Şimdi Ara

RUST [ANA KONU] (40. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.780
Cevap
35
Favori
155.416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni gelen update ler ne işe yarıyor var mı bilgisi olan arkadaşlar?
  • Ben alnamıyorum ya nasıl bir saçmalıktır . Kocaman ev yapıyoruz demir kapıları olan , en önemli odasını yandan kaplıyoruz başka odalarla . Nasıl oluyorsa evin tek bir yerini yerini bile kırmıyolar dıştan girmiyolar eve girdiğinde bir bakıyorsun üst kata çıkış merdivenleri , sandıklar , furnace , çalışma masası hepsi ama hepsi kırılmış oluyor üstüne evin içine dikenleri yerleştiriyolar, Cam yok yani ateş edip yapamazlar inanın usandık c4'e kadar herşeyimiz var 1 günde uğraşıp yapıyyoruz bütün emeklerimiz boşa gidiyor admine söveceğim elinde sonunda
  • arkadaslar bende oyunu bugun steam uzerınden aldım ve yukledim ancak oyunu acamadım
    böyle bir hata verdi sorun notbook mu yetersiz cözemedim

the game crashed
    the crash report folder named next to game executable
    ıt would be great if you'd send it to the developer of the game
  • arkadaslar yardımcı olabilecek biri varmı*
  • bu oyunu oynadım, bildiğin minecraftin grafikleri iyi olanı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • -zed- kullanıcısına yanıt
    anlatayım
    1-önce bir guzel duvarları patlatıyorsun
    sonra içeride ne var ne yok talan edip sonra da çıkarken patlattığın duvarları yerine koyuyorsun....

sonra adam çıldırıyor 'nasıl olur bu iş?' diye

2-sağlam bir hile bulursun
    duvarların içini hhata chestlerin içinde ne oldğunu görebildiğimden ganimetin olduğu odaya hhayalet gibi süzülerek giriyorsun.

2. yöntemi hiç kullanmadım çünkü hile kullanmak bana ters.

ama 1. yönttem acayip eğlenceli :D
  • benim evim vardı 1 hafta tatile gittim geldim evim yok bu mümkün müdür ? birde uk2 de
  • quote:

Orijinalden alıntı: 10010001

benim evim vardı 1 hafta tatile gittim geldim evim yok bu mümkün müdür ? birde uk2 de

tahta evler 2 günde metaller 4 günde üst katlardan başlayarak çürür eğer bu olmazsa her ev yapıp giden mape bırakırsa mapde oynayacak alan kalmaz özetle 5dk da olsa girip bi kapıları aç kapa falan yapmak zorundasınız yoksa silinir
  • quote:

Orijinalden alıntı: By Trex

quote:

benim evim vardı 1 hafta tatile gittim geldim evim yok bu mümkün müdür ? birde uk2 de

tahta evler 2 günde metaller 4 günde üst katlardan başlayarak çürür eğer bu olmazsa her ev yapıp giden mape bırakırsa mapde oynayacak alan kalmaz özetle 5dk da olsa girip bi kapıları aç kapa falan yapmak zorundasınız yoksa silinir

sağolun hocam anladım peki uyku tulumları ve sandıklar içinde geçerli mi bu olay
  • Arkadaslar clan uyesi yokmu hic ya.

30 yasindayim sabah 8 aksam 10 a kadar bu oyun basinda olucam.cabuk ogrenen aktif birisiyim.birisi kol kanat gersin yardimci olsun ya.sahip turk arkadasiniza.

• quote:

quote:

quote:

sağolun hocam anladım peki uyku tulumları ve sandıklar içinde geçerli mi bu olay

en son sandıklar siliniyor tulum silinmesi için altındaki tabanın gitmesi lazım üst kattaysa kat gittikçe doğal olarak sandıklarda tulumlarda gidiyor önce duvarlar silindiği için kutuları zaten yağmalıyorlar doğal olarak sonra üstten itibaren tavanlarda siline siline ev tamamen yok oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-96B6D01A8 -- 14 Ağustos 2014; 22:11:41 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

en son sandıklar siliniyor tulum silinmesi için altındaki tabanın gitmesi lazım üst kattaysa kat gittikçe doğal olarak sandıklarda tulumlarda gidiyor önce duvarlar silindiği için kutuları zaten yağmalıyorlar doğal olarak sonra üstten itibaren tavanlarda siline siline ev tamamen yok oluyor

2 gün içinde girmessek sıfırdan oyuna başlıcaz o zaman artık çok teşekkürler hocam

• Forumda oynayanlar varsa bana pm atabilirler ortak bir server de gelişebiliriz

• selam orjinal oyunda oxide modlu serverimvar gelmek isteyen buyursun....

★Server name★:[-TURKEY-] TC Admin / GaLaxY ORJİNAL SERVER

★IP★:net.connect 31.214.240.21:28450
    ★Mode★:Oxide
    ★Version★:1.18
    ★Server Location★:Türkiye
    ★Slots★:50
    ★Server Admins★:Tc Massrelay/GalaXy
    ★Uptime★:7/24 Hosts server

✯INGAME SPECIFICATIONS✯

★Whitelist★:hayır
    ★PVP/PVE★:pvp
    ★Crafting Speed★:installcraft
    ★Sleepers★:yes
    ★Airdrops★:yes (automatic)
    ★Starter Kit★:balta yatak et
    ★Teleport★:ewet
  • Yeni wipelandı gelin rekabet ortamı oluşsun :D

net.connect 94.249.151.170:28140
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rustmcx

Yeni wipelandı gelin rekabet ortamı oluşsun :D

Kafaniza gore wipe atioyorsunuz.Birileri fazla airdrop yaparsa yada c4 le evler patlatilmaya baslanirsa yapistiriyorsunuz wipe i.
    3 gun once geldim server ne zaman wipe landi dedim yeni dediniz.6 kisiyi cagardim 3 gun oynadik c4 unden tut muazzam ew yaptik cart wipe ladiniz.Sonrada buraya gelip gelin rekabet ortami olussun diosunuz.
    Server acacaksaniz once admin olarak oynamak yerine yonetmeyi deneyin.
    Ben ve 6 arkadasimin sizin servera donmeye niyeti artik yok.Bol sans.
  • quote:

Orijinalden alıntı: snicker

quote:

Orijinalden alıntı: Rustmcx

Yeni wipelandı gelin rekabet ortamı oluşsun :D

Kafaniza gore wipe atioyorsunuz.Birileri fazla airdrop yaparsa yada c4 le evler patlatilmaya baslanirsa yapistiriyorsunuz wipe i.
    3 gun once geldim server ne zaman wipe landi dedim yeni dediniz.6 kisiyi cagardim 3 gun oynadik c4 unden tut muazzam ew yaptik cart wipe ladiniz.Sonrada buraya gelip gelin rekabet ortami olussun diosunuz.
    Server acacaksaniz once admin olarak oynamak yerine yonetmeyi deneyin.
    Ben ve 6 arkadasimin sizin servera donmeye niyeti artik yok.Bol sans.

baya sinirlenmişsiniz anlasılan :/

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu oyundan zombiler kalkmış mıydı?

dostlar olur da bu oyuna benzer bir oyun arıyorsanız, zombisiz ve vahşi hayata karşı mücadele ettiğiniz bir oyun arıyorsanız ve zırt pırt vurulmaktan sıkıldıysanız kesinlikle the long dark'a bakmalısınız.

konusunu şurada bulabilirsiniz;
    http://forum.donanimhaber.com/m_82431676/f_//tm.htm#95972740
  • arkadaşlar 1 haftadır oynadığımız ve sabah girdiğimiz servera şimdi giremiyorum connecting diyor kalıyor biraz zaman geçince menüye atıyor serverda 33 kişi var fakat biz giremiyoruz
    çözümü bilen var mı ?
  • oyun motoru değişecekti,uzun süredir takip edemedim değişti mi
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.