Şimdi Ara

RUST [ANA KONU] (49. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.780
Cevap
35
Favori
155.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yigittasdemir

Bunlar da o malum hikayemin geçtiği evim.
    Sonuç olarak eğleniyorum.
    RUST [ANA KONU]RUST [ANA KONU]RUST [ANA KONU]

senin grafikler minecrafta dönmüş yanlız çözünürlükten anladığım kadarı ile laptopta oynuyorsun sıkıntı oluyor bu şekilde görünce oyunu gerçekten şaşırdım bu hangi oyun dedim bi an
    fps optimizasyondan kaynaklandığı için önemli bilgiler vermişsin fulhd fantastic de açsak çölde fps daha çok olacaktır oyun daha rahat demekki o bölgede

• dizüstü bilgisayarda oynuyorum. Ve evet ne yazık ki yeni nesil bir dizüstüm olmasına rağmen bu oyunda bir çok şeyi kısmak faydalı oluyor. Açıkcası bf4 de yaşamadığım sıkıntıyı bu oyunda yaşıyorum.Asllında ssd'ye yüklesem daha iyi performans alır mıyım diye de düşünmeden edemiyorum. Özet olarak çöllere gelin :D ha bu arada şu f3'ten açtığımız paneldeki ayarları açsam da açmasam da fps'de çok önemli bir değişiklik olmuyor. Tabi şu draw distance ayarını kısarsak 60 civarı oluyor da o zaman etrafta hiç bir şey gözükmüyor.

Ben adamların istikrarlı çalışmalarından memnunum. Hani dayz yahut h1z1 gibi boş boş konuşmuyorlar. Nihai olarak ortaya bir ürün koymuşlar ve cumadan cumaya güncelliyorlar. Üstelik oyuncularla da etkileşim içindeler. Bunlar önem verdiğim şeyler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigittasdemir

dizüstü bilgisayarda oynuyorum. Ve evet ne yazık ki yeni nesil bir dizüstüm olmasına rağmen bu oyunda bir çok şeyi kısmak faydalı oluyor. Açıkcası bf4 de yaşamadığım sıkıntıyı bu oyunda yaşıyorum.Asllında ssd'ye yüklesem daha iyi performans alır mıyım diye de düşünmeden edemiyorum. Özet olarak çöllere gelin :D ha bu arada şu f3'ten açtığımız paneldeki ayarları açsam da açmasam da fps'de çok önemli bir değişiklik olmuyor. Tabi şu draw distance ayarını kısarsak 60 civarı oluyor da o zaman etrafta hiç bir şey gözükmüyor.

Ben adamların istikrarlı çalışmalarından memnunum. Hani dayz yahut h1z1 gibi boş boş konuşmuyorlar. Nihai olarak ortaya bir ürün koymuşlar ve cumadan cumaya güncelliyorlar. Üstelik oyuncularla da etkileşim içindeler. Bunlar önem verdiğim şeyler.

valla laptop yeni nesil farketmiyor performans sıkıntıları sürekli çıkıyor bende ssd de değil hdd de yüklü oynuyorum 1920 1080 fantastic sadece dediğiniz gibi bazı bölgelerde fps 25 e 20 e kadar gerileyebiliyor normalde ortalama 30 alıyor kasma gözükmüyor optimizasyon sıkıntılı olsa da ama ne çözünürlüğü ne kaliteyi düşürsem de fps de artış olmuyor o yüzden yüksek açıyorum grafikleri kısınca gözlemlediğim rami daha az tüketiyor normalde 6gb üzerine çıkıyor kullanım bir kaç yeri gezince falan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-96B6D01A8 -- 18 Kasım 2014; 1:05:30 >

• Anca MSI oyun canavarı bir laptopla oynanır rust zaten bende seneye öyle birsey almam gerekicek parayı kıyıp , üniversiteye gidince yine oyun oynarım ben boş zamanlarda .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ILosMasTeR -- 18 Kasım 2014; 12:27:11 >
  • Yabancı sitelerde bazı çözümler sunmuşlar.Ağırlıklı olarak config dosyası düzenlemeleri. Deneyeyim eğer işe yarar bir katkısı olursa buradan paylaşırım yine.
  • Oyunun online sayısında ciddi bir düşüş var. Umarım toparlanır.
  • Bir Dayz Değil =)
  • K E N kullanıcısına yanıt
    Allahım yarrabim akıl ver bu insanlara ya dean sizi şekerle kandırıyor heralde aynı tayyipciler gibi körsünüz takmışınız bir oyuna öyle gidiyorsunuz hayattan tek beklentiniz bu oyun olmuş kafa gitmiş sizde 5 yıl sonra oyun istediğiniz gibi olur artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ILosMasTeR -- 20 Kasım 2014; 21:48:37 >
  • Ağlama Ama Bak Benide Ağlatıcaksın =(
    hadi git dayz konusunda yap fanlığını yada dayz forumlarında kendi türüne anlat bunları
  • ARKADASLAR benide aranıza alin.yaş 30 .esnafım aksama kadar net başındayim.calışkanım aim(nişan alma) mim iyidir:)))
  • Esnafları Bir Başlarına Bırakmayın =(
  • yeni ev sistemini hala çözemedim. ev yaptım 2. seviye oldu galiba hemen yıkılıyor. şu an nasıl bir ev sistemi kurmak lazım.

eski sistem daha iyiydi sanki :(
  • bluepaw kullanıcısına yanıt
    Seviye 6 'ya kadar yolu var level 1 ve 2 de odun 3 ve 4 de taş 5 ve 6 da ise demir istiyor hammer yani çekiçle vurdukça seviyesi artıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ILosMasTeR -- 21 Kasım 2014; 19:52:05 >
  • Nasıl parasını hak ediyor mu? Hile filan var diyorlardı bi ara.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ILosMasTeR

Seviye 6 'ya kadar yolu var level 1 ve 2 de odun 3 ve 4 de taş 5 ve 6 da ise demir istiyor hammer yani çekiçle vurdukça seviyesi artıyor
    />

odun neyse de taş bulana kadar başkaları öldürüyor zaten. eskisine göre çok zorlaşmış bence
  • 182.4 MB 'lik güncelleme geldi hele şükür.
  • Eskisini oyna ozaman legacy'yi seçersen eskisine girersin.
  • bluepaw kullanıcısına yanıt
    Oyuna makul bir şekilde başlamanda fayda var. İlk hedefin 1x1 bir ev olsun. Mantıklı bir şekilde insanların tahmin edebileceği yahut yoğunlaşabileceği bir bölgenin zıt kısmına yap.Evini yükseltip bir tane de sleeping bag yap. Ardından hem maden araştır,hem bulunduğun bölgeyi tanı. Sonrası zaten kendiliğinden şekillenecek.Benim oyuna giriş stratejim bu yönde,çoğu zaman da başarılı oluyor.

Diğer taraftan dayz,rust tartışmalarınız çok saçma, nihayetinde ikisi de oyun,keyif almaya bakmanız daha mantıklı.
  • 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.