimizasyon kötü değil yani oyun grafiği vs. çok gelişti türkyie şartlarına göre lüks kaldı biraz
  • RustTurk/Tpr/Kit/Sethome/Antihack/
    37.10.120.143:28015
  • Yeni güncellemeyle oyun çağ atladı valla , grafikler çok değişti iyice güzelleşti birde bandajı koluna falan sarıyor ne olmuş öyle bakalım yakında yemeğide animasyonlamı yiyecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ILosMasTeR -- 10 Nisan 2015; 1:38:53 >
  • 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.