Şimdi Ara

PTTCELL - CEPNET İLE PC'DEN HIZLI SURF TAVSİYELERİ (ANA KONU - GÜNCEL) (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
353
Cevap
48
Favori
16.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkürler
    çok faydalı oldu :))
  • geçen ay 250mb akk yi aşınca hızım düşmedi ve bir ay boyunca 3g hızında interneti kullandım. kaç gb oldu bilmiyorum ama adsl modem gibi bilgisayara bağlayıp youtube da fhd videoları izledim, film izleme sitelerinde film izledim, steam üzerinden csgo oynadım(ping 90-150) hiç banamısın demedi. en son bir hafta önce sayaçlar sıfırlanırken internet hızım 128 e düştü. şuan rezalet bir hızda kullanıyorum. geçen ay adsl modemi iptal etmiştim ama hiç yokluğunu hissettirmedi bu pttcell. acaba nasıl oluyorda akk yi doldurduğumuzu anlamıyorlar çözemedim. belkide bunun yüzünden pttcell14lük tarifeyi değiştirdiler. artık bir daha da böyle tarife bulunmaz.
  • Hizinizin dusmemesi bir defa mi geldi basiniza?
  • Mike Tyson kullanıcısına yanıt
    Daha önce adsl varken pek kullanmıyordum mobil interneti. adsl i kapattırınca telefonun internetini bilgisayara paylaştırıp kullanmaya başladım neredeyse bir ay öyle kullandım ondan sonra bir daha olmadı. şimdi kotanın tekrar sıfırlanmasını bekliyorum bakalım ne olur.
  • Bi kac arkadasa da olmustu aynisi.Hizlari dusmemisti.Fakat sonraki ay hersey eskisi gibi devam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aveada bu tip sistem hataları ayda yılda bir olur kalıcı olarak olmaz, adamların sistemi çok sağlam o konuda.
  • Bu tarifeyi sonlandırdıklarına göre bence sistemlerinde çok açıklar var. Şuanki 14lük tarifede 250mb akk yi aşınca 64kb e düşüyor hız ve 3gb ile sınırlandırılıyor. ben 128 kb e zor katlanıyorum 64kb ile ne yapardım bilmiyorum. şuanki 128kbt hız ile skype ve hangouts üzerinden sesli arama yapılabiliyor radyo dinlenebiliyor ama 64 kb ile bunlar mümkün değildir.
  • Bu konuyu guncel tutalim arkadaslar.2 gb`dan sonra hizi 96 kbps`ye dusen sinirsiz netim var.Hizim 96 kbps`ye dustugunde sizce skype uzerinden sesli konusma yapabilir miyim?128 kbps hiz ile skype kullanan arkadaslar olmus.96 kbps ile aralarinda ne kadar fark olabilir ki?Bi de bu firefox`ta web sayfalarini skistirarak acma var mi ?
    konuyu incelersen firefox ile ilgili hızlandırma detaylarından bahsettik.
    Daha önce vodafonun sınırsız 96kbps hızında internet tarifesi vardı bir arkadaşım kullanıyordu sesli skype araması yapılabiliyordu.

• ivenrec kullanıcısına yanıt
    Hocam youtube`dan video izlerken dediginiz yontemi kullaniyorum.Fakat youtube`ta arama bolumune ornegin Justin Timberlake yazdigimda cikan sonuclari izleyemiyorum.Mobilde kullanilamaz diyor.Ve bunu hep yapiyor.Bunu asmanin bi yolu yok mudur ?

• Bi kac gundur webte gezintiyi en az kota harcayarak ve en hizli sekilde nasil saglayabilirim diye arastirma yapiyorum.Bu konuda anlatilanlarin tamamini yaparak webte gezinti sagliyorum.Merak ettigim husus su,bu sekilde mi daha hizli olur yoksa operanin turbo ozelligi mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Bu konudakiler daha stabildir hocam, yinede sen bilirsin.
  • ivenrec kullanıcısına yanıt
    Peki youtube`ta video izlemeyi ne yapacagiz?Mobilde kullanilamaz uyarisi aliyorum hep.

• pttcell i bilgisayarman kullanmak için hangi modemi kullanmalıyım... avea jet mi....... vodafone modem var onunla kullanabilirmiyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertanizmir

pttcell i bilgisayarman kullanmak için hangi modemi kullanmalıyım... avea jet mi....... vodafone modem var onunla kullanabilirmiyim

vodafone modem ilede kullanılabilir. custom ayarı yapmanız yeterli. numara *99#

• quote:

Orijinalden alıntı: ivenrec

Bu konudakiler daha stabildir hocam, yinede sen bilirsin.

Hocam youtube`dan video izlerken dediginiz yontemi kullaniyorum.Fakat youtube`ta arama bolumune ornegin Justin Timberlake yazdigimda cikan sonuclari izleyemiyorum.Mobilde kullanilamaz diyor.Ve bunu hep yapiyor.Bunu asmanin bi yolu yok mudur ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ivenrec

quote:

Orijinalden alıntı: effect68

Pc ve Cepten kullanıyorum.

tamam hocam denedikten sonra görüşlerini başlık altında paylaşırsın

Hocam yararlı bilgiler için Teşekkür ederim.Chrome için a.block ve disconectti ekledim.Choreme mobilide user agent switcher yükledim diğer sitelere giriyo yalnız youtubede ses var görüntü büyümüyo napılabilir,chrome için başka tavsiyelerin varsa beklerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxrell -- 19 Eylül 2014; 17:13:31 >
  • Peki bunlari nasil indirip yukluycegiz 128 kbps ile?

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.